Urszulin, LTC - Niedziela, 6 lutego 2022, godz. 12:00
  • 90' Skwierczyński
4 (2)
Herb GKS Bełchatów GKS Bełchatów
    0 (0)

W samo południe w niedzielę Legia Warszawa rozegra sparingowy mecz z drugoligowym GKS-em Bełchatów.
    W drużynie ze stolicy zagrają ci zawodnicy, którzy nie wystąpili w piątkowym starciu ligowym z Zagłębiem Lubin.
    Mecz nie będzie nigdzie transmitowany. Zapraszamy do śledzenia naszej tekstowej relacji LIVE! prosto z Legia Training Center.
    Spotkanie chwilę się opóźni, jeszcze czekamy

1' - Rozpoczęli piłkarze z Bełchatowa
    5' - Bardzo dobra sytuacja dla Legii, strzelał Wszołek, a Grudziński dobijał, jednak z 3m uderzył nad poprzeczką!
    9' - Zagranie Mladenovicia w pole karne, wybili obrońcy
    10' - Mladenović minął Niskiego, wpadł w pole karne, ale były legionista wślizgiem wybija piłkę
    10' - Na razie bardzo spokojne tempo spotkania
    11' - Kastrati zagrał prostopadle do Włodarczyka, ten uderzył z ostrego kąta nad poprzeczką
    12' - Sztab szkoleniowy sprawdza Maika Nawrockiego w roli stopera. To jedna z opcji na spotkanie z Wartą Poznań, w którym nie będzie mógł zagrać Mateusz Wieteska
    13' - Faul Nawrockiego w środkowym kole
    15' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    15' - Strzelec gola: Ernest Muci (Legia)!
    18' - Po dośrodkowaniu Ciepieli, Mladenović zagrał do Muciego, który z bliskiej odległości umieścił piłkę w siatce
    18' - Rzut rożny dla Legii
    18' - Piłka zagrana w pole karne Legii, Grudziński wybija
    21' - Wszołek wpadł w pole karne, dobrze Niski, ale jeszcze legioniści... Mladenović oddał strzał, ale fatalnie skiksował i piłka poleciała w las za ogrodzeniem :)
    23' - Muci do Mladenovicia, dośrodkowanie... piłka przeleciała nad głową Włodarczyka
    25' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    26' - Rzut rożny dla Legii po dośrodkowaniu Mladenovicia
    27' - Dośrodkowanie Mladenovicia i Włodarczyk uderza głową nad poprzeczką
    28' - Dobry powrót i odbiór Kastratiego
    29' - Strata Mladenovicia w środku, ale legioniści szybko odzyskali piłkę
    32' - To była świetna sytuacja. Celhaka wypuścił Muciego z lewej strony, ten przełożył piłkę, oszukał rywala, uderzył po krótkim rogu, jednak trafił tylko w słupek
    34' - Akcja Wrońskiego prawą stroną, ale Grudziński wyjaśnił sytuację
    35' - Strzał Graczyka z dystansu, piłka przeleciała minimalnie nad poprzeczka
    37' - Kastrati wyłożył piłkę na prawą stronę do wbiegającego Wszołka, ten uderzył z 16 m po ziemi, ale obok słupka
    38' - Celhaka fauluje Wrońskiego w pobliżu pola karnego
    38' - 5 zawodników Legii w murze
    39' - Dudariew uderzył po ziemi, obok leżącego Kastratiego, ale prosto w ręce Miszty
    40' - Rzut rożny dla Legii po dośrodkowaniu Wszołka
    41' - Centrostrzał Wrońskiego, nikt nie doszedł do piłki
    45' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    46' - Strzelec gola: Szymon Włodarczyk (Legia)!
    46' - Koniec pierwszej połowy

Tuż przed przerwą drugą bramkę strzelił Włodarczyk. Kastrati dostał prostopadłą piłkę, mógł strzelać, ale podał do Włodarczyka na 10. metr, a ten tylko dołożył nogę

44' - Zmiana Legia: Cezary Miszta Kacper Tobiasz
    46' - Zmiana Legia: Maik Nawrocki Karol Noiszewski
    46' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Ramil Mustafajew
    47' - Zmiana Legia: Ernest Muci Igor Strzałek
    47' - Zmiana Legia: Filip Mladenović Jakub Kwiatkowski
    49' - Długa piłka, Mustafajew nie zdołał się przebić
    50' - W zespole z Bełchatowa nastąpiła zmiana bramkarza
    50' - Charatin główkował, ale nie był to czysty strzał i bramkarz złapał piłkę
    51' - Strzał Wrońskiego nad poprzeczką
    53' - Na spalonym Kastrati
    53' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    54' - Odbiór Mustafajewa, ale po chwili szybka strata
    57' - Mustafajew wywalczył rzut rożny
    57' - Zmiana Legia: Jurgen Celhaka Patryk Pierzak
    59' - Przerzut Charatina do Kwiatkowskiego, ten zbiegł w stronę pola karnego i uderzył niecelnie z dystansu
    62' - Kastrati wpadł w pole karne, zbiegł do końcowej linii, ale za mocno wypuścił piłkę i strata
    64' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    64' - Strzelec gola: Igor Strzałek (Legia)!
    64' - Kilka zmian w składzie z Bełchatowa, zeszli Flaszka, Dudariew i Wroński
    65' - Goście popełnili błąd przy wyprowadzeniu piłki z własnego pola karnego, przejął ją Igor Strzałek i strzałem po ziemi przy słupku z 13 m umieścił piłkę w siatce
    68' - Akcja Legii lewą stroną, zablokowane podanie do Włodarczyka
    69' - Kastrati faulowany przed polem karnym, rzut wolny dla Legii
    72' - Zmiana Legia: Szymon Włodarczyk Wiktor Kamiński
    72' - Zmiana Legia: Lirim Kastrati Kacper Skwierczyński
    77' - Skwierczyński wypuścił Ciepielę w pole karne, ten oddał strzał z 15 m, ale w bramkarza
    77' - Teraz Skwierczyński strzelał zza pola karnego, ale trafił w nogi Kamińskiego
    83' - Celhaka wślizgiem przerwał atak gości
    84' - Odbiór Pierzaka, biegnie Strzałek, odegranie, spowolnienie akcji, jeszcze Mustafajew strzelał niecelnie z pierwszej piłki
    85' - Indywidualna akcja Ciepieli, ale strzał z 16 m niecelny
    87' - Na spalonym Kamiński
    89' - Żółta kartka: Bartłomiej Ciepiela (Legia)
    91' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    91' - Strzelec gola: Kacper Skwierczyński (Legia)!