Warszawa - Sobota, 12 kwietnia 2008, godz. 17:00
    • 85' Pitry
    1 (0)

Sędzia: Robert Małek
    Widzów: 9500

Witamy ze stadionu Legii, gdzie za 20 minut gospodarze zmierzą się z Lechem Poznań. Pod zegarem sporo kibiców, pozostałe trybuny też nieźle wypełnione
    Znamy składu obu zespołów. Na ławce Legii zasiedli Choto z Szałachowskim. Natomiast Franciszek Smuda posadził m.in. Piotra Reissa
    Fani przyjezdnych w słusznej liczbie prowadzą już doping. Legioniści na cicho się przygotowują do pojedynku
    Gracze obu ekip udają się już do szatni, żeby za moment ponownie pojawić się na murawie
    Na trybunach tradycyjnie nie brakuje osobistości przy takich meczach. Jest Leo Beenhakker, Czarek Kucharski i wielu innnych
    Jeszcze prezentacja składów i zaraz się zacznie!
    "Sen o Warszawie..." z taśmy
    "Nie ma Legii, bez Żylety" - poniosło się spod zegara. Brawa z Krytej i skandowanie tego hasła z odkrytej.
    Wychodzą... Legia na biało-czarno, Lech na niebiesko-biało. Sędziowie spotkania w żarówiastych pomarańczowych koszulkach i czarnych spodenkach
    Rozpoczną przyjezdni

3' - Początek pierwszej połowy
    4' - Legia w ataku. Mieli gospodarze rzut wolny, ale bez problemu poradzili sobie z tym przyjezdni
    5' - Ucieka Bandrowski na lewe skrzydło, ale dogania go legionista. Goście w ataku
    6' - Żółta kartka: Jakub Rzeźniczak (Legia)
    6' - I już żółta kartka dla Rzeźniczaka za faul na rywalu. Będzie okazja do wbicia piłki w pole karne przez poznaniaków
    6' - Futbolówka przeleciała niemal nietknięta przez nikogo przez całą szesnastkę. Grę wznowił Mucha
    11' - Vuko próbował uruchomić Rogera, ale póki co bardzo dobrze prezentuje się defensywa ekipa Smudy
    11' - Smoła do Kiełbika i rzut rożny dla legionistów
    12' - Faul Smolińskiego i od razu żółta kartka
    14' - Żółta kartka: Marcin Smoliński (Legia)
    22' - Na murawie naprawdę się dzieje. Żadna z ekip nie odpuszcza. Na Krytej pojawiła się sektorówka z Mariuszem Walterem, a do tego dobrze znane skandowanie
    24' - Szybka interwencja ochrony na Krytej. Nie podoba się to wszystkim! Wszystkim na trybunach
    29' - Wydarzenia na trybunach przysłoniły wydarzenia na murawie. Na boisku sporo walki, dużo natarć ze strony Legii, które są skutecznie odpierane przez lechitów
    32' - Próbują środkiem, próbują akcjami oskrzydlającymi legioniści, ale świetnie funkcjonuje obrona przyjezdnych
    36' - Żółta kartka: Marcin Kikut (Lech)
    36' - Faul na Szali w środkowej strefie boiska i sędzia musiał sięgnąć do kieszeni
    41' - W pierwszej połowie Lech wybitnie nastawił się na kontry
    42' - Druga żółta kartka, a w konsekwencji czerwona: Marcin Smoliński (Legia)
    44' - Sędzia Małek bez namysłu pokazuje drugą żółtą kartkę Smolińskiemu po niegroźnym faulu na Kucharskim
    48' - Koniec pierwszej połowy

Sędzia doliczył minutę i zakończył pierwszą część spotkania
    Spotkanie wyrównane z delikatnym wskazaniem na legionistów, którzy próbują śmielej atakować
    Lech już na murawie. Czas na legionistów

47' - Zmiana Legia: Aleksandar Vuković - Maciej Rybus
    48' - W zespole gości bez zmian w składzie. Jan Urban posłał na boisko Macieja Rybusa
    50' - Żółta kartka: Marcin Zając (Lech)
    52' - Groźnie było przed chwilą pod polem karnym Legii. Strzał Rengifo obronił Mucha, później piłka przeleciał wzdłuż szesnastki nie ruszona przez nikogo. Nadal 0-0
    55' - Walter w sektorówce powraca na Krytą...
    57' - WATER, MIKAS, DZIEWUSKI - TYM PANOM BRAKUJE (L) W SERCU!!! - to się pojawia teraz na Żylecie
    64' - Ciężko się gra Legii w osłabieniu, która nie może w pełni rozwinąć skrzydeł. Próbuje wykorzystać to Lech, ale póki co bez skutku
    66' - Żółta kartka: Henry Quinteros (Lech)
    73' - Zmiana Lech: Marcin Zając - Przemysław Pitry
    76' - Zmiana Legia: Piotr Giza - Ariel Borysiuk
    77' - Coraz mocniej napierają lechici wspierani głośnym dopingiem. Mucha co chwila musi popisywać się swymi umiejętnościami
    81' - Do końca jeszcze niespełna kwadrans. Legia nie porywa się z atakami, Lech stara się ostrożnie atakować mimo przewagi liczebnej
    82' - Zmiana Lech: Henry Quinteros - Jakub Wilk
    82' - Smuda wstrzymuje się jeszcze ze wprowadzeniem Reissa
    84' - Żółta kartka: Dawid Kucharski (Lech)
    85' - Roger do Rybusa, ten ciągnięty za koszulkę. Będzie rzut wolny. Szansa dla Legii....
    85' - Radović w pole karne, ale złapał Kotorowski. Szkoda...
    87' - GOL! Przemysław Pitry! (Lech)
    88' - Żółta kartka: Inaki Astiz (Legia)
    88' - Po wszystkim. Lech zadaje decydujący cios. Cały sektor pod zegarem szaleje. Legia 0. Lech 1.
    88' - Ostatnia roszada w ekipie Legii. Czy Szałach uratuje punkt gospodarzom?
    91' - Zmiana Lech: Hernan Rengifo - Piotr Reiss
    91' - Zmiana Legia: Guerreiro Roger - Sebastian Szałachowski