Wodzisław Śląski - Sobota, 19 kwietnia 2008, godz. 18:00
    • 84' Vuković
    2 (1)

Sędzia: Paweł Gil
    Widzów: 3300

Witamy ze stadionu Odry Wodzisław! Za 50 minut rozpocznie się mecz między miejscową Odrą a Legią Warszawa!
    Pierwsi, na zielonej i mokrej murawie pojawiają się bramkarze Legii Jan Mucha i Wojciech Skaba wraz z trenerem Krzysztof Dowhań
    W sektorze dla gości już około 40 kibiców Legii, prawdopodobnie ostatecznie będzie ich około 300
    17:29 Z lewej strony prezentujemy już składy obu drużyn, które w chwili obecnej przeprowadzają rozgrzewkę
    17:32 Legioniści wystąpią dziś w biało-czarnych strojach, gospodarze na czerwono
    W sektorze gości około 300 kibiców Legii. Obie drużyny właśnie wychodzą na murawę

2' - Rozpoczęła Legia
    3' - Głośny doping kibiców z Warszawy, w ataku Legioniści, ale dobra interwencja Dariusza Dudka
    6' - Pewna interwencja Astiza
    6' - Mucha interweniuje poza polem karnym, wykopuje piłkę na aut
    7' - Niedokładny wykop Stachowiaka, piłkę przejął Rzeźniczak
    7' - Micański biegnie prawą stroną i decyduje się na uderzenie z 16 metrów... prosto w Muchę
    8' - Żółta kartka dla Chinyamy, który teatralnie przewrócił się w polu karnym
    9' - Żółta kartka: Takesure Chinyama (Legia)
    11' - Faul Rzeźniczaka na środku boiska
    13' - Rzeźniczak do Rogera, ten dośrodkowuje z prawej strony na piąty metr, ale Stachowiak uprzedził wyskakującego do piłki
    15' - Rzut wolny dla Odry z ok 30 metrów wykonuje Biskup. Dośrodkowanie wybija głową Borysiuk
    17' - Groźnie pod bramką Legii! Dośrodkowanie uderzenie głową i Mucha na raty piąstkuje piłkę na kolejny korner
    17' - Roger uderza z 20 metrów obok słupka!
    20' - Najlepsza okazja dla Legii. Chinyama pobiegł lewą stroną i wyłożył piłkę na 16 metr Borysiukowi, który uderzył mocno
    23' - Radović wywalczył rzut rożny
    24' - Dośrodkowanie Rogera... zdecydowanie za mocne, jeszcze próba strzału w wykonaniu Wawrzyniaka... baardzo niecelna
    24' - Chinyama mija dwóch obrońców i uderza z 20 metrów - niecelnie
    24' - Aut dla Legii na wysokości pola karnego Odry. Legioniści rozgrywają atak pozycyjny
    26' - Kontra Odry... skutecznie przerwana przez Wawrzyniaka
    27' - Chinyama wywalczył rzut rożny
    28' - Krótkie rozegranie stałego fragmentu gry, i dośrodkowanie do Astiza... ten jednak nie trafił w bramkę
    32' - Legioniści bez problemu radzą sobie z atakiem gospodarzy
    33' - Strzał Rogera z bardzo ostrego kąta... prawie na aut
    35' - Borysiuk faulowany 28 metrów przed bramką Odry. Chinyama prosto w mur
    35' - Chinyama uderza z półobrotu... wysoko nad poprzeczkę
    37' - Dośrodkowanie Rzeźniczaka wybija Dudek
    38' - GOL! Ariel Borysiuk! (Legia)
    38' - GOOOOOOOOLLLLLLL!!!!!! Ariel Borysiuk otrzymał podanie od Rogera i z 16 metrów posłał piłkę do siatki! 1-0 dla Legii
    40' - Żółta kartka dla Rybusa
    40' - Żółta kartka: Maciej Rybus (Legia)
    44' - Dośrodkowanie Radovicia z linii końcowej a tam wysoko wyskoczył Rybus, sięgnął piłkę ale nic już z tej akcji nie
    45' - Mucha wyłapuje dośrodkowanie w pole karne
    47' - Sędzia dolicza jedną minutę
    47' - Koniec pierwszej połowy
    48' - Koniec pierwszej połowy

47' - Zmiana Legia: Miroslav Radović - Kamil Majkowski
    47' - Jedna zmiana w Legii Majkowski za Radovicia
    47' - Roger wykonuje rzut rożny
    53' - Faul na Rybusie
    55' - Żółta kartka: Jakub Rzeźniczak (Legia)
    55' - Żółta kartka dla Rzeźniczaka
    56' - Vuković uderza przez przypadek do własnej bramki po dośrodkowaniu Odry... ale fenomenalnie interweniuje Mucha!
    57' - Fatalne uderzenie Hinca
    57' - Żółta kartka: Marcin Kokoszka (Odra)
    58' - Żółta kartka dla Marcina Kokoszki
    60' - Nikt nie doszedł do dośrodkowania Rybusa
    61' - Chinyama przejmuje piłkę na 8 metrze, mija bramkarza... i obrońca wybija mu piłkę!
    62' - Vuković uderza z główki, Chinyama wybija futbolówkę z rąk bramkarzowi... ale tylko korner
    62' - Zmiana Odra: Daniel Rygel - Damian Seweryn
    63' - Zmiana w Odrze. Rygel schodzi, wchodzi Seweryn
    64' - Strzał Cichego poleciał wysoko nad bramką
    66' - Odra w ataku. Dośrodkowanie Wosia zbyt mocne i kontra Legii
    66' - Faul na Chinyamie
    67' - Żółta kartka: Jacek Kowalczyk (Odra)
    71' - Gospodarze atakują częściej i śmielej, ale nieskutecznie
    75' - Zmiana Legia: Maciej Rybus - Tomasz Kiełbowicz
    75' - Niskie dośrodkowanie Wawrzyniaka z lewej strony... wyłapał bramkarz Odry
    76' - Żółta kartka: Bartosz Hinc (Odra)
    78' - Szybka akcja Kiełbowicza, dośrodkowanie w pole karne... z autu Odra
    79' - Faul na Vukoviciu na 20 metrze
    80' - Zmiana w Legii: Grzelak za Chinyamę
    80' - Kiełbowicz uderza prosto w mur z rzutu wolnego
    80' - Zmiana Legia: Takesure Chinyama - Bartłomiej Grzelak
    81' - Faul Borysiuka
    82' - Zmiana Odra: Bartosz Hinc - Arkadiusz Aleksander
    82' - Przemoczeni kibice Legii prowadzą bezustanny doping
    82' - Zmiana w Odrze: Aleksander za Hinca
    82' - Dośrodkowanie w pole karne Legii. Dudek główkuje tyłem do bramki - wysoko nad poprzeczką
    82' - Faul Majokwskiego przy linii bocznej
    83' - Vuković po raz kolejny faulowany tuż przed polem karnym Odry
    83' - GOOOOOOOLLLLLLLL!! ALeksandar Vuković bezpośrednio z rzutu wolnego posyła piłkę w samo okienko!
    83' - GOL! Aleksandar Vuković! (Legia)
    87' - Faul Rzeźniczaka z lewej strony boiska
    88' - Zmiana Odra: Witold Cichy - Grzegorz Jakosz
    88' - Cichy ni to dośrodkowanie ni to strzał - piłka w rękach Muchy
    88' - Zmiana w Odrze: Jakosz za Cichego
    89' - Dwa rzuty rożne dla Legii z rzędu
    89' - Grzelak podejmuje próbę strzału... tylko próbę niestety
    90' - Bezpośrednie uderzenie z rzutu wolnego Wosia broni pewnie Mucha
    91' - Roger uderza z 30 metrów po ziemi, ale niecelnie
    91' - Sędzia dolicza 2 minuty
    92' - Dwa rzuty rożne dla Odry
    93' - Koniec meczu! Legia wygrywa 2-0.