Urszulin, LTC - Niedziela, 19 czerwca 2022, godz. 17:00
Herb Chojniczanka Chojnice Chojniczanka Chojnice
  • 66' Golak
1 (0)

Sędzia: Krzysztof Głuszek

Witamy z LTC, gdzie o godzinie 17 rozpocznie się pierwsze letnie spotkanie sparingowe. Przeciwnikiem Legii będzie Chojniczanka Chojnice.
Legia zagra dziś na biało, Chojniczanka zielono-biało
Piłkarze wychodzą na boisko
Strony wylosowane, zacznie Legia

5' - Mustafajew przerwał akcję rywali i został sfaulowany
6' - Na razie spokojne tempo, legioniści wolno rozgrywają piłkę
7' - Warunki do gry nie są dziś zbyt dobre, temperatura wynosi 33 stopnie, do tego dochodzi mocne słońce i silny wiatr
8' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
8' - Strzelec gola: Josue (Legia)!
9' - Josue przyjął piłkę tuż przed polem karnym i popisał się pięknym strzałem po długim rogu
13' - Dobre podanie do Kastratiego w pole karne, jednak ten z dobrej pozycji fatalnie skiksował
14' - To było naprawdę bardzo bardzo złe zagranie piłkarza Legii
15' - Dośrodkowanie Ribeiro w pole karne, jednak nikt nie zamykał tej akcji
17' - Rzut wolny dla Legii z narożnika pola karnego z lewej strony
18' - Dośrodkowanie... Jędrzejczyk uprzedzony przez obrońcę, jeszcze strzał Kastratiego obronił bramkarz
21' - Legia raz po raz zbliża się do pola karnego Chojniczanki, ale obrońcy radzą sobie z tymi zagraniami
21' - Niecelny strzał Kapustki z dystansu
22' - Mustafajw ucierpiał w jednym ze starć, ale nie było faulu
23' - Chwila przerwy na uzupełnienie płynów
26' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
26' - fot. Woytek /,Legionisci.com
27' - Żółta kartka: Ramil Mustafajew (Legia)
28' - Rzut wolny, Tobiasz piąstkuje
28' - Legia już w ataku
32' - Lopes faulowany w środku boiska
32' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
32' - Strzelec gola: Bartosz Kapustka (Legia)!
34' - Zagranie ze skrzydła do Kapustki, ten odwrócił się, minął obrońcę i z 20 m uderzył w okienko
34' - I znów chwila przerwy na uzupełnienie płynów
39' - Po przerwie na murawie pojawi się nowa jedenastka
40' - Zagranie Josue w pole karne do Lopesa, piłka trafiła jeszcze do Ribeiro, ten oddał strzał, a piłka po rykoszecie trafiła do Kikolskiego
42' - Bardzo niecelny strzał Chojniczanki
46' - Dobra piłka Josue do Kastratiego na boczną linię pola karnego, ten zagrywał do Lopesa, ale ten oddał nieudany strzał głową
46' - Ribeiro wywalczył rzut rożny
46' - Dośrodkowanie Josue, obrońca wybija piłkę
46' - Goście w kontrataku
47' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia prowadzi z Chojniczanką 2-0.

37' - Zmiana Legia: Kacper Tobiasz Dominik Hładun
37' - Zmiana Legia: Artur Jędrzejczyk Nikodem Niski
37' - Zmiana Legia: Lindsay Rose Ihor Charatin
37' - Zmiana Legia: Mateusz Grudziński Jakub Kisiel
38' - Zmiana Legia: Yuri Ribeiro Kacper Skibicki
38' - Zmiana Legia: Bartosz Slisz Patryk Sokołowski
38' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Patryk Pierzak
39' - Zmiana Legia: Josue Kacper Skwierczyński
39' - Zmiana Legia: Lirim Kastrati Maciej Rosołek
39' - Zmiana Legia: Rafael Lopes Wiktor Kamiński
39' - Zmiana Legia: Ramil Mustafajew Igor Strzałek
47' - Na prawej obronie gra Skibicki, a na lewej Niski
53' - Strzał Chojniczanki, piłka po rykoszecie wychodzi na rzut rożny
54' - Nowa jedenastka także w zespole Chojniczanki
58' - Zablokowany strzał Sokołowskiego, aut dla Legii na wysokości pola karnego
59' - Zablokowane dośrodkowanie Skibickiego, rzut rożny dla Legii
59' - Skibicki zamiast dośrodkować, posłał piłkę prosto w nogi obrońcy
66' - Na boisku nie dzieje się obecnie nic ciekawego
67' - Żółta kartka: Ihor Charatin (Legia)
67' - Rzut wolny dla Chojniczanki przy narożniku pola karnego
67' - GOL! Chojniczanka Chojnice
71' - Kamiński wpada w pole karne, ale został zablokowany
72' - A strzelcem gola dla Chojniczanki Sebastian Golak, który po rzucie wolnym z bliskiej odległości pokonał Hładuna
76' - Rzut wolny dla Legii z ok. 25 m
77' - Strzał Sokołowskiego po ziemi, pod murem, jednak bramkarz złapał piłkę
77' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
77' - Strzelec gola: Maciej Rosołek (Legia)!
78' - Strzałek biegł prawą stroną, podał w pole karne do Rosołka, a ten niepilnowany strzelił z bliskiej odległości
82' - Niezły strzał Jakuba Kisiela zza pola karnego
84' - fot. Woytek / Legionisci.com
86' - Strzał Skwierczyńskiego - piłka przeleciała ponad bramką
87' - Dwa strzały Skwierczyńskiego - najpierw bardzo mocne uderzenie zza pola karnego, a chwilę później z bliskiej odległości strzał ponad poprzeczką
91' - Jeszcze Legia w ataku