Belek - Niedziela, 15 stycznia 2023, godz. 12:00
  • 70' Rosołek
3 (1)
Herb Chemnitzer FC Chemnitzer FC
  • 38' Mensah
  • 90+3' Campulka (k)
2 (1)

O godzinie 12:00 rozpocznie się pierwszy niedzielny sparingowy mecz Legii. Starcie z FK Cukaricki zaplanowano na godzinę 15:30 czasu polskiego. Zapraszamy na nasze relacje z obu tych potyczek!
Piłkarze wychodzą na boisko. Gości wspiera grupa kibiców, którzy odpalili race
Legia dziś na zielono, rywale w niebiesko-białych strojach

2' - Prostopadła piłka, Rosołek faulowany z prawej strony pola karnego
2' - Rzut wolny wykonuje Jędrasik
2' - Dośrodkowanie na 3. metr, ale prosto w ręce bramkarza
6' - Na razie spokojna gra w środku pola
7' - Niedokładne podanie Koreańczyka, nikt nie doszedł do piłki
8' - Pich walczył o piłkę w ataku, jednak przegrał pojedynek z Campulką
11' - Nieudana próba dośrodkowania rywali, Hładun zacznie od bramki
11' - Spotkanie oglądają przedstawiciele kilku innych klubów ekstraklasy. Prawie wszystkie zespoły z ligi przebywają obecnie w Turcji.
13' - Rywale chcieli wyjść z kontrą, ale na spalonym był Kircicek
13' -
13' - Lee domagał się faulu, ale sędzia nakazał grać dalej
14' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, Charatin wybił piłkę, strzelał jeszcze Pagliuca, ale tak, że piłka wyleciała na plażę, a niewykluczone, że nawet do morza
14' - Spotkanie jest bowiem rozgrywane na boisku przyhotelowym, położonym przy samej plaży
15' - Pich, zwód, niezły strzał, jednak piłka przeleciała nad poprzeczką
16' - Przewracany Lee, ale gramy dalej
18' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, Celhaka wybił, jeszcze jedno dośrodkowanie
18' - Żółta kartka: Lukas Stagge (Chemnitzer)
19' - Zablokowany strzał Lee, po chwili taktyczny faul Celhaki, który powstrzymał kontrę Pagliuki
20' - Lee wpadł w pole karne, ale zablokowany i będzie rzut rożny
20' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
20' - Strzelec gola: Patryk Sokołowski (Legia)!
22' - Po rzucie rożnym do piłki wyskoczył Charatin, zgrał do Sokołowskiego, a ten nogą wbił piłkę do siatki z 3 metrów
22' - Dobra sytuacja, piłka kozłowała, a Pich nie zdołał jej opanować
24' - Rzut wolny dla Legii z lewej strony pola karnego
24' - Jeszcze rozegranie, Pich strzelał z 14 m z ostrego kąta, daleko od bramki
27' - Stagge strzela z bardzo daleka, wydawało się, że Hładun łatwo sobie poradzi, ale nie złapał dobrze piłki i poradził sobie na raty
30' - Rajd Rose, wbiegł między dwóch rywali i został sfaulowany 20 m od bramki
31' - Lee uderza z rzutu wolnego w środek, prosto w bramkarza
33' - Lee na tle zespołu z 4. ligi prezentuje się przyzwoicie
34' - Żółta kartka: Robert Zickert (Chemnitzer)
34' - Ostry faul na Rosołku w środku boiska
36' - Groźna sytuacja dla rywali, piłka przeleciała jednak tylko nad poprzeczką po strzale Kircicka
37' - Podanie Sokołowskiego do Lee, ten chciał szybko odegrać do Picha, jednak został przeczytany przez obrońcę
37' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
38' - Johansson przewraca się przed polem karnym, gramy dalej
38' - GOL! Chemnitzer FC
38' - Strzelec gola: Stephan Mensah (Chemnitzer)!
39' - Szybka kontra rywali lewą stroną, Mensah wpadł w pole karne i posłał piłkę obok Hładuna.
39' - Strzał był po ziemi, po długim rogu.
40' - Po tym jak Johansson był przewracany, rywale ruszyli z błyskawiczną kontrą, korzystając z przestrzeni po lewej stronie boiska.
40' - Pich uderza mocno z 10 m, mocno, jednak w nogi bramkarza
43' - Prostopadła piłka od Jędrzejczyka do Picha, ten na spalonym
45' - Rywale spokojnie rozgrywają piłkę przed polem karnym Legii, będzie jeszcze korner po strzale Brugmanna
46' - Pich na spalonym
47' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy mamy wynik 1-1. Zapraszamy na drugą połowę spotkania.

46' - Zmiana Legia: Dominik Hładun Cezary Miszta
48' - Faulowany Rose, ale sędzia nie używa dziś gwizdka :)
48' - Dobra interwencja grającego dziś na stoperze Charatina
49' - Dośrodkowanie Lowe, niecelny strzał głową Campulki
51' - Dośrodkowanie w pole karne, Rose wybija piłkę głową, jeszcze będzie aut dla Niemców
51' - Miszta dalekim wykopem chciał uruchomić Picha, ale ten nie był w stanie przejąć górnej piłki
52' - Żółta kartka: Lindsay Rose (Legia)
52' - Kartka za faul na Mensahu przed polem karnym
53' - Lowe uderzył pod poprzeczkę, Miszta obronił na raty
53' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
53' - Strzelec gola: Mattias Johansson (Legia)!
54' - Piłka trafiła w pole karne, Johansson uderzył z pierwszej piłki przy krótkim słupku
55' - Niedokładne dośrodkowanie Lee do Picha
55' - Jędrzejczyk fauluje w ataku
56' - Zmiana Legia: Patryk Sokołowski Filip Rejczyk
57' - Bardzo niecelny strzał Jędrasika
60' - Żółta kartka: Kilian Pagliuca (Chemnitzer)
62' - Schodzą Pagliuca, Brugman i Stagge. Wchodzą Ulrich, Pelivan, Muller
62' - Zmiana Chemnitzer: Kilian Pagliuca Michel Ulrich
62' - Zmiana Chemnitzer: Felix Brügmann Dominik Pelivan
63' - Zmiana Chemnitzer: Lukas Stagge Tobias Müller
64' - Rose narzeka na prawe kolano, to dawny uraz. Potrzebna jest interwencja medyczna.
65' - Już szykuje się zmiana
66' - Zmiana Legia: Lindsay Rose Jan Ziółkowski
66' - Rose już wcześniej miał oklejone kolano. Niestety, nie wygląda to dobrze
68' - Bardzo dobre uderzenie Memsaha i bardzo dobra obrona Miszty, jeszcze Johansson zablokował uderzenie Lowe i będzie korner
69' - W polu karnym leży Jędrzejczyk, potrzebna jest pomoc medyczna
70' - Rose mocno kuleje, a Jędrzejczyk trzyma się za plecy
71' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
71' - Strzelec gola: Maciej Rosołek (Legia)!
71' - Strzał Rosołka z 16 m po ziemi, piłka wpada do siatki obok słupka.
73' - Zmiana Legia: Robert Pich Jakub Kisiel
77' - Zmiana Chemnitzer: Furkan Kircicek Stefan Pribanovic
77' - Zmiana Chemnitzer: Robert Berger Marius Schreiber
78' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
79' - Prostopadła piłka Lee do Rosołka, ale ten wycofał
83' - Rzut wolny po faulu Rosołka, jednak daleko od bramki
84' - Strzał prosto w mur, głową wybija Charatin, ale uderzenie było tak mocne, że piłkarz Legii przewrócił się i zwija z bólu
85' - fot. Woytek / Legionisci.com
88' - Rejczyk ładnie powalczył o piłkę
89' - Dośrodkowanie w pole karne, dobrze interweniuje Charatin
91' - Jędrasik wpada w pole karne, strzela z ostrego kąta, ale bez problemu łapie bramkarz
92' - Charatin z główki tuż nad poprzeczką
93' - Rzut karny dla rywali
93' -
93' - Żółta kartka: Jakub Kisiel (Legia)
94' - GOL! Chemnitzer FC
94' - Strzelec gola: Tim Campulka (Chemnitzer) z karnego!
94' - Koniec meczu!

W pierwszym sparingowym niedzielnym meczu Legia wygrała 3-2. Zapraszamy na drugie spotkanie o 15:30.