Belek, Turcja - Niedziela, 8 stycznia 2023, godz. 15:00
2 (1)

Trzeciego dnia zgrupowania piłkarze Legii Warszawa zmierzą się z azerskim Səbail FK. W pierwszych dwóch dniach Wojskowi mieli 3 jednostki treningowe. Zachęcamy do obejrzenia naszych materiałów z Belek.

Piłkarze wychodzą na boisko, Legia na biało-czarno. Czekamy na rywali
Rywale w czarnych strojach

1' - Zaczęli piłkarze z Azerbejdżanu
3' - Na razie spokojne rozgrywanie piłki
5' - Daleka piłka po prawej stronie, dośrodkowanie, Tobiasz wybija piłkę na róg
5' - GOL! Sabail FK
5' - Strzelec gola: Gustavo (Sabail)!
5' - Po rzucie rożnym głową piłkę do siatki skierował Gustavo
9' - Akcja Legii, zagranie Jędrzejczyka do Baku, ale ten nie przejął piłki.
10' - Spotkanie obserwuje były zawodnik Legii, Marko Vesović, który przebywa w Belek z Qarabagiem, który 13 stycznia zmierzy się z Rakowem.
15' - Tobiasz wyskoczył do piłki po dośrodkowaniu, był faulowany, ale wszystko jest w porządku i gramy dalej
16' - Augustyniak ostro sfaulował przeciwnika w środku boiska
17' - Rzut rożny dla Legii
18' - Dobre dośrodkowanie Kapustki, ale rywale przejęli piłkę i popędzili z kontrą, strzał z dystansu odbija Tobiasz
19' - Kontra Legii, Baku do Muciego, ten strzela po krótkim rogu po ziemi, bramkarz wybił piłkę
22' - Rzut rożny dla Legii, rywale wybili piłkę, jeszcze Wszołek, Rose próbował strzału, ale skiksował, jeszcze legioniści utrzymali piłkę, ale musieli ją wycofać
23' - Strzał Picha zza pola karnego, piłkę złapał bramkarz, choć z niewielkimi problamami
25' - Rose fauluje rywala w środku boiska
27' - Rzut wolny dla rywali przed polem karnym. Faulowany Ramazanov
28' - Jednak nie, będzie rzut sędziowski, Legia oddaje piłkę
29' - Baku podał do Picha, ten z 7m trafił w bramkarza, ale i tak był na spalonym
34' - Baku wszedł z lewej strony, zagrał przed bramkę, ale nikt nie wykończył akcji
38' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
39' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
42' - Nic nadzwyczajnego nie dzieje się obecnie na boisku. Niedługo koniec pierwszej połowy
44' - Po przerwie w Legii nastąpi wymiana składu
45' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
46' - Pich strzelił bramkę, ale sędzia wskazał spalonego i bramki nie uznał
46' - GOL ANULOWANY!
46' - Koniec pierwszej połowy

Bramka Picha zdecydowanie została zdobyta w prawidłowy sposób, ale sędzia liniowy uznał inaczej, a arbiter główny przychylił się do tej decyzji. Do przerwy Legia przegrywa więc 0-1.

154' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Josue
154' - Zmiana Legia: Ernest Muci Carlitos
154' - Zmiana Legia: Robert Pich Maciej Rosołek
155' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Mattias Johansson
155' - Zmiana Legia: Makana Baku Filip Mladenović
155' - Zmiana Legia: Patryk Sokołowski Bartosz Slisz
155' - Zmiana Legia: Artur Jędrzejczyk Yuri Ribeiro
158' - Zmiana Legia: Rafał Augustyniak Ihor Charatin
159' - Zmiana Legia: Lindsay Rose Maik Nawrocki
159' - Zmiana Legia: Igor Strzałek Filip Rejczyk
159' - Zmiana Legia: Kacper Tobiasz Dominik Hładun
47' - Kapitanem w pierwszej połowie był Kapustka, teraz Josue
48' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
49' - Strzelec gola: Maciej Rosołek (Legia)!
50' - Akcja prawą stroną, podanie, Rosołek dołożył nogę i lekko posłał piłkę do siatki
51' - Nieudana próba strzału Rejczyka
51' - Strzał Josue nad poprzeczką
54' - Strzał Rosołka po ziemi, prosto w bramkarza
58' - Carlitos w ataku, zwód, drugi, jeszcze strzał, ale zbyt słaby. Będzie rzut rożny
59' - Ribeiro wpadł w pole karne, uderzał z ostrego kąta, jednak nie trafił, a nikt nie dobił tego uderzenia
61' - podanie w pole karne, Carlitos wyskoczył, ale nie sięgnął piłki, ta trafiła jeszcze do Mladenovicia, ale on przestrzelił
62' - Rzut rożny dla Legii
63' - Próbował główkować Ribeiro, ale będzie tylko kolejny korner
64' - Carlitos trafia w słupek po rzucie rożnym, a po chwili Josue na spalonym
77' - Sporo gry w środku pola
78' - Zmiana Legia: Filip Rejczyk Jakub Kisiel
80' - Kontra rywali, chyba będzie rzut karny
81' - Żółta kartka: Yuri Ribeiro (Legia)
81' - To zakrawa na gruby absurd. Ciężko doszukać się jakiegokolwiek przewinienia Ribeiro, który wyskoczył do piłki
83' - Yuri Ribeiro wyskoczył i wybił piłkę przed rywalem. Sędziowie ewidentnie są w kiepskiej formie dzisiaj
83' - Czerwona kartka: Josue (Legia)
83' - GOL! Sabail FK
85' - Zmiana Legia: Josue Jakub Jędrasik
87' - Wygląda to trochę tak, jakby sędziowie, a szczególnie liniowy, pilnowali korzystnego wyniku dla zawodników z Azerbejdżanu.
89' - Słaby strzał Rosołka, piłka przeleciała daleko od bramki
90' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
90' - Strzelec gola: Maciej Rosołek (Legia)!
90' - Gol dla Legii. Tym razem chyba nawet uznany.
91' - Legionista z bliskiej odległości trafił do siatki. Sędzia doliczył 4 minuty
92' - Tym razem ciężko było sędziom dopatrzeć się jakiegokolwiek przewinienia Legii, mamy więc 2-2.
93' - Strzał Jędrasika z 16 m wysoko nad poprzeczką
95' - żółta kartka dla zawodnika Sabail.
95' - Koniec meczu!

Legia zremisowała w pierwszym sparingowym meczu w Turcji 2-2. Zapraszamy na kolejne relacje.