Płock - Niedziela, 10 lutego 2019, godz. 18:00

Witamy ze stadionu w Płocku!
    Przed nami pierwsze spotkanie w ramach piłkarskiej wiosny między Wisłą Płock a Legią.
    Na trybunach zarówno w sektorach gospodarzy jak i gości jeszcze pusto
    Poznaliśmy składy obydwu drużyn i czekamy na rozpoczęcie rozgrzewki aktorów dzisiejszego widowiska
    W Legii rzuca się w oczy brak nie tylko w wyjściowej jedenastce, ale także w kadrze meczowej Carlitosa
    17:43 - Zawodnicy zeszli już do szatni. To znak, że do rozpoczęcia meczu już blisko.
    Ruszyli... Mistrzem Polski jest Legia słychać na trybunach

1' - Rozpoczęli gospodarze
    3' - To powinien być gola dla Legii. Vesović wpadł w pole karne ale fatalnie za plecy zagrał Kulenovicowi,który miałby przed sobą pusta bramkę
    4' - Gubią się w defensywie gospodarze mocno naciskani przez przyjezdnych
    5' - Rzut z autu dla Legii na połowie Wisły
    8' - Remy naprawia błąd Kucharczyka dalekim wykopem poza linię środkową
    8' - Uryga fauluje Nagya
    9' - Szymański ucierpiał w starciu z Rasakiem, ale już podniósł się z murawy
    11' - Szansa dla gospodarzy. Furman z rzutu wolnego i pewnie piąstkuje Majecki
    12' - Cafu faulowany na własnej połowie przez Rasaka
    13' - Pierwszy rut rożny w meczu dla Legii. Do piłki podszedł Martins
    13' - Dośrodkowanie i głową piłkę wybija Borysiuk
    15' - Za mocne podanie do Nagya od bramki zacznie Dahne
    17' - Piłka zatrzepotała w siatce gospodarzy po strzale Vesovicia, ale sędziowie odgwizdali pozycję spaloną Nagya, który zagrywał mu podał
    18' - Teraz słupek ratuje Dahne po strzale głowa Vesovicia
    19' - Tym razem do Cafu fauluje Rasaka na środku boiska
    22' - Gospodarze mieli okazję wyjść z szybką kontrą, ale Rasak - mówiąc kolokwialnie - zgłupiał prowadząc futbolówkę i uzyskał tylko rzut wolny
    23' - Kolejne dobre dośrodkowanie Furmana i Majecki musiał się wykazać broniąc strzał Dźwigały
    28' - Legia od tyłu rozgrywa akcję
    30' - Kucharczyk dośrodkowuje na dalszy słupek, ale Remy do spółki z Cafu nie zdołali trafić do siatki
    33' - Szymański decyduje się na strzał z dystansu, ale trafia prosto w ręce Dahne
    33' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    33' - Szymański ustawia piłkę w narożniku boiska
    35' - Dośrodkowanie wprost na głowę Cafu, który uderzył w boczną siatkę
    37' - Rzut wolny dla Legii, piłkę ustawił Martins
    38' - Dośrodkowanie do Jędrzejczyka, który zgrał do Kulenovicia, ale strzał Chorwata
    bardzo niecelny
    39' - Żółta kartka: Andre Martins (Legia)
    42' - Złe wybicie Dahne, piłkę przejmuje Martins i zostaje sfaulowany przez Furmana
    44' - Ricardinho złożył się do strzału z 16. metra ale nie trafił czysto w piłkę i skończyło się na strachu
    46' - Koniec pierwszej połowy

Bardzo energicznie zaczęła Legia spychając gospodarzy do obrony. Z biegiem czasu mecz się w miarę wyrównał, choć przewaga jest po stronie gości.
    Legia wróciła już na plac gry
    W tym momencie zrobili to już także płocczanie
    Bez zmian kadrowych do drugiej połowy przystępują obie ekipy

47' - Długie zagranie i Nagy fauluje Łasickiego
    50' - Kulenović strzela niemal z linii końcowej. Dahne z najwyższym trudem odbija przed siebie, poprawia Vesović i kolejny raz Dahne broni, jeszcze próba Kulenovicia i odgwizdana pozycja spalona
    51' - Gospodarze mieli szanse odpowiedzieć po rzucie wolnym ale dośrodkowanie Furmana zatrzymało się dopiero na bandach reklamowych stojących za bramką Majeckiego
    52' - Żółta kartka: Damian Rasak (Wisła P.)
    52' - Po faulu na Nagya pomocnik gospodarzy zostaje upomniany przez arbitra
    53' - Martins dośrodkowuje prosto w ręce bramkarza gospodarzy
    55' - Ufff... Merebashvili uderza z dystansu i Majecki z trudem przenosi piłkę nad poprzeczką
    57' - Szymański z narożnika boiska, ale za krótko i głową wybijają obrońcy
    59' - Zakręcił teraz Merebashvili zawodnikami Legii, ale przytomnie zachował się Remy i stojąc jak skała zablokował strzał napastnika gospodarzy
    61' - Zmiana Legia: Michał Kucharczyk Salvador Agra
    63' - Vesović mija w polu karnym Cabezalego i Dahne z najwyższy trudem broni strzał Czarnogórca
    64' - Zmiana Wisła P.: Jakub Łukowski Nico Varela
    66' - Kulenović minął w polu karnym Urygę i mając przed sobą bramkarza strzelił obok niego, ale także i słupka
    66' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    66' - Strzelec gola: Artur Jędrzejczyk (Legia)!
    68' - GOL! Szymański z rzutu rożnego w pole karne a tam Jędrzejczyk mocnym strzałem głową pokonuje Dahne
    70' - Zmiana Wisła P.: Damian Rasak Oskar Zawada
    71' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    73' - Agra podaje do Cafu, który strzela bardzo niecelnie
    74' - 4 na 2 wyszli z kontratakiem legioniści, ale za lekkie podanie Agry zaprzepaściło dobrą okazję. Tylko korner
    75' - Szymański strzela prawą nogą i pewnie broni golkiper gospodarzy
    79' - Kulenović na spalonym
    79' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    80' - Efektownie i zarazem efektywnie głową Jędrzejczyk przecina dośrodkowanie z prawego skrzydła gospodarzy.
    81' - Agra fauluje Merebashvilego i kolejna szansa przed Furmanem
    83' - Piłka minęła wszystkich i opuściła plac gry
    84' - Zmiana Legia: Sebastian Szymański Kasper Hamalainen
    85' - Zmiana Wisła P.: Ricardinho Grzegorz Kuświk
    87' - Furman podaje do Merebashvilego, ten płasko w pole karne gdzie na posterunku był Jędrzejczyk wybijając futbolówkę poza boisko
    89' - Agra podaje w pole karne ale wprost do bramkarza
    90' - Szykuje się debiut w Legii. Do wejścia na boisko gotowy jest już Medeiros
    91' - Zmiana Legia: Dominik Nagy Iuri Medeiros
    92' - Sędzia dolicza 4 minuty do drugiej połowy
    96' - Hamalainen płasko w pole karne, ale podanie przecinają obrońcy. Kontratak gospodarzy i jeszcze rzut rożny.
    96' - Ostatnia szansa przed gospodarzami. Rzut wolny i przy piłce Furman