Warszawa - Niedziela, 24 sierpnia 2008, godz. 17:00
Herb Jagiellonia Białystok Jagiellonia Białystok
    0 (0)

Sędzia: Zdzisław Bakaluk
    Widzów: 3194

Legia musi w końcu wygrać mecz. Okazja na to już w niedzielę o godzinie 17, gdy rozpocznie się mecz z Jagiellonią Białystok. Zapraszamy na naszą relację LIVE!
    ---------------------------------------------------------
    Witamy wszystkich kibiców ze stadionu Legii. Już za 45 minut podopieczni Jana Urbana powalczą o punkty z Jagiellonią Białystok
    Bramkarze warszawskiego zespołu już na murawie. Ćwiczą również golkiperzy "Jagi"
    Na murawie są pozostali zawodnicy obu ekip. Do meczu pozostaje nieco ponad 30 minut
    Pod zegarem siedzi około 200 fanów Jagi. Na pozostałych trybunach frekwencja jak za czasów Pucharu Ekstraklasy
    Na Żylecie sporo prześwitów. Nie ma co się dziwić skoro z kas zeszło niespełna 2000 biletów
    Zawodnicy schodzą już do szatni, żeby przywdziać meczowe trykoty
    "Sen o Warszawie..." ale nikt nie wspiera piosenki płynącej z głośników
    Legioniści dziś w koszulkach popierających budowę stadionu
    W loży honorowej tradycyjnie zasiadł Leo Beenhakker. Pojawił się również jego podopieczny... Radosław Majewski
    W końcu wychodzą obie jedenastki na murawę przy niemrawych brawach
    Legia dziś na biało-czarno, "Jaga" w żółto-czerwonych strojach

2' - Rozpędza się Jagiellonia. Ostro rozpoczynają goście
    2' - Leży na murawie zawodnik Legii. Będzie okazja do rzutu wolnego
    3' - Padają dwaj legioniści w polu karnym. Był kontakt? Gramy dalej. Legia na połowie przeciwnika
    4' - Na Żylecie skromna grupa się rozeszła na boki. Litera "G" pozostaje pusta
    4' - Gospodarze spokojnie, do przodu.. Szala, ale głupio traci piłkę
    5' - Rozpędzał się Łatka. Próba podania nieudana
    5' - Ładnie Rzeźnizak odbiera piłkę do Rogera, oddanie, Rzeźniczak w pole karne, ale wychodzi do piłki Lech
    6' - Szałachowski sprytnie na lewą stronę, stamtąd wrzutka, ale Łatka wybija
    6' - Brawo Iwański! Pomocnik Legii znalazł się w polu karnym białostocczan. Huknął, ale prosto w ręce Lecha
    7' - Ostro potraktowany Szałachowski przez gracza w żółto-czerwonym stroju
    7' - Radović, Roger , Iwański, ale Roger traci futbolówkę
    8' - Wychodzą z akcją przyjezdni, ale Wawrzyniak przerwał tę szarżę
    9' - Iwański wypatrzył Radovicia na prawym stronie, ale za mocne zagranie
    9' - Iwański do Radovicia, ale piłka opuściła plac gry
    10' - Szałachowski do końca walczył o piłkę, ale w pojedynku ze Szczotem górą... Lech
    12' - Walka w środkowej strefie boiska. Teraz ruszył Radović w pole karne..
    13' - Jeden, drugi zwód, ale przeciwnik nie dał się nabrać na te numery
    13' - Fatalny kiks Muchy, ale na raty Rzeźniczak z Rogerem naprawili błąd
    13' - Szałachowski.. będzie rzut rożny dla Legii
    13' - Kiełbowicz ustawia sobie fubolówkę w narożniku boiska
    14' - Kiełbowicz.. prosto w rękawice bramkarza Jagielloni
    14' - Iwański ambitnie, do końca, faulem ratował się Arifović
    14' - Kolejny raz z faulem pzeciwnicy
    15' - Wzmaga się wiatr na Łazienkowskiej. Oby powiał skutecznie gospodarzom
    16' - Rusza Radović.. Miękko w pole karne. Jeszcze Iwański, ale wybiciem na róg ratują się podopieczni Probierza
    16' - Na murawie leży gracz gości. Iwański czeka na wykonanie stałego fragmentu gry w narożniku boiska
    17' - Krótko rozegrany rzut rożny. Iwański.. faulowany
    17' - Żółta kartka: Ensar Arifović (Jagielloni)
    18' - Iwański płasko do Rogera, który uderza z 11 metrów. Piłka odbija się od nóg rywala, przechodzi nad poprzeczką i kolejny róg
    18' - Fatalnie rozegrany stały fragment gry. Lech od bramki
    19' - "Piłka nożna, dla kibiców" skandują kibice obu ekip
    19' - Wymiana niedokładnych podań między gospodarzami. Ruszył Roger, ale był przy nim Everton
    20' - Faul na Szczocie w środkowej strefie boiska
    21' - Jaga podchodzi pod pole karne, Łatka z lewego skrzydła w pole karne. Łapie pewnie Mucha
    21' - Iwański mocno do Radovicia, który idzie do samego końca. Jeszcze próba wrzuty, ale niestety już zza linii końcowej
    22' - Rybus tańczy na lewej stronie. Oszukał Szczota, ale jego dośrodkowanie było dalekie od ideału
    23' - Roger na lewo do Kiełbowicza.. Rybus do końca, ale traci piłkę na rzecz Jagi
    24' - Ah! Zabrakło ostatniego podania, żeby wyjść na dogodną akcję bramkową. Dobrze w defensywie podopieczni Michała Probierza
    25' - Szczot próbował zagrywać na prawo, ale tam nie było jego kolegów
    25' - Roger sprytnie w kierunku Jana Urbana, ale nieco zwiało mu piłkę
    26' - Falkowski na prawym skrzydle. Przy nim dwójka legionistów
    26' - Spalony! Sędzia złapał Arifovicia
    27' - Wawrzyniak.. próba dalekiego podania, ale piłka przylepiła się do nogi rywala
    27' - Roger za plecy do Rybusa, ponownie Roger...
    28' - Szala uruchamia Radovicia.. ten holuje piłkę. Strzela Roger! Róg? Wydawać by się mogło, że piłka otarła się o rywala, ale ostatecznie Lech wznowił grę od bramki
    29' - Radović, pokazuj mu się Rzeźniczak.. Nieporadnie gospodarze pod polem karnym przyjezdnych
    29' - Na murawie zwija się z bólu zawodnik Jagi. Będzie potrzebna pomoc lekarzy
    30' - Ostatecznie Arifović schodzi z boiska o własnych siłach
    31' - Borysiuk ostro. Rybus na lewej flance, do Rogera, wymiana podań.. Ehhh, który to już raz legioniści nie umieją wymienić kilku piłek między sobą...
    32' - Rybus! Piłka wpadła w pole karne, pomocnik Legii trącił futbolówkę, ale ta w ostatniej chwili odbiła się od Piotra Lecha
    34' - Żółta kartka: Antonio Pereira Everton (Jagielloni)
    34' - Na murawie faul na Rogerze. Na niebie... tęcza. Czasami wydarzenia poza boiskowe są ciekawsze niż dzisiaj
    35' - Iwański w pole karne, gdzie piłka odbija się od nóg Rzeźniczaka jak od drewna
    35' - Zachmurzyło się nad Warszawą, ale na Łazienkowskiej rozbłysło słońce. Oby zaświeciło w końcu dla piłkarzy Legii
    36' - Kiełbowicz próbuje zaskoczyć Lecha z lewej strony.. Futbolówka spada na siatkę
    37' - Rzut wolny dla Legii. Będzie dośrodkowanie z lewej strony.. Wrzutka i pewnie łapie Lech
    38' - Szałachowski do Rybusa, który nabiera szybkości, strzał z lewej strony. Takim uderzeniem nie mógł zaskoczyć doświadczonego Piotra Lecha
    39' - Będzie rzut wolny dla Jagielloni
    39' - Jest Hermes
    40' - Hermes króciutko do kolegi, który obija tyłek Iwańskiemu. Jeszcze z daleka Łatka, ale Mucha spokojnie pozwolił opuścić piłce plac gry
    41' - Wawrzyniak, Iwański, rusza lewą stroną Rybus. Rybus walczy z Lewczukiem. Górą gracz Jagi
    42' - Próba strzału z dystansu.. w nogi Wawrzyniaka. Rywale na połowie legionistów
    43' - Głupi błąd Wawrzyniaka. Falkowski przejmuje futbolówkę. Próba przelobowania Muchy nieudana
    43' - Iwański, próbował do Radovicia, ale w porę przecieli to podanie rywale
    44' - Roger, Iwański i... brak zrozumienia, dokładności. Na szczęście odzyskują piłkę legioniści
    45' - Rzeźniczak goni Szczota, udanie. Roger do Iwańskiego. Gospodarze w ataku
    45' - Łatka faulowany przez Rybusa
    45' - Żółta kartka: Maciej Rybus (Legia)
    46' - Będzie potrzebna pomoc lekarzy, którzy wpadają na murawę uzbrojeni w nosze
    46' - Sędzia dolicza jeszcze 2 minuty do końca pierwszej połowy
    47' - Wrzutka w pole karne. Legia ratuje się wybiciem na róg
    47' - Czy będzie to gol do szatni?
    47' - Nie, wybija głową młody Borysiuk
    48' - Szałachowski w polu karnym, ale nie przedarł się przez mur dwójki graczy z Białegostoku
    49' - Koniec pierwszej połowy

0-0 do przerwy. Legia gra na swoim poziomie, więc wynik nie może dziwić
    Obie jedenastki już na murawie
    Będzie zmiana w ekipie Legii. Wejdzie Chinyama

46' - Zmiana Legia: Maciej Rybus - Takesure Chinyama
    49' - Jan Urban wzmocnił siłę ataku. Pytanie czy to się faktycznie przełoży na skuteczność
    49' - Póki co jednak rzut wolny dla Jagielloni
    50' - Hermes miękko w pole karne. Mieli pomysł na rozegranie tej akcji goście, ale czujni byli legioniści, którzy w porę wybili piłkę
    52' - Chinyama skacze.. uderza głową, ale minimalnie obok bramki!
    53' - Kolejna szarża legionistów, ale ponownie Lech pozostaje niepokonany
    55' - Kolejna próba strzału, kolejny raz górą Lech
    56' - GOL! Miroslav Radović! (Legia)
    56' - GOOOOOOOOOOOL !!! No nareszcie, Panowie! Piła wpadła w pole karne, legioniści próbowali ją wpakować do siatki, ale znalazł się Radović i jest 1-0 dla Legii!
    57' - Zmiana Jagielloni: Ensar Arifović - Łukasz Tumicz
    58' - Nie mamy nic przeciwko, żeby legioniści poszli za ciosem
    59' - Kojasević, podanie do kolegi, ten 1 na 1 z Muchą, ale jest jeszcze Kiełbowicz, który czysto wybija piłkę
    59' - Teraz Kiełbik z lewego skrzydła posyła piłkę w pole karne, ale ratują się goście
    60' - Roger ładnie do Chinyamy, który był trzymany przez Łatkę. Jeszcze podanie do Iwańskiego, który zamiast położyć Lecha, wolał wozić się z piłką. Efekt? Na tablicy nadal 1-0 dla Legii
    61' - Zmiana Jagielloni: Jacek Falkowski - Mariusz Dzienis
    63' - Brawo Mucha, który na raty broni strzały gości. I jeszcze brawa dla Chinyamy, który ofiarnie ratuje piłkę przed wyjściem na aut
    65' - Pada na Łazienkowskiej, a przyjezdni wyskoczyli z koszulek
    65' - Zwija się z bólu Dzienis
    66' - Tym czasem do wejścia szykuje się Vuković
    66' - Zmiana Legia: Ariel Borysiuk - Aleksandar Vuković
    66' - Kolejna roszada w zespole gospodarzy
    67' - Chinyama się urywa rywalom. Naciskany przez Kojasievicia zagrywa na prawe skrzydło, ale za mocno
    68' - Strzela Hermes, który palcami przecina strzał. Nadal 1-0!
    69' - Dzienis z prawej strony. Wybijają legioniści. Inicjatywa Jagi, która siedzi na połowie gospodarzy
    70' - Rzut rożny dla Legii
    70' - Piłka w pole karne, piąstkuje Lech poza pole karne
    71' - Rusza Radović, przy nim Hermes, Vuković, Iwański i jest Chinyama
    71' - Przepychanki.. będzie rzut rożny dla podopiecznych Jana Urbana
    72' - Piłka z prawej strony. Przepuszcza Vuković i przytula ją do piersi Lech
    73' - Roger strzela! Piłkę wypluł przed siebie Lech i ta nabiła się na nogi Chiniego. Efekt? Futbolówka poszła nad poprzeczką
    74' - Jak on to zrobił?! Szałachowski położył Lecha, przed nim pusta bramka, a ten uderza tuż obok niej!!!
    75' - Teraz Jagiellonia. Spalony
    75' - Na murawie leży Maciej Iwański. Lekarze wchodzą na murawę
    76' - Z rozgrzewki wróciła trójka Giza, Rocki, Wysocki. Który z nich wejdzie na ostatni kwadrans?
    76' - Wrzutka z lewej strony. Jest Szczot, który przenosi piłkę nad poprzeczką
    77' - A jednak ostatni kwadrans będzie należał do Piotra Gizy
    77' - Na boisku pojawi się również Niedziela. Bartłomiej Niedziela
    77' - Zmiana Jagielloni: Damir Kojasević - Bartłomiej Niedziela
    77' - Zmiana Legia: Maciej Iwański - Piotr Giza
    78' - Limit zmian wyczerpany przez obu szkoleniowców
    79' - W ataku Jaga
    80' - Tumicz, odbija się od niego Vuković. Po chwili faulowany Tumicz
    80' - Będzie okazja do uderzenia na bramkę Muchy
    80' - Żółta kartka: Aleksandar Vuković (Legia)
    82' - Wrzutka z wolnego w pole karne. Zamieszanie, kilku grajków się przewróciło, ale sędzia nakazał wznowić grę od bramki
    82' - Roger odbiera piłkę Szczotowi, co zrobi? Stracił piłkę
    83' - Niby legioniści siedzą na połowie Jagielloni, ale nie przynosi to efektów w postaci akcji bramkowych
    84' - Będzie okazja dla Gizy, który wykona rzut wolny z 20 metrów
    84' - Giza w głowę Pacana! Rzut rożny
    84' - Giza.. Roger, Giza strzał, ale po bandzie
    85' - Gra się toczy dalej, ale Wawrzyniak poza placem gry opatrywany przez lekarzy. Polała mu się krew z głowy
    85' - Tumicz w pojedynku biegowym z Wawrzyniakiem..
    85' - Górą legionista. Rusza z atakiem Legia
    86' - Roger do Chinyamy, a Tejkszur próbował wślizgiem wpakować ją do bramki. Bezskutecznie
    87' - Chinyama się rozpędza, ale wślizgiem wybija defensor w żółto-czerwonym stroju
    89' - Stano, kręci się Stano. Wybija Radović w końcu daleko przed siebie
    90' - Jeszcze szuka bramki Jaga, ale na wysokości zadania staje Mucha
    91' - Aj, źle Chinyama, który posyła piłkę daleko... obok bramki
    91' - Sędzia dolicza jeszcze 4 minuty
    91' - Zapędził się Piotr Lech, dobiegł do połowy, żeby pomóc kolegom, ale kazał mu wracać Michał Probierz
    92' - Istna komedia ze strony rywali
    92' - GOL! Miroslav Radović! (Legia)
    93' - Dobici! GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL !!! Miroslav Radović dostaje podanie z lewej strony od Rogera. Radović kładzie Lecha, i pakuje piłkę do pustej siatki! Legia 2. Jagiellonia 0!
    93' - Żółta kartka: Piotr Lech (Jagielloni)
    94' - Żółta kartka: Guerreiro Roger (Legia)
    94' - Jeszcze rzut wolny dla przyjezdnych z Białegostoku
    95' - Chinyama, pod polem karnym, strata piłki...
    95' - Koniec meczu!

Koniec! W końcu wygrana. Oby to zwycięstwo dodały wiary legionistom przed wyjazdem do Moskwy