Urszulin - Niedziela, 14 stycznia 2024, godz. 14:00
  • 83' Urbański
6 (5)
Herb Olimpia Elbląg Olimpia Elbląg
    0 (0)

11:00 - Dzień dobry w niedzielne śnieżno-deszczowe przedpołudnie. Równo za 3 godziny Legia Warszawa rozegra pierwsze sparingowe spotkanie tej zimy. Rywalem Wojskowych będzie drugoligowa Olimpia Elbląg. Polecamy: ZAPOWIEDŹ MECZU
    11:05 - W piątek legioniści pierwszy raz trenowali na naturalnej nawierzchni. Boisko z podgrzewaną murawą prezentowało się bardzo dobrze, co widać na powyższym zdjęciu. Dziś na pewno tak pięknie nie będzie, bo od kilkunastu godzin pada śnieg, a teraz zamienia się w deszcz.
    Legia zagra dziś na czerwono, rywale na niebiesko

1' - Rozpoczęli goście
    1' - Już pierwszy rzut rożny dla Legii po akcji Rosołka i Augustyniaka
    2' - Strzał Elitima zza pola karnego zablokowany przez obrońców
    2' - Morishita dośrodkował w pole karne, rywale wybili na rzut rożny
    2' - Dośrodkowanie Josue, bramkarz piąstkuje piłkę na róg
    5' - Morishita rozpędza się, zagrywa do Guala, ten przepuścił do Elitima, który jednak wypuścił piłkę za daleko i został uprzedzony. Kolejny rzut rożny
    6' - Bardzo niecelny strzał Morishity. Piłka przeleciała wysoko ponad ogrodzeniem i wpadła do lasu...
    7' - Olimpia próbuje rozgrywania piłki od bramkarza, ale niespecjalnie jej wychodzi
    10' - Strzał Josue po ziemi z 22 metrów po podaniu Morishity broni Andrzej Witan
    10' - Kolejny rzut rożny dla Legii
    12' - Faul Rosołka w ataku
    14' - Strzał Guala po ziemi, piłka odbiła się od obrońcy, spadła pod nogi Elitima, ten jednak uderzył ponad poprzeczką
    18' - Kontra Olimpii, Pankov ścigał się z rywalem, przegrał pojedynek, rywal oddał strzał, jeszcze mógł go przeciąć jeden z przeciwników, ale ostatecznie piłka przeleciała obok słupka
    18' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    18' - fot. Woytek / Legionisci.com
    19' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    19' - Samobójcza bramka Andrzeja Witana
    22' - Morishita na spalonym po dalekim podaniu Augustyniaka
    26' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    26' - Strzelec gola: Maciej Rosołek (Legia)!
    26' - Maciej Rosołek uderzył z 16 metrów, piłka uderzyła w nogę rywala i przelobowała bramkarza
    34' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    34' - Strzelec gola: Marc Gual (Legia)!
    35' - Marc Gual strzela bramkę klatką piersiową po dośrodkowaniu Morishity z prawej strony pola karnego
    36' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    36' - Strzelec gola: Marc Gual (Legia)!
    36' - Morishita zagrał do Guala, ten popędził na bramkę, wyszedł sam na sam i pokonał bramkarza
    41' - Faul Pankova na Famulaku
    44' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    44' - Strzelec gola: Maciej Rosołek (Legia)!
    45' - Maciej Rosołek wyszedł sam na sam po podaniu Josue, posłał piłkę po ziemi na dalszy słupek i strzelił bramkę
    46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia prowadzi z drugoligowcem 5-0

155' - Zmiana Legia: Gabriel Kobylak Cezary Miszta
    156' - Zmiana Legia: Jan Ziółkowski Yuri Ribeiro
    156' - Zmiana Legia: Artur Jędrzejczyk Steve Kapuadi
    157' - Zmiana Legia: Radovan Pankov Marco Burch
    157' - Zmiana Legia: Ryoya Morishita Wojciech Urbański
    157' - Zmiana Legia: Juergen Elitim Jurgen Celhaka
    157' - Zmiana Legia: Rafał Augustyniak Filip Rejczyk
    157' - Zmiana Legia: Gil Dias Patryk Kun
    157' - Zmiana Legia: Josue Igor Strzałek
    158' - Zmiana Legia: Maciej Rosołek Blaz Kramer
    158' - Zmiana Legia: Marc Gual Ernest Muci
    54' - Na razie spokojne rozgrywanie piłki
    55' - Kramer chciał wyjść na pozycję, ale sędzia odgwizdał spalonego
    56' - fot. Legionisci.com fot. Legionisci.com
    61' - Legia cały czas atakuje, ale póki co bez konkretow
    63' - Muci pędził środkiem, podał prostopadle do Strzałka, ten został sfaulowany tuż za linią pola karnego
    64' - Muci uderzył obok muru, ale też obok słupka
    65' - Urbański przejął piłkę, jednak Muci po chwili ja stracił
    66' - Legia stosuje wysoki pressing, przez co rywale się pogubili
    68' - Dośrodkowanie na 5. metr, ale żaden z legionistów nie oddał strzału, jeszcze wybicie i strzelał niecelnie Rejczyk
    69' - Dośrodkowanie Strzałka, ale Kramer nie doszedł do piłki
    69' - Niezły strzał Kuna po ziemi z ostrego kąta, piłka minęła jednak dalszy słupek
    71' - Faulowany Urbański z prawej strony pola karnego. Przy piłce Strzałek
    72' - Najlepiej do piłki wyskoczył bramkarz i złapał ją
    73' - Dośrodkowanie w pole karne Legii, najpierw wybija Burch, a następnie Urbański
    74' - Kramer popędził w stronę pola karnego, bramkarz jednak przejął piłkę
    81' - Dośrodkowanie Muciego, piłka przeleciała nad głową Kramera
    83' - Zmiana Legia: Igor Strzałek Jakub Żewłakow
    83' - Zmiana Legia: Filip Rejczyk Jakub Adkonis
    84' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    84' - Strzelec gola: Wojciech Urbański (Legia)!
    84' - Urbański przedarł się środkiem, strzelił zza pola karnego, piłka odbita od słupka, wpadła do bramki. Świetna indywidualna akcja
    88' - Miszta spokojnie łapie piłkę po strzale Olimpii
    90' - Rzut rożny dla LEgii