Kraków - Wtorek, 15 kwietnia 2008, godz. 18:15
    • 56' Grzelak
    1 (0)

Sędzia: Adam Kajzer
    Widzów: 9200

Witamy ze stadionu wisły w Krakowie. Za 10 minut początek rewanżowego meczu Pucharu Ekstraklasy.
    Na trybunach bardzo mało kibiców
    Sędziowie wyprowadzają obie jedenastki na boisko
    Legioniści na biało-czarno, Wisła na czerwono-biało
    Rozpocznie Legia

2' - Pierwsza interwencja Juszczyka
    3' - Dalekie wybicie Bronowickiego
    4' - Długie podanie do Grzelaka - za długie
    5' - Dziś w środku pola w drużynie Legii grają Ekwueme, Wawrzyniak i Borysiuk
    6' - Odważny wślizg Augustyna - piłka wybita na aut
    6' - Na spalonym Grzelak
    7' - Teraz z kolei na spalonym Zieńczuk
    8' - Ekwueme minął Sobolewskiego i wywalczył rzut rożny
    9' - Dośrodkowanie Borysiuka, strzał Kiełbowicza zza pola karnego... i ponownie korner
    10' - Kontra Wisły. Zieńczuk na drugą stronę do Jirsaka... ten źle i piłka w rękach Skaby
    11' - Wysocki wybija piłkę na aut spod nóg Jirsaka
    12' - Dośrodkowanie Jirsaka... Majkowski wybija główką na aut
    13' - Majkowski fauluje Diaza
    14' - Bardzo ładny rajd Majkowskiego, który nie dał się Cantoro, dośrodkował w pole karne, ale tam piłki nie sięgnął Ekwueme
    16' - Zdecydowana przewaga gospodarzy. Legioniści sporadycznie wychodzą z kontrami
    18' - Od bramki Skaba
    20' - Bardzo ładnie zablokował podanie wiślaka Przemek Wysocki
    21' - W ataku osamotniony Grzelak. Wawrzyniak rozkładał ręce, bo nadarzała się okazja do kontry, a nie było komu jej przeprowadzić...
    23' - Dwa rzuty rożne dla Wisły z rzędu
    24' - Choto wybija na kolejny rzut rożny
    25' - A teraz Augustyn wybił piłkę na rzut rożny
    25' - Legia zamknięta na własnej połowie
    27' - Rzut rożny dla Legii, dośrodkowanie... Augustyn główkuje obok bramki!
    28' - Najlepsza okazja w meczu! Grzelak otrzymał prostopadłe podanie i biegł na jednego obrońcę, minął go... i uderzył końcem buta ale piłka odbiła się od bramkarza i wyszła na rzut rożny!
    31' - Koleny rzut rożny dla Wisły... dośrodkowanie bez efektu, ale nadal przy piłce Wisła
    33' - Cała drużyna Legii zamknięta na własnej połowie
    35' - Aut dla Legii na wysokości pola karnego
    39' - Na spalonym Grzelak
    40' - Dwie akcje Legii lewą stroną, ale dwa razy kończyły się przed polem karnym Wisły
    42' - Od bramki Juszczyk po stracie Grzelaka
    43' - Sobolewski faulowany tuż przed polem karnym przez Bronowickiego
    43' - Żółta kartka: Piotr Bronowicki (Legia)
    44' - Jirsak prosto w głowę Kiełbowicza. Potem jeszcze uderzał Baszczyński... bardzo niecelnie
    45' - Faul Bronowickiego na Zieńczuku na środku boiska
    46' - Żółta kartka: Guedes de Lima Cleber (Wisła K.)
    46' - Sędzia dolicza minutę
    47' - Żółta kartka: Przemysław Wysocki (Legia)
    47' - Faul na Grzelaku
    48' - Jeszcze rzut rożny dla Legii. Dośrodkowuje Borysiuk... Wawrzyniak stracił piłkę
    48' - Koniec pierwszej połowy

Pierwsze 45 minut za nami. Gospodarze posiadają zdecydowaną przewagę, ale nie potrafią jej udokumentować bramką. Z kolei najlepszą sytuację do zdobycia gola miała Legia, a konkretnie Bartłomiej Grzelak, ale nie wykorzystał sytuacji sam na sam z Juszczykiem

86' -
    46' - Dwie zmiany w Wiśle. Matusiak i Boguski, za Zieńczuka i Cantoro
    46' - Zmiana Wisła K.: Mauro Cantoro - Rafał Boguski
    47' - Fantastyczna okazja dla Legii Kiełbowicz uderza z 11 metrów prosto w Juszczyka!!!!!
    53' - Brożek mija Skabę, ale ma bardzo ostry kąt do strzału i Choto wybija piłkę zmierzającą do bramki!
    57' - GOL! Bartłomiej Grzelak! (Legia)
    60' - Choto blokuje dośrodkowanie Baszczyńskiego
    62' - Żółta kartka: Bartłomiej Grzelak (Legia)
    66' - Zmiana Legia: Piotr Bronowicki - Adam Frączczak
    69' - Żółta kartka: Tomasz Jirsak (Wisła K.)
    74' - Żółta kartka: Paweł Brożek (Wisła K.)
    74' - Zmiana Legia: Bartłomiej Grzelak - Maciej Rybus
    75' - Żółta kartka: Błażej Augustyn (Legia)
    76' - Pior Brożek fatalnie wykonał rzut wolny.
    78' - Wysocki bez namysłu wybija piłkę na aut
    78' - Żółta kartka: Marcin Baszczyński (Wisła K.)
    80' - Augustyn blokuje Brożka. Rożny dla Wisły
    81' - Zmiana Wisła K.: Marcin Baszczyński - Dudu
    84' - Kiełbowicz uderza bezpośrednio na bramkę, ale nad poprzeczką
    90' - Zmiana Legia: Kamil Majkowski - Maciej Korzym
    93' - Jeszcze rzut rożny dla Wisły