Urszulin, LTC - Sobota, 6 lipca 2024, godz. 11:00
  • 46' Gual
2 (1)
Herb Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
    0 (0)

Witamy z LTC, gdzie za kilka minut rozpocznie się pierwszy z zaplanowanych na dziś meczów kontrolnych Legii.
    Piłkarze wychodzą na boisko, Legia na biało-czarno
    Rozpoczną goście

4' - Akcja Legii, Morishita niedokładnie podawał do Nsame, jeszcze Kapustka faulował w ataku
    6' - Nsame znalazł się sam przed bramkarzem, ale golkiper zdołał wybić piłkę na rzut rożny
    6' - Dośrodkowanie wykona Elitim
    8' - Na razie Legia przeważa, ale poza sytuacją Nsame nie mieliśmy żadnych groźniejszych akcji
    8' - Kapuadi wybił piłkę na rzut rożny
    9' - Krótkie rozegranie, wycofanie, Leszczyński z Augustyniakiem wybili piłkę
    10' - jest konfrontacja w polu karnym, piłkarze kłócą się z arbitrem, który nie zdecydował się na odgwizdanie rzutu karnego dla Jagiellonii
    11' - Gual na spalonym
    13' - Rzut rożny dla Jagiellonii
    14' - Marczuk strzela na bramkę, Kobylak obronił
    14' - Gual chciał zagrywać do Nsame, ale ten został uprzedzony przez obrońcę
    16' - Dobrze w obronie Leszczyński, ale będzie rzut rożny dla gości
    17' - Strzał głową po dośrodkowaniu z rogu broni Kobylak
    19' - Jagiellonia rozgrywa atak pozycyjny
    20' - Chwila przerwy, Marczuk leży przy linii bocznej przy ławce Legii
    21' - Na spalonym goście
    23' - Nsame przegrał pojedynek, ale jeszcze legioniści przy piłce, uderza Kapustka, bramkarz wybija, próbuje dobijać Nsame, ale został uprzedzony przez Sacka
    24' - Wszołek wypuścił Elitima, ten zbiegł do linii, ale nie zdołał dośrodkować
    24' -
    24' - Przerwa na uzupełnienie płynów
    28' - Wracamy do gry
    30' - Elitim do Wszołka, próba strzału i Jagiellonia wybija piłkę
    31' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    31' - Strzelec gola: Jean-Pierre Nsame (Legia)!
    32' - Bardzo duże zamieszanie przed bramką Jagiellonii, uderzał Gual, dobijał Nsame, jeszcze goście domagali się odgwizdania przewinienia na Nguiambie, ale ostatecznie Legia prowadzi 1-0
    32' - fot. Woytek  / Legionisci.com
    36' - Wszołek leży na boisku po wślizgu, wznawia grę Jagiellonia
    36' - Żółta kartka: Jezus Imaz (Jagiellonia)
    38' - Imaz został ukarany żółtą kartką za dyskusje z sędzią
    39' - Faul Kapustki w ataku
    41' - Znów starcie między zawodnikami, tym razem przepychają się przy linii końcowej przy bramce Legii
    41' - Żółta kartka: Afimico Pululu (Jagiellonia)
    42' - Pululu rzuca się do Augustyniaka, Kapuadi i koledzy z zespołu go odciągają, znowu kłótnie i przepychanki
    42' - Czerwona kartka: Afimico Pululu (Jagiellonia)
    43' - Sędzia ukarał Pululu czerwoną kartką, ten schodzi z boiska, ale jeszcze wygraża któremuś z zawodników
    43' - Zmiana Jagiellonia: Afimico Pululu Jarosław Kubicki
    44' - Jako że to sparing, sędzia pozwolił wejść na boisko innemu zawodnikowi
    44' - Faulowany Kapustka z lewej strony boiska, daleko od bramki
    45' - Nsame wygrał pozycję, ale nie oddał strzału głową, a na dodatek był jeszcze na spalonym
    46' - Sędzia doliczył 3 minuty
    49' - Rozegranie Wszołek - Elitim, ale legioniści tracą piłkę
    49' - Koniec pierwszej połowy

Piłkarze Jagiellonii już na murawie, czekamy na Legię

156' - Zmiana Jagiellonia: Jarosław Kubicki Jakub Lewicki
    156' - Zmiana Jagiellonia: Mateusz Skrzypczak Jetmir Haliti
    46' - Zmiana Legia: Gabriel Kobylak Kacper Tobiasz
    47' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
    47' - Strzelec gola: Marc Gual (Legia)!
    47' - I od razu gol Marca Guala po świetnym przechwycie w polu karnym i podaniu Kapustki
    48' - W odpowiedzi Jagiellonia, ale dobrze Tobiasz
    49' - Gual faulował Halitiego
    55' - Żółta kartka: Aurelien Nguiamba (Jagiellonia)
    55' - Zablokowany strzał Wszołka
    58' - Leszczyński schodzi, utykając
    58' - Zmiana Legia: Jan Leszczyński Jakub Adkonis
    60' - Zawodnicy Jagiellonii wyszli z szybką akcją, ale świetnie obronił Tobiasz
    61' - Zmiana Jagiellonia: Michal Sacek Dusan Stojinović
    62' - Rzut rożny dla gości, głową wybija Augustyniak i legioniści wychodzą z kontrą
    62' - Kapustka próbował zagrać przed bramkę do Elitima lub Guala, ale obrońcy wybili na rzut rożny
    63' - Wrzutka na głowę do Nsame, ale ten nie złożył się do strzału
    63' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
    63' - Morishita zagrywa przed bramkę i znów obrońcy wybili
    65' - Goncalves do Augustyniaka, ten zdecydował się na strzał z dystansu z lewej strony, bramkarz z trudem wybił piłkę
    65' - Znów piąstkuje Abramowicz
    66' - Zmiana Jagiellonia: Kristoffer Hansen Wojciech Łaski
    66' - Zmiana Jagiellonia: Sławomir Abramowicz Miłosz Piekutowski
    66' - Zmiana Jagiellonia: Dominik Marczuk Paweł Olszewski
    67' - Zmiana Jagiellonia: Nene Oskar Pietuszewski
    67' - Zmiana Jagiellonia: Jesus Imaz Lamine Diaby-Fadiga
    67' - Nsame wywalczył rzut rożny
    68' - Do LTC przyjechała właśnie Lechia Gdańsk
    68' - Strzał Guala, jeszcze dobijał Augustyniak, bramkarz mocno się wyciągnął
    69' - Kilka zmian w Jagiellonii. Aktualny skład:
    Piekutowski - Stojinović, Skrzypczak, Haliti, Lewicki, Nguiamba, Kubicki, Olszewski, Pietuszewski, Łaski, Diaby Fadiga
    69' - Zmiana Legia: Ryoya Morishita Ruben Vinagre
    71' - Na ławce Legii są Kun, Pankov i Pekhart, którzy aktualnie leczą urazy
    72' - Zmiana Jagiellonia: Aurelien Nguiamba Szymon Stypułkowski
    73' - Na boisku leży Lewicki, ale wszystko jest w porządku
    74' - Już zza linii końcowej próbował zagrywać zawodnik Jagiellonii, więc Legia rozpocznie od bramki
    76' - Jagiellonia w ataku pozycyjnym
    78' - Zmiana Jagiellonia: Jarosław Kubicki Michal Sacek
    78' - Nsame poszedł sam na sam, uderzył na bramkę i... trafił w słupek!
    79' - Na murawie leży Kapustka, złapał go skurcz
    80' - Kapitanem został Augustyniak
    80' - Zmiana Legia: Bartosz Kapustka Mateusz Szczepaniak
    84' - Wychodzi Vinagre, wywalczył rzut rożny
    85' - Zamieszanie w polu karnym, Augustyniak nie zdołał oddać strzału
    85' - Z autu Vinagre, ale Szczepaniak stracił piłkę
    88' - Vinagre dobrze odebrał rywalowi piłkę, szybko ruszył do przodu, zagrał do Szczepaniaka, odegranie, ale legioniści stracili piłkę
    88' - Jeszcze Vinagre powalczył przy linii z rywalem
    89' - Kapuadi dobrze powalczył, wybił piłkę na aut
    90' - Zagranie do Nsame, ten nie przejął piłki od Guala, a Gual skomentował to w bardzo niecenzuralny sposób
    91' - Sacek zagrywał przed bramkę, jeszcze przedłużał któryś z jego kolegów, ale bardzo dobrze interweniował Tobiasz
    91' - Szczepaniak popędził w stronę bramki, rywal go dogonił
    91' - Koniec meczu!

Legia Warszawa wygrała pierwsze sobotnie sparingowe spotkanie 2-0. Zapraszamy na relację z meczu z Lechią. Początek o godz. 13:30.