Urszulin, LTC - Piątek, 2 lutego 2024, godz. 14:00
3 (1)
Herb Stal Rzeszów Stal Rzeszów
  • 5' Bukowski
1 (1)

12:05 - Dzień dobry w piątkowe popołudnie! Za niecałe dwie godziny Legia zagra ostatni sparing tej zimy. Rywalem Wojskowych będzie pierwszoligowa Stal Rzeszów.
Do godz. 14:00 na naszej stronie możecie typować wynik sparingu i walczyć o bilety na niedzielny mecz koszykarzy!
Z dzisiejszego spotkania nie będzie realizowana transmisja. Bądźcie z nami tutaj.
Piłkarze za chwilę wyjdą na boisko
Piłkarze wychodzą na boisko. Legia w strojach czerwonych, rywale na biało
Czekamy na rozpoczęcie spotkania
Rozpoczną przeciwnicy

4' - Na razie Stal jest więcej przy piłce. Tobiasz złapał piłkę po zagraniu w pole karne
6' - GOL! Stal Rzeszów
7' - Z lewej strony dośrodkowanie w pole karne, Adrian Bukowski zrobił zwód, a piłka po rękach Tobiasza wpadła do bramki
8' - Kramer wywalczył rzut rożny
8' - Zablokowany strzał Augustyniaka
9' - Rzut wolny dla Stali na połowie Legii, Tobiasz łapie piłkę
13' - Słaby początek w wykonaniu legionistów, którzy są mocno cofnięci na własną połowę
13' - Strzał zza pola karnego Thilla, piłka przeleciała wysoko nad bramką
16' - Augustyniak zagrywa prostopadłą piłkę do Muciego, ale za mocno i futbolówka wyszła na aut
18' - Kramer przyjął piłkę tyłem do bramki, wycofał do Josue, ale ten został uprzedzony przez rywali
18' - Dias wypuszcza Muciego, ten jednak nie zdołał wygrać pojedynku z Thillem
19' - Żółta kartka: Adrian Bukowski (Stal)
19' - Muci faulowany tuż przed polem karnym
20' - Zamieszanie na 5. metrze, Augustyniak dopadł do piłki, jednak trafił w obrońcę
20' - Zbyt mocna prostopadła piłka Josue do Wszołka, futbolówka wyszła poza boisko
22' - Nieprecyzyjne dośrodkowanie Josue i Kościelny wybił piłkę
23' - Strzał Elitima z ok. 25 m, piłka trafia prosto w obrońcę
23' - Pankov dobrze odebrał piłkę, zagrał do przodu, Muci do Josue, ten zagrał piętką do Muciego... strzał Augustyniaka z 16 m w słupek!
24' - Jeszcze przy piłce legioniści
24' - ostatecznie jednak błąd popełnił Josue i stracił piłkę
25' - Wrąbel źle wybił piłkę, ta trafia do zawodników Legii
26' - Dias do Muciego, ten zbiega do narożnika, wycofuje piłkę, dośrodkowanie do Kramera, ten próbował przyjąć, stojąc tyłem do bramki, ale się nie udało
31' - Dośrodkowanie Muciego, Kramer nie sięgnął jednak piłki
34' - Wszołek dośrdokował na 11. metr, Muci uderzył na bramkę, ale Wrąbel obronił
35' - W jednym ze starć ucierpiał Łysiak i mamy przerwę w grze
35' - Wciąż czekamy na wznowienie gry
37' - Wygląda na to, że będzie konieczna zmiana
38' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
40' - Strzelec gola: Ernest Muci (Legia)!
40' - Ernest Muci skutecznie wykorzystał dogranie Josue z rzutu wolnego i mamy 1-1
41' - Żółta kartka: Patryk Warczak (Stal)
41' - Zmiana Stal: Karol Łysiak Szymon Kądziołka
42' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
44' - Odbiór Augustyniaka i od razu piłka podana do przodu
44' - Ostatecznie jednak akcja zakończyła się tylko rzutem rożnym
44' - Muci wycofał do Elitima, ten trafił w słupek
46' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy mamy 1-1.

45' - Zmiana Legia: Blaz Kramer Tomas Pekhart
45' - Zmiana Legia: Kacper Tobiasz Dominik Hładun
45' - Zmiana Legia: Steve Kapuadi Yuri Ribeiro
46' - Zmiana Legia: Rafał Augustyniak Bartosz Kapustka
46' - Zmiana Legia: Josue Maciej Rosołek
46' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Ryoya Morishita
46' - Zmiana Legia: Gil Dias Patryk Kun
46' - Zmiana Legia: Ernest Muci Marc Gual
48' - Prostopadła piłka do Pekharta, ten zagrał do Guala, jeszcze piłka trafiła do Morishity
48' - Strzał Kapustki zza pola karnego mija bramkę
49' - Morishita w pole karne, zagranie ręką jednego z zawodników i będzie rzut karny
49' - Ręką zagrywał Simcak
49' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
49' - Strzelec gola: Tomas Pekhart (Legia) z karnego!
50' - Pekhart strzałem po ziemi umieścił piłkę w siatce i Legia prowadzi 2-1
51' - Jędrzejczyk zamienił się pozycjami z Pankovem, który właśnie źle wypuścił piłkę i prawie przejął ją Kłos
51' - To była bardzo groźna sytuacja
52' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
52' - Zbyt mocne dośrodkowanie Ribeiro, ale obrońca i tak wybija piłkę na rzut rożny
54' - Dobrze w defensywie zachował się Ribeiro, który przerwał akcję rywali
55' - Dośrodkowanie Kuna do Guala, ale ten nie trafił w piłkę
56' - Teraz całkowicie nieudane dośrodkowanie Kuna i piłka opuściła boisko
59' - Morishita minął rywala, chciał dograć w pole bramkowe, ale obrońca wślizgiem wybił na rzut rożny
59' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
59' - Strzelec gola: Yuri Ribeiro (Legia)!
60' - Gol padł po stałym fragmencie, dośrodkowanie z rzutu rożnego Kapustki prosto na głowę Pekharta, ten nie trafił dobrze i głową dobił Ribeiro
61' - Zmiana Legia: Juergen Elitim Filip Rejczyk
62' - Uderzenie Guala zza pola karnego, piłka przeleciała nad poprzeczką
65' - Rzut wolny dla Legii, ale daleko od bramki
66' - Wymiana piłek Kapustki z Gualem, strzał tego pierwszego został zablokowany
68' - Rosołek zagrywa do Kuna, jeszcze piłka trafiła do Morishity, ten odegrał do Guala. Bramkarz obronił
69' - Zmiana Legia: Artur Jędrzejczyk Jan Ziółkowski
71' - Zmiana Stal: Paweł Oleksy Kacper Paśko
71' - Zmiana Stal: Kamil Kościelny Krystian Wachowiak
71' - Zmiana Stal: Milan Simcak Kacper Paśko
73' - Zmiana Stal: Sebastien Thill Krzysztof Danielewicz
75' - Zmiana Stal: Jakub Wrąbel Jakub Raciniewski
77' - Dośrodkowanie, Gual próbował sprytnie uderzać, jednak został zablokowany
77' - Jeszcze ponownie Gual, ale rywal nie dał się nabrać na jego zwód
79' - Kompletne nieporozumienie bramkarza z obrońcą, niewiele brakowało, by padł gol dla Legii, ale będzie tylko rzut rożny
81' - Niecodzienna sytuacja... w zespole Stali gra aktualnie dwóch zawodników z numerem 47...
82' - Ziółkowski wycofał do Hładuna, który nie był przez nikogo naciskany, a wykopał piłkę na aut
86' - świetna obrona Hładuna strzału z dystansu, dobijał Kądziołka, ale niecelnie
88' - 3 zmiany w Stali, ale teraz mamy na boisku dwóch piłkarzy z nr 46 ...
89' - Gual do Kapustki w polu karnym, ten uderza, bramkarz wybija. Sędzia i tak dopatrzył się spalonego
91' - fot. Woytek / Legionisci.com
91' - Koniec meczu!

W ostatnim sparingu Legia wygrywa ze Stalą Rzeszów 3-1. Dziękujemy i zapraszamy w piątek na relację z Chorzowa.