Sędzia: Damian Sylwestrzak

Czekamy na rozpoczęcie spotkania
Legia dziś na zielono-biało, rywale na biało-niebiesko
Jeszcze wspólne zdjęcie

1' - Rozpoczęli Ukraińcy
3' - Dzisiaj w Turcji jest znacznie chłodniej, nie ma słońca i wieje silny, zimny wiatr
4' - Akcja Legii, Wszołek nie wywalczył jednak rzutu rożnego
5' - Na razie Ukraińcy w ataku pozycyjnym
7' - Przejęcie piłki w środku pola, pobiegł Muci, ale będzie tylko aut
8' - Dośrodkowanie Josue, rywale wybijają piłkę
10' - Na razie spokojne rozgrywanie piłki z obu stron
12' - Dośrodkowanie z rzutu rożnego, żaden z legionistów go nie przeciął, jeszcze Augustyniak powalczył
13' - Dośrodkowanie Kuna, bramkarz wybił na rzut rożny
13' - Do piłki pochodzi Josue
14' - Spotkanie oglądają przedstawiciele Rakowa, m.in. Dawid Szwarga i Ivi Lopez
17' - Ponomarenko uderzył obok bramki
18' - Kun faulowany w środku boiska
19' - Dośrodkowanie w pole karne, ale rywale wybijają piłkę
21' - Wiwczarenko pobiegł na bramkę, ale po chwili piłka została wycofana
22' - Prostopadła piłka od Kapuadiego, ale Mychawko uprzedził Pekharta
25' - Zmiana Dynamo: Samba Diallo Benito
28' - Sędzia upomina ustnie Carenkę, że po następnym razem dostanie żółtą kartkę
30' - Pędzi lewą stroną Wiwczarenko, powalczył z nim Pankov i piłka została wycofana
30' - Strata Josue w środku boiska
31' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
31' - Strzelec gola: Ernest Muci (Legia)!
32' - Dośrodkowanie Wszołka niemal z linii końcowej, Ernest Muci pakuje piłkę do siatki
33' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
34' - GOL! Dynamo Kijów
35' - Strzelec gola: Benito (Dynamo)!
35' - Benito dobrze zamknął akcję Dynama i mamy 1-1
36' - Pekhart wyskakuje do dośrodkowania Kuna, ale został uprzedzony przez Mychawkę
38' - Sędzia upomina Pekharta za zbyt ostrą grę, ale obyło się bez kartki
38' - Wszołek odebrał rywalowi piłkę, ale został sfaulowany na wysokości pola karnego
38' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
39' - Centrostrzał Josue i będzie rzut rożny
40' - Kolejny rzut rożny dla Legii
40' - Kontra Dynama zatrzymana przez Elitima
43' - Wszołek starł się z Wiwczarenką, ale sędzia szybko uspokoił sytuację
44' - Dośrodkowanie Wszołka, Kun uderzył, ale piłka wyszła poza boisko
45' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
45' - Strzelec gola: Rafał Augustyniak (Legia)!
46' - Koniec pierwszej połowy

Kun podał na 18. metr do Augustyniaka, ten przyjął piłkę i huknął zza pola karnego
W drugiej połowie na boisku pozostaną: Hładun, Josue, Ribeiro, Augustyniak, Kun, Wszołek
Jeszcze czekamy, trwa naprawa siatki w bramce Hładuna

40' - Zmiana Legia: Tomas Pekhart Blaz Kramer
40' - Zmiana Legia: Juergen Elitim Bartosz Kapustka
41' - Zmiana Legia: Radovan Pankov Marco Burch
42' - Zmiana Legia: Steve Kapuadi Artur Jędrzejczyk
42' - Zmiana Legia: Ernest Muci Marc Gual
46' - Udało się naprawić element bramki i możemy zaczynać
47' - Zmiana Dynamo: Heorhij Buszczan Valentyn Morgun
47' - Zmiana Dynamo: Władysław Kabajew Nawin Małysz
47' - Zmiana Dynamo: Maksym Diaczuk Denys Popow
48' - Zmiana Dynamo: Taras Mychawko Ołeksandr Syrota
48' - Zmiana Dynamo: Konstantin Wiwczarenko Władysław Dubinczak
48' - Zmiana Dynamo: Wołodymyr Brażko Ołeksandr Andrijewski
49' - Zmiana Dynamo: Reszat Ramadani Mykoła Szaparenko
49' - Zmiana Dynamo: Matwij Ponomarenko Nazar Wołoszyn
50' - Gual w polu karnym, przewraca się, stracił piłkę
50' - Niewiele brakowało, a padłaby samobójcza bramka, Kramer nie potrafił jednak zupełnie opanować piłki
56' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
56' - Strzelec gola: Blaz Kramer (Legia)!
57' - Kramer dostał dobrą piłkę i z bliskiej odległości pokonał bramkarza. Nie zdołali mu przeszkodzić Popow i Syrota
60' - Zmiana Dynamo: Ołeksandr Karawajew Władysław Wanat
61' - Nakładką zagrał Kapustka
61' - Zmiana Dynamo: Benito Dmytro Kremczanin
62' - Zmiana Legia: Rafał Augustyniak Filip Rejczyk
62' - Zmiana Legia: Patryk Kun Jan Ziółkowski
62' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Ryoya Morishita
62' - Zmiana Legia: Josue Maciej Rosołek
64' - Gual mija rywala, dwa zwody i stracił piłkę. Na szczęście dla Legii Popow wybiegł z piłką za boisko
64' - Rzut rożny wykona Kapustka, zagranie po ziemi, dośrodkowanie Rejczyka, piąstkuje bramkarz
67' - Morishita przewraca się na granicy pola karnego, ale faulu nie ma
67' - Świetnie interweniował Gual, który odebrał rywalowi piłkę
69' - Zmiana Dynamo: Anton Carenko Denys Ihnatenko
72' - Dobre podanie Morishity do Kramera, ten próbował wślizgiem, ale z bliskiej odległości posłał piłkę nad poprzeczką
74' - Świetny strzał Rosołka, piłka leciała w okienko, ale bramkarz wybił
74' - Legioniści domagają się zagrania ręką w polu karnym, ale gramy dalej
76' - Rejczyk do Guala, ale ten został sfaulowany
79' - Hładun wyszedł daleko z bramki, ale rywale nie zdołali wykorzystać jego błędu
79' - fot. Wpytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
79' - fot. Woytek / Legionisci.com
82' - Ostatnie 10 minut spotkania przed nami
83' - Błąd Kapustki, który zagrał w aut zamiast do Morishity
84' - Legia w polu karnym rywali, mocne dośrodkowanie Morishity, ale zbyt mocne i piłka wyszła na aut
85' - Gil Dias, który w ostatnim spotkaniu sparingowym zaprezentował się bardzo słabo, nie znalazł się dziś w ogóle w kadrze meczowej
87' - Morishita wychodzi z szybką akcją, ale za lekko podał do kolegi. Jeszcze legioniści odzyskali piłkę
88' - Rejczyk świetnie wypatrzył Morishitę, ten zagrał do Guala, ale trafił rywala w nogę. Jeszcze w ataku Legia
89' - Kramer wywalczył rzut rożny
89' - Jędrzejczyk spiął się z Szaparenką, interweniował sędzia
91' - Kramer faulowany z prawej strony pola karnego
92' - Ostatnia akcja meczu
92' - Koniec meczu!

Fatalne rozegranie tego stałego fragmentu i sędzia zakończył mecz.
W ostatnim sparingu w Turcji Legia wygrywa 3-1. Dziękujemy i zapraszamy na kolejne relacje.