Urszulin, LTC - Piątek, 12 lipca 2024, godz. 11:30
2 (1)
Herb Widzew Łódź Widzew Łódź
  • 42' Cybulski
1 (1)

Witamy z Legia Training Center, gdzie o godzinie 11:30 Legia Warszawa rozegra sparingowe spotkanie z Widzewem Łódź.
Piłkarze wychodzą na boisko, Legia na biało-czarno, Widzew na czerwono
Rozpoczną goście

4' - Nieudana akcja Legii, Luquinhas podawał zbyt mocno do Majchrzaka
5' - Podanie Goncalvesa do Strzałka, ten jednak był na spalonym
7' - Majchrzak w pole karne do Guala, ten jednak został uprzedzony przez Gikiewicza
8' - Vinagre na 18. metr do Majchrzaka, ten do Guala, który źle przyjął piłkę i przejął ją Kozlovsky
10' - Majchrzak kiwa w polu karnym, jednak stracił piłkę na rzecz Hanouska
11' - Vinagre zablokował dośrodkowanie Łukowskiego i mamy aut
12' - Dośrodkowanie w pole karne, nad poprzeczką główkował Kozlovsky
13' - Indywidualna akcja Guala, który uderzył z 18 metrów, ale w środek bramki i prosto w Gikiewicza
18' - nieudane wyprowadzenie piłki od bramki, Pankov próbował wyminąć rywala, ale piłka wyszła na aut
19' - Widzew także rozgrywa piłkę od bramki, a legioniści stosują wysoki pressing
20' - Strzałek do Wszołka, dośrodkowanie, Gual się przewraca i domaga rzutu karnego
20' - Jeszcze przy piłce legioniści, ale ostatecznie stracili ją na rzecz Alvareza
23' - Rzut rożny dla Legii, Ziółkowski uderza głową po dośrodkowaniu Strzałka
27' - Odbiór Wszołka na połowie rywala, odegranie do Strzałka, ten do Goncalvesa, który zdecydował się na strzał pod poprzeczkę, ale Gikiewicz zbił na rzut rożny
27' - Do piłki podszedł Vinagre
27' - Dośrodkowanie na bliższy słupek, Pankov uderzył głową, jednak Gikiewicz wybił na róg
28' - Głowami zderzyli się Majchrzak i jeden z zawodników Widzewa, sędzia przerwał grę
28' - Przerwa na uzupełnienie płynów
33' - Majchrzak powalczył w ataku, odebrał piłkę rywalowi, ale został sfaulowany
33' - Będzie rzut wolny dla Legii
34' - Dobre dośrodkowanie Vinagre prosto na głowę Ziółkowskiego, z jego strzałem poradził sobie jednak Gikiewicz
35' - Majchrzak dostał prostopadłe podanie od Luquinhasa, chciał oddać strzał, ale sędzia odgwizdał spalonego
37' - Klimek uderza zza pola karnego, piłka przeleciała nad poprzeczką
39' - Strzał Vinagre z 15 metrów, piłka przeleciała nad poprzeczką
40' - Legia przejęła piłkę, Gual podał do Majchrzaka, ten jednak uderzył bardzo lekko i bez problemów złapał piłkę Gikiewicz
40' - Majchrzak faulował Alvareza
42' - Rzut rożny dla Widzewa
43' - Kapuadi mocno wybił piłkę głową
43' - GOL! Widzew Łódź
43' - Strzelec gola: Kamil Cybulski (Widzew)!
44' - Widzewiacy utrzymali się jednak przy piłce i Kamil Cybulski skierował ją do siatki
44' - Rzut rożny dla Legii, ponownie dośrodkowuje Vinagre
45' - Piłka została zagrana nisko, Pankov wstrzelił ją w pole karne, jeszcze legioniści przy piłce, dośrodkowanie Wszołka, Żyro wybił
47' - Sędzia zakończył pierwszą tercję spotkania. Pozostańcie z nami, za chwilę druga część spotkania
56' - fot. Woytek / Legionisci.com
56' - fot. Woytek / Legionisci.com fot. Woytek / Legionisci.com
58' - Czekamy na rozpoczęcie drugiej części spotkania
60' - Piłkarze wracają na boisko
62' - Zmiana Legia: Jordan Majchrzak Maciej Rosołek
64' - Jedna zmiana nastąpiła w Legii po pierwszej części spotkania
64' - Widzew bez zmian w składzie
66' - Tobiasz źle wybił piłkę, przejął ją Rondić, kiwnął Ziółkowskiego, jednak dobry powrót zanotował Kapuadi
68' - Widzew wykonuje rzut rożny
69' - cały czas widzewiacy w ataku, Tobiasz piąstkuje, legioniści przejęli piłkę, popędzili na bramkę, ale niebezpieczeństwo zażegnał Cybulski
70' - Jedna z lepszych sytuacji w tym meczu, Luquinhas indywidualnie, wbiegł na 16 metr, podał do Rosołka, ten uderzył, a Gikiewicz przeniósł piłkę nogą nad poprzeczką
71' - Zmiana Legia: Luquinhas Mateusz Szczepaniak
71' - Lekko poobijany Luquinhas opuścił boisko
73' - Dośrodkowanie w pole karne, Kapuadi wybija głową, jeszcze strzał, który jednak nie zaskoczył Tobiasza
77' - Dośrodkowanie Vinagre, wyskoczył Rosołek, ale minął się z piłką, jeszcze z ok. 23 metrów strzelał Goncalves, został zablokowany
77' - Zmiana Legia: Ruben Vinagre Ryoya Morishita
78' - Zmiana Legia: Radovan Pankov Rafał Augustyniak
78' - Zmiana Widzew: Antoni Klimek Sebastian Kerk
81' - Z główki uderzał Wszołek po dośrodkowaniu Kapuadiego, ale prosto w ręce Gikiewicza
82' - Nieudana akcja Szczepaniaka, który na 16. metrze chciał podawać do kolegi, ale stracił piłkę
84' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
84' - Strzelec gola: Marc Gual (Legia)!
84' - Dośrodkowanie Wszołka, Gual głową umieszcza piłkę przy słupku
85' - Koniec pierwszej połowy

48' - Dośrodkowanie Morishity, obrońcy przejęli piłkę, ale tylko na chwilę
48' - Na środku obrony został Ziółkowski, a Augustyniak gra na pozycji Pankova
49' - Rosołek uderza, bramkarz zbił na słupek, jeszcze do piłki dopadł Gual, oddał strzał, a Gikiewicz wybił na róg
50' - Dośrodkowanie, Rosołek uderza, obrońca wspierał Gikiewicza i wybił piłkę głową
50' - Morishita zagrywa do Rosołka, ten naciskany przez Ibizę, piłka opuściła boisko
50' - Przerwa na uzupełnienie płynów
53' - Wracamy do gry
54' - Zmiana Widzew: Mateusz Żyro Kreshnik Hajrizi
55' - Zmiana Widzew: Juan Ibiza Luis Silva
55' - Zmiana Widzew: Fran Alvarez Juljan Shehu
55' - Zmiana Widzew: Jakub Łukowski Hilary Gong
55' - Zmiana Widzew: Imad Rondić Hubert Sobol
55' - Zmiana Widzew: Kamil Cybulski Jakub Sypek
56' - Zmiana Legia: Jan Ziółkowski Artur Jędrzejczyk
59' - Morishita faulowany przy linii bocznej przez Gonga
60' - Zmiana Legia: Paweł Wszołek Kacper Chodyna
60' - GOOOOOOLLLLLL!!!! Legia Warszawa!!!
60' - Strzelec gola: Steve Kapuadi (Legia)!
61' - Dośrodkowanie Chodyny, Kapuadi z bliskiej odległości po ziemi umieszcza piłkę w siatce
64' - Spotkanie z boku oglądają Pekhart, Nsame i Kapustka, którzy nie zostali przewidziani dziś do gry
68' - Koniec drugiej tercji spotkania. Legia wygrywa z Widzewem 2-1. Za chwilę początek trzeciej części.
77' - Gra wznowiona. Zostało 45 minut
78' - Zmiana Legia: Claude Goncalves Jakub Adkonis
78' - Zmiana Legia: Steve Kapuadi Viktor Karolak
78' - Zmiana Legia: Marc Gual Jordan Majchrzak
79' - Zmiana Legia: Igor Strzałek Pascal Mozie
79' - Zmiana Legia: Kacper Tobiasz Marcel Mendes-Dudziński
81' - Zmiana Widzew: Rafał Gikiewicz Jan Krzywański
81' - Zmiana Widzew: Lirim Kastrati Marcel Krajewski
81' - Zmiana Widzew: Samuel Kozlovsky Jakub Grzejszczak
81' - Zmiana Widzew: Marek Hanousek Kajetan Radomski
84' - Rzut rożny dla Widzewa, strzał z ostrego kąta broni Mendes-Dudziński
87' - Świetna sytuacja Szczepaniaka, uderzył w spojenie, piłka spadła na linię, przeturlała się, otarła o drugi słupek i padła łupem bramkarza
89' - Faul Szczepaniaka blisko linii pola karnego Legii
89' - Rzut wolny, strzał Kerka prosto w mur
90' - jeszcze dośrodkowanie w pole karne Legii, główkował Silva, piłka odbiła się jeszcze od jednego z zawodników i wyszła na rzut rożny
90' - Na boisku leży Chodyna, mamy przerwę w grze
93' - Adkonis strzelał z 30 m i został zablokowany
93' - Żółta kartka: Rafał Augustyniak (Legia)
94' - Morishita chciał minąć rywala, ale zatrzymał się na nim, przewrócił. Sędzia wskazał, że przewinienia nie było
95' - Morishita wymaga interwencji medycznej
95' - Zmiana Widzew: Sebastian Kerk Noah Diliberto
96' - Zmiana Widzew: Hilary Gong Fabio Nunes
98' - Szczepaniak wyłożył piłkę do Mozie, ten chciał minąć rywala, ale piłkarz Widzewa wybił piłkę na aut
98' - kontra Widzewa, podanie do Sypka, potem na prawą stronę do Nunesa, dośrodkowanie - nikt nie doszedł do piłki, tempo akcji spadło
99' - Jeszcze zbyt mocna wrzutka i od bramki zacznie Mendes-Dudziński
101' - Akcja Mozie środkiem, zagranie do Majchrzaka przeciął jednak zawodnik Widzewa
103' - Przerwa na uzupełnienie płynów
106' - Szczepaniak znów się przedarł lewą stroną, podał do Majchrzaka, ten został sfaulowany przed polem karnym. Rzut wolny wykona Adkonis
107' - Głębokie dośrodkowanie wyłapał bramkarz, ale sędzia i tak dopatrzył się przewinienia jednego z legionistów
108' - Dośrodkowanie Chodyny, do piłki wyskoczył Rosołek, przyłożył nogę, ale piłka bardzo mocno mu zeszła
109' - Chodyna zagrał w pole karne do Rosołka, ten nie zdołał opanować piłki i zdenerwował się sam na siebie
109' - Zablokowany strzał Rosołka, będzie rzut rożny
50' - Dośrodkowanie Adkonisa, Augustyniak próbował sięgnąć piłkę, ta poszła po plecach obrońcy i kolejny korner
51' - Dośrodkowanie na 4. metr, trwała walka w powietrzu, Majchrzak ją przegrał, jeszcze uderzał Adkonis, ale od bramki Widzew
53' - Faul Adkonisa w środku boiska na Dilberto
53' - Zmiana Widzew: Jakub Sypek Kamil Andrzejkiewicz
58' - Żółta kartka: Kajetan Radomski (Widzew)
58' - Radomski ukarany żółtą kartką za faul na Szczepaniaku w środku boiska
60' - Szczepaniak wpada w pole karne, zablokowany, jeszcze przy piłce legioniści, Adkonis uderza z 20 m nad poprzeczką
62' - Faulowany Majchrzak na wprost bramki, ale daleko od niej
62' - Przy piłce Augustyniak
63' - Uderzył jednak prosto w mur, po rykoszecie broni bramkarz
63' - Koniec meczu!

W ostatnim sparingowym meczu przed startem sezonu Legia Warszawa wygrała z Widzewem Łódź 2-1. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na kolejne relacje.