Już za 45. minut początek spotkania pomiędzy Legią a Miedzią.
    Znamy już składy w jakich rozpoczną dzisiejsze zawody obie drużyny.
    W Legii w miejsce Adama Hlouska na lewej obronie debiut zaliczy Luis Rocha.
    20:12 - Zawodnicy wykonują jeszcze ostatnie elementy rozgrzewki
    20:20 - Murawa opustoszała.
    "Mistrzem Polski Jest Legia..." niesie się po stadionie

1' - Forsell pierwsze kopnięcie i gramy
    2' - Szybko gospodarze przejmują piłkę i konstruują atak pozycyjny
    3' - Dośrodkowanie w pole karne i strzał głową Carlitosa przechodzi tuż nad poprzeczką
    3' - Vesović wycofuje do Carlitosa, którego uprzedza Miljković
    5' - Dobrze teraz na linii środkowej Miedź uwolniła się spod pressingu Legii
    5' - Prostopadłe podanie Szymańskiego do Medeirosa, którego uprzedza Sapela wybiegając w okolice 30. metra
    6' - Camara w pojedynku z Vesoviciem i rzut rożny dla gości
    7' - Katastrofalne wykonanie i po szybki ataku z narożnika boiska rozpocznie Szymański
    8' - Dobre piąstkowanie Sapeli i piłka na połowie Legii
    9' - Prosty błąd Szymańskiego w przyjęciu i strata piłki
    10' - Legioniści domagają się odgwizdania faulu na "Veso", ale od bramki zacznie Miedź
    11' - Fernandez fauluje Nagya i będzie szansa na dobre dośrodkowanie. Przy piłce Martins
    13' - Aj... było blisko, żeby futbolówka bezpośrednio znalazła się w siatce. Minimalnie minęła słupek
    13' - Prostopadłe podanie Nagya do Medeirosa, ale strzał Portugalczyka broni Sapela. To była dobra okazja
    15' - Kolejna kombinacyjna akcja gospodarzy. Niewiele brakowało a Carlitos stanął by oko w oko z bramkarzem. Zabrakło dobrego przyjęcia
    16' - Celny strzał Wieteski po dośrodkowaniu z rzutu rożnego
    19' - Siła złego na jednego. Carlitos stracił piłkę w walce z trzema obrońcami
    21' - Daleki przerzut Forsella do Romana, którego dośrodkowanie pewnie złapał Majecki
    22' - Szarża Carlitosa w polu karnym. Niestety podanie zmierzające do Nagya przechwycił golkiper Miedzi
    23' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    23' - Strzelec gola: Carlitos (Legia)!
    24' - GOL! Dośrodkowanie z rzutu rożnego trafia do Carlitosa, który mimo obecności obrońcy przy słupku i tak zdołał umieścić piłkę w siatce.
    29' - Medeiros spróbował swoich sił strzałem z dystansu, ale nie sprawił nim żadnych problemów Sapeli
    31' - Strata Medeirosa i kontratak Miedzi bardzo dobrze wyhamowany przez Martinsa
    31' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    33' - Fernandez do Zielińskiego i od autu Legia
    34' - Brzydki faul Forsella na Szymańskim
    36' - W polu karnym gości leży Rocha, podchodzi do niego arbiter, podnosi i możemy grać dalej
    37' - Nagy przebiegł z piłką kilkadziesiąt metrów i stracił ją tuż przed polem karnym, szkoda...
    42' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    42' - Starcie na linii Szymański - Roman, wyjaśnione przez arbitra
    46' - Sędzia dolicza 1 minutę
    47' - Koniec pierwszej połowy

Po dobrym początku i strzelonej bramce legioniści spuścili nieco z tonu.
    Goście natomiast w pierwszej odsłonie nie potrafili zagrozić Majeckiemu i oby tak zostało do końca meczu.
    W drużynie gości przygotowana jest jedna zmiana. Na placu gry zobaczymy dobrego starego znajomego: Henrika Ojamę
    W Legii bez zmian

45' - Zmiana Miedź: Joan Angel Roman Henrik Ojamaa
    48' - Gospodarze w ataku pozycyjnym
    49' - Naciskany przez Szymańskiego Musa daleko wybija piłkę
    49' - Jędrzejczyk perfekcyjnie zatrzymał rozpędzającego się Ojamę
    50' - Legioniści domagają się rzutu karnego. W polu karnym Miedzi leży Szymański, przerwa w grze.
    52' - Niestety konieczna będzie zmiana. Wygląda na coś poważnego. Noszowi wezwani na plac gry
    52' - Zmiana Legia: Sebastian Szymański Kasper Hamalainen
    53' - Wygląda na to, że było to przypadkowe starcie, które spowodowało jednak, ze pomocnik Legii nie wróci już na boisko
    57' - Rocha bardzo niecelnie uderza z dystansu
    58' - Bartczak uprzedza Hamalainena
    61' - Ufff... Rocha przejmuje piłkę na linii środkowej, spokojnie obraca się z nią i w tym momencie dopada do niego zawodnik gości. Na szczęście Portugalczyk zdołał jeszcze nabić piłkę o przeciwnika i ta znalazła się u Majeckiego
    62' - "Żyleta" zasłoniła się wielką flagą "LEGIA"
    63' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    63' - Strzelec gola: Iuri Medeiros (Legia)!
    63' - GOL! Piękne trafienie z 16. metrów Iuri Medeirosa. Sapela kompletnie bez szans
    66' - Dym z rac na "Żylecie" spowodował przerwę w grze
    66' - Gramy dalej
    68' - Goście w ataku
    70' - Przygotowany do wejścia Kucharczyk
    71' - Zmiana Legia: Iuri Medeiros Michał Kucharczyk
    71' - Ojamaa oddaje bardzo niecelny strzał
    72' - "Kuchy King" już odpowiednio przywitany przez "Żyletę"
    74' - Carlitos odbiera piłkę Szczepaniakowi. Akcja 3 na 2 i nieprecyzyjne podanie Hiszpana do Nagya niweczy wcześniejszy wysiłek
    75' - Zmiana Miedź: Omar Santana Fabian Piasecki
    76' - Na spalonym Nagy
    78' - Zmiana Legia: Andre Martins Domagoj Antolić
    79' - Carlitos do Kucharczyka, ale odegranie pomocnika nieprecyzyjne
    81' - Miljković ręką blokuje oswobadzające wybicie "Veso"
    83' - Carlitos zagrał między obrońców a bramkarza, niestety Kucharczykowi zabrakło kilku centymetrów, żeby skutecznie wślizgiem zamknąć akcję
    83' - Zmiana Miedź: Petteri Forsell Łukasz Garguła
    86' - Na spalonym Ojamaa
    90' - Goście się starają, ale nie potrafią sforsować defensywy gospodarzy
    92' - Druga połowa zostaje przedłużona o 5 minut
    92' - Rzut wolny dla Miedzi.
    92' - SŁUPEK! ratuje Majeckiego po strzale Garguły
    95' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    96' - Faulowany Majecki rozpocznie grę
    96' - Koniec meczu!

Legioniści zrobili to co musieli. Po dwóch porażkach z rzędu zainkasowali 3 punkty.
    Mecz nie był porywający, ale pod pełną kontrolą gospodarzy.
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE! i zapraszamy po więcej naLegionisci.com