Chojnice - Wtorek, 25 września 2018, godz. 17:30
    1 (1)

Sędzia: Wojciech Myć
    Widzów: 3740

16:20 - Witamy ze słonecznych choć niezbyt ciepłych Chojnic!
    16:20 - Dwadzieścia minut temu drużyna Legii dotarła na stadion, zawodnicy jeszcze nie rozpoczęli rozgrzewki, ale trenerzy już są przygotowani i czekają na podopiecznych.
    16:24 - W składzie Legii dojdzie do kilku zmian w porównaniu z ostatnimi dwoma meczami ligowymi.
    16:30 - Od pierwszej minuty zobaczymy Radovicia, Hołownię, Martinsa, Kante i Pazdana
    16:42 - Bramkarze Legii wybiegli na rozgrzewkę. Kibice ze stolicy mają do Chojnic jeszcze kilkanaście kilometrów.
    17:12 - Dzisiejszy mecz ma obejrzeć kompletu publiczności. Gospodarze dobudowali nawet dodatkową trybunę za jedną z bramek. Wszyscy kibice, którzy na niej zasiądą zostali zaopatrzeni we flagi do machania.
    17:24 - Piłkarze Legii dopiero zakończyli rozgrzewkę, więc możliwe, że mecz zostanie nieco opóźniony. To wszystko ze względu na spotkanie ŁKS - Lech transmitowane w Polsat Sport, w którym trwa właśnie dogrywka.
    17:30 - Mecz w Łodzi już się zakończył zwycięstwem Lecha 1-0, a my nadal czekamy na wyjście piłkarzy. Kibice Legii dopiero wchodzą na sektor,
    17:37 - Piłkarze wychodzą na murawę. Legioniści na biało, Chojniczanka na czerwono-żółto.
    17:40 - Zmiana stron. W pierwszej połowie bramkarz Legii będzie grał pod słońce. Rozpocznie Legia.

2' - Mocny wrzut z autu Stolarskiego, ale nikt nie ruszył do piłki i od bramki Janukiewicz.
    2' - Dobry odbiór Kante na środku boiska.
    3' - Radović w narożniku pola karnego... fatalnie stracił piłkę.
    4' - Aut dla Legii na wysokości pola karnego - wrzut Stolarskiego, ale akcja przerwana przez sędziego, który dopatrzył się faulu jednego z legionistów w polu karnym rywala.
    4' - Cafu faulowany na środku boiska.
    5' - Szymański zbiegł ze skrzydła na środek i zdecydował się na strzał z ok 40 metrów - kompletnie nieudane uderzenie...
    6' - Podanie Hołowni do Nagya zablokowane i Pazdan musiał wybijać piłkę na aut, by nie przejęli jej rywale.
    7' - Faul na Radoviciu.
    8' - Stolarski dośrodkował w pole karne, piłkę na dłuższym słupku przejął Nagy, ale za długo próbował sam i stracił ją.
    8' - Kante uderza z ostrego kąta... obok bramki.
    9' - Radović wpada w pole karne, ale obok niego dwóch rywali i szybka strata.
    10' - Pierwsza akcja gospodarzy a konkretnie Piotrowskiego - ładnie powstrzymana przez Stolarskiego.
    11' - Szymański wywalczył pierwszy rzut rożny w tym spotkaniu.
    11' - Z narożnika piłkę dośrodkuje Andre Martins.
    12' - Kante próbował uderzać głową, ale został zablokowany. Piłka spadła pod nogi Szymańskiego i kolejny raz legionista mocno przestrzelił.
    13' - Kontra Chojniczanki. Drozdowicz popędził prawą stroną i dośrodkował w pole karne, gdzie Jędrzejczyk nie zdążył zablokować napastnika gospodarzy... który jednak z kilku metrów przestrzelił!
    13' - Nieudana próba prostopadłego zagrania przy linii bocznej przez Pazdana.
    14' - Nagy za łatwo stracił piłkę w ataku.
    14' - W końcu ożywili kibice gospodarzy, tak jakby poczuli, że miejscowi mogą uprzykrzyć życie legionistom.
    14' - Podgórski fauluje Nagya.
    16' - Dośrodkowanie w pole karne Chojniczanki, obrońcy za słabo wybili piłkę i spadła ona pod nogi Nagya, który miał dobrą pozycję do oddania strzału - uderzył po ziemi, ale bramkarz zdołał nogą odbić futbolówkę!
    17' - 17:57 - Kibice Legii są w sektorze, ale nie rozpoczęli jeszcze dopingu.
    19' - Zagranie po ziemi w poprzek pola karnego Legii, ale na szczęście nikt jej nie dosięgnął.
    22' - 18:02 - Jeszcze wszyscy kibice Legii nie weszli na sektor, dlatego nie rozpoczął się doping.
    24' - Nieudana kontra Chojniczanki. Piłka pod nogami Malarza, który spokojnie podaje ją do Stolarskiego.
    27' - Kolejny strzał Szymańskiego .Tym razem z ok. 20 metrów piłka poszybowała tuż nad poprzeczką! I mamy jeszcze rzut rożny.
    27' - Zmiana Chojniczanka: Damian Piotrowski Miłosz Przybecki
    28' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    28' - Strzelec gola: Michał Pazdan (Legia)!
    28' - Dośrodkowanie w pole karne... najwyżej wyskoczył Michał Pazdan i skierował ją do siatki!!
    30' - To pierwsze trafienie Pazdana w barwach Legii!
    31' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    32' - Strzelec gola: Miroslav Radović (Legia)!
    32' - Legioniści w ataku, podanie w pole karne do Radovicia, który przyjął piłkę i uderzył po długim rogu nie do obrony!
    33' - GOL ANULOWANY!
    33' - A jednak... VAR anulował gola - Miro byłna spalonym!
    36' - Dobra indywidualna akcja Przybeckiego zakończona strzałem z 18 metrów nad poprzeczką bramki Malarza.
    37' - Kolejne uderzenie Szymańskiego broni Janukiewicz.
    38' - Rzut wolny dla Chojniczanki. Dośrodkowuje Danielewicz... ale Stolarski wybija ją głową.
    40' - Do wejścia szykuje się Carlitos.
    43' - Stolarski fauluje na wysokości środka boiska.
    43' - Zmiana Legia: Jose Kante Carlitos
    44' - Jose Kante opuścił boisko z powodu urazu.
    47' - Odbiór Nagya w ataku. Świetnie wpadł w pole karne i wycofał do Szymańskiego, który uderzył dobrze... i znowu Janukiewicz nogą obronił!
    49' - Koniec pierwszej połowy

Piłkarze wrócili na murawę. Zaraz gra zostanie wznowiona.

50' - Gospodarze domagają się karnego, ale sędzia każe grać dalej.
    51' - Tymczasem kibice Legii Warszawa opuszczają sektor gości skandują "piłka nożna dla kibiców".
    51' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    52' - Faul Jędrzejczyka na środku boiska.
    53' - Danielewicz zdecydował się na strzał z 40 metrów... baaaardzo niecelny.
    54' - Dośrodkowanie w pole karne Legii prosto na głowę niekrytego Surdykowskiego, który uderzył jednak tak, że Malarz to złapał!
    55' - W odpowiedzi Carlitos próbował logować Janukiewicza, ale piłka spadła tylko na górną siatkę.
    55' - Hołownia przy linii końcowej boiska... nie zdołał dobrze podać w pole karne.
    58' - Zmiana Legia: Miroslav Radović Michał Kucharczyk
    59' - Radović przekazał opaskę Jędrzejczykowi.
    61' - Kucharczyk do Szymańskiego, a ten prostopadle w pole karne Nagya... Węgier nie opanował piłki.
    61' - Bardzo niecelne uderzenie Martinsa zza pola karnego.
    63' - Rzut wolny dla Chojniczanki wykonuje Danielewicz.
    63' - Lekkie dośrodkowanie, które bez problemów głową wybił Jędza.
    63' - I kolejna dobra interwencja stopera Legii w polu karnym
    65' - Carlitos zagrał piłkę z lewej strony na piąty metr, ale zbyt głęboko i przejął ją Janukiewicz.
    65' - Żółta kartka: Dominik Nagy (Legia)
    66' - Kolejny raz gospodarze wykonują stały fragment gry, tym razem po faulu Nagya.
    66' - Bardzo mocne dośrodkowanie i nieudane zgranie głową Sylwestrzaka. Od bramki Malarz.
    67' - Za mocne dośrodkowanie Kucharczyka w pole karne.
    69' - Faul Stolarskiego przy linii bocznej.
    71' - Akcja Legii. Hołownia krótko do Nagya, ponownie Hołownia.. legioniści bawili się piłką, ale nie przebili linii obrony i na strzał z daleka zdecydował się Cafu. Piłka w rękach Janukiewicza.
    71' - Zmiana Chojniczanka: Emil Drozdowicz Tomasz Foszmańczyk
    73' - Rzut rożny dla Chojniczanki.
    74' - Piłka wkręcana do bramki przez Danielewicza, ale Malarz czujny wypiąstkował ją w pole.
    77' - Stolarski faulowany blisko pola karnego z prawej strony. Szymański będzie dośrodkowywał.
    78' - Cafu wziął zamach, ale minął się z piłką zagraną przez Szymiego.
    79' - Szymański w polu karnym... nie zdecydował się na strzał, odegrał do Martinsa, który naciskany przez rywala fatalnie spudłował.
    79' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    79' - Zmiana Chojniczanka: Krzysztof Danielewicz Paweł Zawistowski
    80' - Żółta kartka: Paweł Stolarski (Legia)
    81' - Kontra gospodarzy lewą stroną. Stolarski fauluje na wysokości pola karnego.
    81' - Trybuny się ożywiły - fani mają nadzieję na wyrównanie.
    81' - Dośrodkowanie Zawistowskiego ładnie wyłapane przez Malarza.
    82' - Faul w środku pola Jędrzejczyka.
    82' - Żółta kartka: Artur Jędrzejczyk (Legia)
    84' - Carlitos zagrał ładnie w pole karne do wbiegającego Martinsa, ale obrońca uprzedził legionistę.
    85' - Kolejny faul Stolarskiego na Trochimie.
    86' - Tym razem nisko posłana piłka i wybili legioniści, ale gospodarze cały czas w ataku.
    86' - Na spalonym Surdykowski.
    87' - Nerwowa końcówka w wykonaniu legionistów.
    88' - Kontrę Legii wyprowadził Cafu... podał w pole karne do Szymańskiego i sędzia odgwizdał spalonego.
    89' - Carlitos wychodzi sam na sam, ma czas, ma miejsce i.. Janukiewicz broni! Rożny dla Legii
    89' - Martins nie spieszy się ze wznowieniem gry
    91' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    91' - Od bramki Malarz po nieudanym ataku Chojniczanki.
    92' - Legia w obronie - skutecznie, znów piłka wybita daleko od bramki
    92' - Do wejścia gotowy Antolić.
    93' - Żółta kartka: Mateusz Hołownia (Legia)
    93' - Znowu faul legionisty blisko pola karnego. Ostatni zryw gospodarzy?
    94' - Słabe dośrodkowanie wybił Martins, ale to nie koniec... znakomicie broni Malarz strzał z ostrego kąta!
    94' - Rożny dla Chojniczanki.
    94' - Strzał po ziemi Trochima.. obok bramki!