Dubaj - Sobota, 15 stycznia 2022, godz. 13:00
    0 (0)

Sędzia: Ivan Mladenović (Serbia)

CODZIENNE RELACJE, ZDJĘCIA I FILMY Z DUBAJU
    W Fortunie kurs na zwycięstwo Legii z Botewem wynosi 1,96.
    11:23 - Dzień dobry z Dubaju! Za niecałe 2 godziny Legia Warszawa zagra swój pierwszy mecz sparingowy tej zimy.
    11:24 - Z Bułgarami legioniści zagrają w białych strojach, rywale wyjdą na czarno.
    12:47 - Kończy się rozgrzewka legionistów. Sędziowie już gotowi do rozpoczęcia zawodów.
    Spotkanie z trybuny oglądają Dariusz Mioduski, Tomasz Zahorski, a także kilkuosobowa grupka kibiców Legii.

3' - Rozpoczęli piłkarze z Bułgarii
    4' - Na razie spokojnie, drużyny rozgrywają piłkę, bez akcji podbramkowych
    4' - Na spalonym Marquinhos
    6' - Strzał z prawej strony z bliskiej odległości, broni Boruc
    7' - Rzut rożny dla Botewu
    8' - Kolejny strzał na bramkę Legii, na szczęście niecelny
    8' - Wcześniej uderzał Tonew
    10' - Dośrodkowanie Josue do Rosołka, ten wprawdzie umieścił piłkę w siatce, ale był na spalonym
    11' - Legioniści wywiesili jedną małą flagę, kibice rywali - 3
    13' - Faulowany Rosołek z prawej strony boiska, ale w środkowej strefie
    13' - Tomas Pekhart leży na boisku, trzyma się za głowę, potrzebna jest pomoc medyczna
    15' - Strzał Josue z 16 m nad poprzeczką, podawał Muci
    17' - Hołownia stracił piłkę, goście wyszli z atakiem, Marquinhos podawał do Minkowa, ale strzał tego drugiego zablokowany
    22' - Niewiele ciekawego dzieje się w tym sparingu, Legia spokojnie rozgrywa akcje
    23' - Rzut wolny dla Legii z prawej strony pola karnego, zbyt mocne dośrodkowanie Josue i nic ciekawego z tej akcji nie wyszło
    23' - Prostopadłe zagranie Josue do Rosołka, niedokładne jednak to zagranie
    24' - Dośrodkowanie Kwiatkowskiego, Hołownia uprzedzony przez rywala i będzie rzut rożny dla Legii
    24' - Do piłki wyskoczył Wieteska, jeszcze walka... faul Hołowni w ataku
    26' - Faul Toku na Mucim w środku boiska
    28' - Dobra obrona Boruca, rzut rożny dla rywali
    31' - Dobry strzał Marquinhosa i kolejna skuteczna interwencja Boruca
    36' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    36' - Strzelec gola: Josue (Legia)!
    38' - Piłka trafiła w pole karne do Pekharta, ten odegrał do boku pola karnego do Josue, ten chyba chciał dośrodkować, ale posłał piłkę idealnie do bramki
    40' - Na spalonym Rosołek
    43' - Strzał z rzutu wolnego na bramkę Legii, piłka przeleciała obok bramki
    45' - Świetna interwencja wślizgiem Charatina
    45' - Faul Pekharta w ataku
    46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia wygrywa 1-0 z Botewem Płowdiw po bramce Josue. Zapraszamy na drugą część spotkania.
    Legia rozpocznie drugą połowę bez zmian w składzie

46' - Zmiana Botew: Dimitar Tonew Reda Rabei
    46' - Zmiana Botew: Marquinhos Antoine Baroan
    46' - W Dubaju zaczął właśnie padać deszcz
    52' - Chwila przerwy, Nedelew leży na boisku
    53' - Lekki strzał na bramkę Boruca nie mógł zaskoczyć legionisty
    53' - Znów ktoś leży na boisku, przerwa w grze
    56' - Zmiana Botew: Todor Nedelew Stanisław Rabotow
    56' - Narzekający na uraz Nedelew opuścił boisko
    58' - Brahimi faulowany w środku boiska
    59' - Szykuje się wymiana całego składu w Legii
    60' - Strzał Josue, rykoszet i rzut rożny dla Legii
    61' - Piłka przeleciała nad Rosołkiem, jeszcze Wieteska główką, jednak przestrzelił
    61' - Wymiana składu w Legii - wchodzi 11 zawodników
    62' - Zmiana Legia: Artur Boruc Cezary Miszta
    62' - Zmiana Legia: Tomas Pekhart Szymon Włodarczyk
    64' - Zmiana Legia: Ihor Charatin Patryk Pierzak
    64' - Zmiana Legia: Mateusz Wieteska Karol Noiszewski
    64' - Zmiana Legia: Bartosz Slisz Mateusz Grudziński
    64' - Zmiana Legia: Jakub Kwiatkowski Kacper Skwierczyński
    65' - Zmiana Legia: Jurgen Celhaka Patryk Sokołowski
    65' - Zmiana Legia: Josue Bartłomiej Ciepiela
    65' - Zmiana Legia: Mateusz Hołownia Kacper Skibicki
    65' - Zmiana Legia: Ernest Muci Igor Strzałek
    66' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Wiktor Kamiński
    66' - Strzał Włodarczyka zablokowany
    69' - Zmiana Botew: Mohamed Brahimi Atanas Czerniew
    69' - Zmiana Botew: Samuel Souprayen Filip Filipow
    71' - Na spalonym rywale
    71' - Faulowany Skwierczyński z prawej strony boiska
    73' - Bardzo niewiele ciekawego dzieje się na boisku
    73' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, Pierzak wybija piłkę
    74' - Baroan strzela z narożnika pola karnego z prawej strony - niecelnie
    75' - Baroan wychodził do zagrania, jednak został uprzedzony przez Misztę
    76' - Zmiana Botew: Nikołaj Minkow Lachezar Bałtanow
    77' - Strzał Eto`o prosto w Misztę
    80' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    80' - Strzelec gola: Igor Strzałek (Legia)!
    82' - Odbiór piłki w środku boiska, świetne podanie Celhaki, a Strzałek wślizgiem umieścił piłkę w bramce
    82' - Rzut wolny, strzał w mur, jeszcze jedno uderzenie
    82' - Piłka przeleciała obok słupka
    83' - Żółta kartka: Karol Noiszewski (Legia)
    88' - Rzut rożny dla Legii wywalczył Skwierczyński
    89' - Dośrodkowanie Pierzaka, wybicie, jeszcze Ciepiela...
    89' - Noiszewski uderzył głową wysoko nad poprzeczką
    91' - Koniec meczu!

W pierwszym sparingowym meczu podczas zgrupowania w Dubaju Legia Warszawa wygrała z Botewem Płowdiw 2-0. Dziękujemy za uwagę, zapraszamy na kolejne relacje.