Belek - Czwartek, 25 stycznia 2024, godz. 15:00
Herb Rapid Wiedeń Rapid Wiedeń
  • 63' Burgstaller
1 (0)

Widzów: 100

9:30 - Witamy pochmurnego dziś Belek. Za kilka godzin drugi mecz Legii na obozie w Turcji. Rywalem Rapid Wiedeń, czyli najbardziej utytułowana drużyna Austrii. POZNAJCIE SYLWETKĘ RAPIDU
Za chwilę początek spotkania. Legia dziś na zielono-biało

1' - Rozpoczęli legioniści
1' - Rywale grają dziś w czerwonych strojach
4' - Akcja Legii, Wszołek do Guala, ten dośrodkowuje, ale został zablokowany. Rzut rożny wykona Elitim
4' - Dośrodkowanie, wybita piłka, kontra Rapidu, ale dobrze wyszedł Tobiasz i wybił piłkę
8' - Na razie spokojne rozgrywanie piłki. Tym razem również przeciwnicy są przy piłce, w odróżnieniu od meczu z Ordabasami
8' - Kapustka blokuje strzał przeciwnika, a po chwili rywale na spalonym
9' - Strzał na bramkę zza pola karnego, ale piłka minęła słupek. Uderzał Grgić
10' - Elitim zagrywa do będącego na lewym skrzydle Morishity, jednak ten stracił piłkę
11' - Grull strzela zza pola karnego, ale posyła piłkę nad poprzeczką
12' - Zawodnik rywali przelobował Tobiasza, ale był spalony
14' - Faulowany Morishita przy linii bocznej
15' - Morishita dośrodkowuje, ale nie było tam żadnego z jego kolegów
16' - Rzut rożny dla Legii
19' - Za nami pierwszy kwadrans, mecz jest wyrównany, były pojedyncze akcje z obu stron
19' - Strata Morishity w środku pola
20' - Groźny strzał na bramkę Legii, Tobiasz wypiąstkował nad poprzeczką
20' - Uderzał Burgstaller
22' - Dobry odbiór Kapustki w środku pola, ale po chwili akcja zwolniła
22' - Gual faulowany przed polem karnym, ok. 25 m od bramki
23' - Bardzo dobry strzał Elitima, piłka uderzyła w głowę piłkarza w murze i wyszła na róg
24' - W polu karnym leży zawodnik Rapidu po starciu z Pekhartem
25' - Nieudany przerzut Morishity do Wszołka
28' - Muci pobiegł lewą stroną, uderzył z ostrego kąta, mocno, jednak nad poprzeczką
31' - Rzut wolny dla Rapidu, przewracany Ribeiro, nie ma faulu, ale piłka w rękach Tobiasza
36' - Legia spokojnie rozgrywa piłkę od własnej bramki
37' - Rywale również ćwiczą rozegranie ataku pozycyjnego. Mało mamy sytuacji podbramkowych z obu stron
39' - Spotkanie Legii obserwują przedstawiciele innych polskich zespołów, m.in. Widzewa i Jagiellonii
42' - Szynka akcja Rapidu, Grull zbiegł do środka, piłkę łapie Tobiasz
43' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
43' - Dośrodkowanie Pankova na 11. metr do Pekharta, sędzia dopatrzył się spalonego
44' - Seidl zagrał w pole karne, piłka trafiła jednak w nogę Elitima
45' - Rzut rożny dla Rapidu
45' - Dośrodkowanie spokojnie wyłapał Tobiasz
46' - Płaskie zagranie z lewej strony, Tobiasz łapie
46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy Legia remisuje z Rapidem 0-0. Zapraszamy na drugą połowę
Po przerwie na boisku zabraknie Pankova, Ribeiro, Elitima, Guala, Pekharta i Wszołka.

46' - Zmiana Legia: Juergen Elitim Augustyniak
46' - Zmiana Legia: Radovan Pankov Marco Burch
47' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Patryk Kun
47' - Zmiana Legia: Yuri Ribeiro Artur Jędrzejczyk
47' - Zmiana Legia: Tomas Pekhart Maciej Rosołek
47' - Zmiana Legia: Marc Gual Josue
55' - Początek drugiej połowy nie odbiega od tego, co widzieliśmy wcześniej. Zespoły rozgrywają atak pozycyjny
56' - Akcja Legii, Josue próbował przebić się środkiem, zagranie do Kuna, który stracił piłkę
56' - Jeszcze Legia, rozegranie Kuna z Mucim, ale arbiter dopatrzył się spalonego
58' - Spotkanie ogląda łącznie ok. 100 osób
59' - Morishita dośrodkował na głowę Kapustki, ten uderzył na bramkę, ale Hedl złapał piłkę
62' - Lang uderzał na bramkę, piłkę zablokował Burch
62' - Zmiana Legia: Ernest Muci Blaz Kramer
62' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Filip Rejczyk
62' - Zmiana Rapid: Michael Sollbauer Aleksa Pejić
63' - Zmiana Legia: Ryoya Morishita Gil Dias
63' - Rzut wolny dla Rapidu, bezpośredni strzał Grulla, niecelny
64' - GOL! Rapid Wiedeń
64' - Strzelec gola: Guido Burgstaller (Rapid)!
65' - Piłka odbita od Jędrzejczyka przeleciała nad Tobiaszem, który musnął ją jeszcze, ale nie zdołał wybić
68' - Grull przeprowadził indywidualną akcję, strzelił po ziemi z ostrego kąta, ale obok bramki
68' - Dias nie poradził sobie z przyjęciem piłki
68' - Na spalonym Burgstaller
70' - Zbyt mocne dośrodkowanie Josue
71' - Bramkarz Rapidu źle przyjął piłkę od swojego kolegi, mogło być groźnie, ale zdołał opanować sytuację
72' - Aut dla Rapidu tuz przy narożniku
74' - Rzut rożny dla Legii
75' - Dias na spalonym
78' - Rzut karny dla Legii
79' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
79' - Strzelec gola: Josue (Legia) z karnego!
81' - W akcji bramkowej Dias dośrodkował do Rosołka, ten uderzał i nabił rywala w rękę
81' - Zmiana Legia: Steve Kapuadi Jan Ziółkowski
82' - Zmiana Legia: Filip Rejczyk Wojciech Urbański
83' - Na środku boiska leży Augustyniak, który ucierpiał w jednym ze starć
84' - Urbański podał na 5. metr, Kramer walczył o piłkę, dopadł do niej Augustyniak, uderzył po koźle, ale bramkarz złapał
85' - Urbański aktywnie pokazuje się na boisku
90' - Na spalonym Dias
91' - Akcja Legii, Rosołek dośrodkowuje, ale za głęboko i piłka opuściła boisko
91' - Żółta kartka: Blaz Kramer (Legia)
91' - Kramer ukarany przez arbitra za kopnięcie piłki do bramki po gwizdku
92' - Kun uderza z ostrego kąta, Querfeld wybił piłkę na rzut rożny
92' - Koniec meczu!

Legia Warszawa zremisowała z Rapidem Wiedeń 1-1. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne relacje.