Łódź - Piątek, 17 sierpnia 2007, godz. 19:00
    • 50' Grzelak
    1 (0)

Sędzia: Paweł Gil
    Widzów: 8000

Legia bardzo dobrze rozpoczęła nowy sezon. Trzy zwycięstwa bez straty gola - w Łodzi powinniśmy podtrzymać taką passę. W piątek o godzinie 19 drużyna Jana Urbana zagra na ŁKS-ie. Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE!
    ---------------------------------------------
    Legia i Zagłębie już na murawie. Trwa rozgrzewka obu zespołów
    Witamy wszystkich ze stadionu ŁKS-u z Łodzi. Znamy już skład legionistów. Jan Urban dokonał dwóch zmian. W miejsce Bronowickiego zajął Augustyn, a w miejsce Rogera gra Giza.
    Przepraszamy za niedopatrzenie. Największą niespodziankę jest to, że na ławce usiadł Chinyama! Od pierwszej minuty zagra natomiast Martins Ekwueme
    Około 400 fanów Legii zasiadło na galerze obok kibiców gospodarzy i bardzo głośno fani dopingują stołeczny klub
    "Wszystkich fanatyków uważa się za klasę obcą. Domagamy się rokowań rozbrojeniowych!" - taki transparent wisi nad i pod kibicami Legii
    Sędziowie wyprowadzają piłkarzy na murawę.
    Legioniści na czerwono-czarno. ŁKS na biało-czerwono

7' - Pierwsze minuty bez żadnych groźnych sytuacji
    8' - Rzut wolny dla Legii na środku boiska
    8' - Ekwueme strzela zza pola karnego... wysoko nad bramką
    9' - Grzelak fauluje Kłosa
    10' - Oj niedobre... jakiegoś urazu doznał Wojtek Szala i będzie musiał opuścić boisko. Wygla na to że jakieś problemy z pachwiną
    11' - Do wejścia już szykuje się Piotr Bronowicki
    11' - Zmiana Legia: Wojciech Szala - Piotr Bronowicki
    14' - Fantastyczne uderzenie Sikory z prawej strony lobuje Muchę i... spada tylko na poprzeczkę!! Ogromne szczęscie mieli teraz legioniści!
    16' - Astiz fauluje Sikorę z prawej strony pola karnego
    18' - Dośrodkowanie w pole karne... Kłos główkuje a Mucha bez problemów łapie piłkę
    19' - Bardzo ładne uderzenie Grzelaka z 23 metrów broni Wyparło.
    21' - "Zobacz Miklas, tu jesteśmy" - niesie się po stadionie ŁKS-u
    25' - Koszmarny błąd Augustyna, który nie wybił podania Sikory na 11 metr... na szczęscie napastnik ŁKS-u fatalnie spudłował... a sędzia dodatkowo gwizdnął pozycję spaloną
    27' - Grzelak w polu karnym... stracił piłkę i od bramki rozpocznie Wyparło
    35' - Strzał Vukovića, ale bardzo wysoko poleciał piłka po strzale Serba.
    36' - Mucha musiał wślizgiem wybijać piłkę na aut bo pędził do niej Sikora
    37' - Giza w polu karnym... zatrzymał się, podał na 16 metr do Radovicia a ten uderzył za zdecydowanie lekko
    44' - Po raz kolejny nieuppilnowany przez Wawrzyniaka Sikora... uprzedza wybiegającego Muchę uderza... za lekko i Astiz przejmuje piłkę
    46' - Koniec pierwszej połowy

Sędzia doliczył jeszcze 1 minutę do pierwszej połowy i piłkarze zeszli do szatni. Na tablicy 0-0, choć wynik mógłby być inny. Swych szans nie wykorzystał m.in. Sikora. Swe okazje marnowali również legioniści

46' - Obie drużyny wyszły bez zmian
    50' - GOL! Bartłomiej Grzelak! (Legia)
    51' - Wawrzyniak podał do napastnika Legii, który z kilku metrów pokonał Wyparłę!
    52' - Nad stadionem zaczął padać rzęsisty deszcz
    54' - Teraz to już po prostu wielka ulewa nad stadionem ŁKS-u
    54' - Żółta kartka: Łukasz Madej (ŁKS)
    55' - Faul na Ekwueme
    57' - Znakomita okazja dla ŁKs, ale z 7 metrów wślizgiem fatalnie pudłuje Madej!
    59' - Zmiana ŁKS: Sebastian Przybyszewski - Ensar Arifović
    62' - Radović świetnie przedziera sję lewą stroną... wykłada piłkę Edsonowi a ten uderza nad poprzeczką!
    63' - Grzelak do Gizy... spalony!
    64' - Żółta kartka: Aleksandar Vuković (Legia)
    68' - Na boisku leży Ekwueme i zwija się z bólu
    69' - Ale Nigeryjczyk już powrócił na boisko
    69' - Prostopadłe podanie go Gizy wybili obrońcy
    70' - Zmiana ŁKS: Marcin Klatt - Paweł Budniak
    71' - Boisko opuszcza były napastnik Legii, Marcin Klatt. W jego miejsce pojawia się Paweł Budniak
    73' - W Legii przygotowana druga zmiana. Na boisku pojawi się Chinyama
    74' - Astiz przerywa kontrę gospodarzy... ale na krótko dośrodkowanie piłka odbija się chyba od ręki jednego z obrońców Legii, ełkaesiacy protestują ale arbiter nie zareagował!
    74' - Zmiana Legia: Bartłomiej Grzelak - Takesure Chinyama
    74' - Napastnik Legii został pożegnany wielkimi gwizdami
    75' - Jako ostatni na boiska wejdzie najprawdopobnie Kamil Grosicki
    76' - Świetne wyjście Muchy z bramki i zażegnane niebezpieczeństwo
    76' - Zmiana Legia: Miroslav Radović - Kamil Grosicki
    76' - Ostatnia roszada w szeregach Legii. Na murawie pojawia się awizowany Grosicki
    77' - Żółta kartka: Jacek Dąbrowski (ŁKS)
    81' - Grosicki dwa razy z rzędu stracił piłkę atakując prawą stroną boiska
    82' - Zmiana ŁKS: Adrian Woźniczka - Stefan Potocki
    83' - Limit zmian w ekipie gości wyczerpany
    83' - 0:40:44Kłos uderza z ostrego kąta - fantastycznie odbija piłkę Mucha!
    84' - Kłos fauluje Gizę - za wysoko podniesiona noga obrońcy gospodarzy
    87' - Uderzenie Chinyamy z półobrotu broni Wyparło
    87' - Bardzo zacięta końcówka spotkania. Teraz w ataku ŁKS
    87' - Rzut wolny dla ŁKS z lewej strony boiska, będzie dośrodkowanie...
    88' - Piłka minęła wszystkich obrońców... a Ceric z najbliższej odległości spudłował!
    88' - Sporo szczęścia mieli teraz podopieczni Jana Urbana
    91' - Jedna z ostatnich akcji ŁKSu... piłkę wybija na aut Augustyn
    91' - Kontra Legii. Długie podanie do Edsona - za mocne
    91' - Arbiter dolicza 3 minuty
    92' - Chinyama fauluje przy linii bocznej, nerwowe ostatnie minuty - dużo fauli ze strony Legii
    92' - A teraz zamiesanie w polu karnym Astiz powalony przez Cerica
    92' - Sędzia rozdzielił piłkarzy i nie pokazał żadnych kartek
    93' - Wyparło na środku boiska.. wrzuca w pole karne.. a tam daleko piąstkuje Mucha!
    94' - Legioniści wybijają piłkę byle dalej od własnego pola karnego
    95' - Teraz fauluje Grosicki przy linii bocznej i otrzymuje żółtą kartkę
    95' - Żółta kartka: Kamil Grosicki (Legia)
    95' - Ostatnia nadzieja dla gospodarzy
    95' - Koniec meczu!

Koniec! Czwarte zwycięstwo Legii w czwartym meczu nowego sezonu. Z kompletem punktów, bez straty bramki, Legia powraca na fotel lidera!