Głogów - Środa, 5 grudnia 2018, godz. 20:30
    • 82' Cafu
    3 (2)

Sędzia: Jarosław Przybył
    Widzów: 2569

19:33 - Witamy z Głogowa, gdzie za godzinę Legia będzie walczyła z Chrobrym o awans do ćwierćfinału Pucharu Polski.
    19:34 - Kolor murawy w Głogowie w ogóle nie przypomina zielonego...

19:58 - Trwa rozgrzewka obu drużyn. Nasi fotoreporterzy informują, że murawa pokryta jest szronem. Na termometrach -1 stopień, ale nie ma wiatru.
    Legioniści zagrają dziś w czerwonych koszulkach.
    20:19 - Pierwsi kibice Legii weszli właśnie na sektor gości.
    20:27 - Piłkarze wychodzą na murawę
    Gospodarze zagrają w biało-czarnym zestawieniu.
    Rozpocznie Legia.

1' - Długa piłka Wieteski do przodu, ale nikt jej nie przejął.
    2' - Akcja lewą stroną. Vesović do Stolarskiego, a ten próbował podać po ziemi w pole karne - skończyło się na rzucie rożnym.
    3' - Faul Vesovicia w polu karnym gospodarzy.
    3' - Wejście nakładką Chrisa Philippsa.
    4' - Słaby strzał z rzutu wolnego Szymona Drewniaka bez problemu obronił Majecki.
    5' - W ataku Chrobry, dośrodkowanie w pole karne... do nikogo. Piłka w rękach Majeckiego
    6' - Cafu faulowany w środkowej strefie boiska.
    6' - Faul Kucharczyka przy linii bocznej.
    7' - Remy fauluje rywala tuż przed polem karnym. Będzie rzut wolny blisko lewego narożnika.
    10' - Faulowany na środku Vesović. Czarnogórzec zwija się z bólu
    10' - Żółta kartka: Damian Sędziak (Chrobry)
    11' - Gra wznowiona. Vesoviciowi nic się nie stało.
    12' - Wieteska wybija piłkę na aut.
    13' - Złe podanie Vesovicia do tyłu, przejęli rywale, ale szybko odzyskali ją obrońcy.
    13' - Kucharczyk wychodzi sam na sam... spalony.
    14' - Ładnie wypełnił się sektor gości. Legioniści jeszcze nie rozpoczęli dopingu, ale wywiesili już dwie flagi: Mocno Legia i Warriors.
    16' - Ładna akcja Wojskowych. Hamalainen do Veso, ten szybko w pole karne do Hamy, który dostrzegł wbiegającego Kucharczyka. Wyłożył mu piłkę, a ten huknął z 13 metrów ale bramkarz obronił!
    16' - Kibice gospodarzy rzucili serpentyny w stronę boiska, ale to oddalone jest mocno od trybuny i żadna z nich nie wpadła na murawę.
    16' - Ajjjjjj Vesović z dwóch metrów przestrzelił nad poprzeczką!
    17' - Kulenović przegrał pojedynek z obrońcą przy linii końcowej.
    19' - Akcja Legii lewą stroną Hlousek podał do Kucharczyka, ale jego podanie zostało zablokowane. To jednak nie był koniec akcji Legii. Na 16 metrze dwóch rywali położył Kulenović i uderzył po ziemi przy słupku ale bramkarz zdołał wybić piłkę na rzut rożny!
    20' - Faul Cafu w ataku.
    21' - W składzie Legii na boisku jeden młodzieżowiec - Radek Majecki. W drużynie rywali dwóch: Maćkowski i Wajsak.
    22' - "Jazda z kur... hej Legio jazda z kur..." - tak rozpoczęli doping kibice Legii.
    23' - Drewniak ograł Wieteskę i Stolarskiego. Następnie Maćkowski dośrodkowywał w pole karne, ale Stolarski zablokował i jest korner.
    24' - "Stadion to nie jest filharmonia, ale jakieś zasady obowiązują" - tak spiker reaguje na wzajemne "uprzejmości" fanów obu ekip.
    25' - Prostopadłe podanie Cafu... do nikogo.
    27' - Kulenović odgrywal piętką na 16 metrze ale niecelnie. W odpowiedzi kontra Chrobrego.
    28' - Dośrodkowanie Maćkowskiego głową wybił Hlousek.
    29' - Od początku najaktywniejszy jest Vesović, który został przesunięty z obrony do pomocy.
    30' - Dwa nieudane wyjścia z własnej połowy zanotowali gospodarze.
    31' - Dośrodkowanie Hlouska z lewej strony przeleciało nad głowami wszystkich w polu karnym.
    32' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    32' - Dośrodkowanie Hamalainena z rzutu wolnego wybili obrońcy... ale na krótko!
    32' - Strzelec gola: Michał Kucharczyk (Legia)!
    33' - Piłka szybko wróciła w pole karne po wstrzeleniu Philippsa, a tam dopadł do niej Kuchy i wpakował do bramki!
    33' - Gospodarze odpalili pirotechnikę i machają flagami.
    37' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    37' - Bardzo ładne podanie w poprzek pola karnego Kulenovicia do Stolarkiego. Ten odegrał do Cafu, który huknął z 16 metrów!
    37' - Strzelec gola: Cafu (Legia)!
    39' - Vesović wywalczył rzut rożny.
    40' - Błąd Stolarskiego;... ale sam go naprawił.
    45' - Drewniak wpada w pole karne... pięknie Wieteska odbiera u piłkę.
    46' - Hamalainen próbował przedrzeć się w pole karne... ale piłkę zablokowali obrońcy.
    46' - Sędzia doliczył 1 minutę.
    47' - Rajd Kulenovicia... nieudany
    48' - Koniec pierwszej połowy

Piłkarze wrócili na boisko.
    W Legii jedna zmiana.

44' - Zmiana Legia: Marko Vesović Cristian Pasquato
    49' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    51' - Dośrodkowanie w pole karne Legii - łapie piłkę Majecki.
    56' - Zmiana Chrobry: Rafał Maćkowski Jakub Bach
    57' - W środku pola faulowany Pasquato.
    58' - Dośrodkowanie w pole karne Chrobrego, ale nieudany strzał z główki Wieteski.
    60' - Tempo meczu na razie nie porywa, ale mamy nadzieję, że legioniści pokuszą się jeszcze o kolejne trafienia.
    61' - Legia w ataku pozycyjnym z lewej strony. Hlousek rozpoczął grę z autu, ale szybko straciliśmy piłkę.
    62' - Zmiana Chrobry: Bartosz Machaj Konrad Kaczmarek
    65' - Faul Remy`ego na środku boiska.
    68' - Wieteska dobrze powstrzymał Kaczmarka.
    70' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    72' - Zmiana Legia: Kasper Hamalainen Miroslav Radović
    72' - Na boisku nie widziany ponad 2 miesiące Miroslav Radović.
    72' - Zmiana Legia: Michał Kucharczyk Sebastian Szymański
    73' - Ależ znakomitą okazję na 3-0 zmarnował Radović... dostał piłkę od Kulenovicia, ale fatalnie przestrzelił nad poprzeczką!
    75' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    76' - Rzut wolny dla Chrobrego... i kontrę Legii wyprowadza Radović. Podał do Pasquato, ale obrońca zdołał wybić piłkę na rzut rożny.
    79' - Kulenović uderza... aj na raty broni Janicki, ale zdołał złapać piłkę przed linią bramkową.
    81' - Strzał Szymańskiego zza pola karnego wybija na rożny Janicki!
    81' - Zmiana Chrobry: Maciej Kona Michał Borecki
    82' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    82' - 16 metr... Radović wycofuje piłkę na 25 metr do Cafu a ten bomba tuż nad ziemią!
    82' - Strzelec gola: Cafu (Legia)!
    84' - Jedna z nielicznych interwencji Majeckiego w tym meczu. Legionista dobrze obronił strzał Kaczmarka z kilku metrów.
    84' - A połowa kibiców Legii zdjęła właśnie koszulki i skanduje "trójka do zera"
    85' - Borecki zagrał ręką i sędzia to wychwycił.
    86' - Kulenović wpada w pole karne, mija bramkarza i jest chyba faulowany... a jednak nie. Grę wznawia bramkarz.
    87' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    88' - Rzut wolny dla Legii wykonał Pasquato, ale uderzył zdecydowanie za wysoko...
    89' - Kolejna próba Pasquato zza pola karnego, tym razem po ziemi w bramkarza.
    91' - Kulenović wybiega sam na sam... ale szybszy bramkarz
    91' - Sędzia doliczył 2 minuty.
    91' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    91' - GOL ANULOWANY!
    92' - Do siatki trafił Kulenović, ale sędziowie dopatrzyli się pozycji spalonej...
    93' - Świetnie Majecki! Zaskakujący strzał Drewniaka po ziemi po krótkim słupku ale w ostatniej chwili Majecki zdołał ją wybić na rzut rożny