Moskwa - Czwartek, 28 sierpnia 2008, godz. 16:00
2 (1)
    0 (0)

Sędzia: Paolo Dondarini
    Widzów: 3500

W czwartek o godzinie 16 rewanżowy mecz 2. rundy eliminacyjnej Pucharu UEFA. Legioniści muszą wygrać w Moskwie dwoma bramkami. Do boju! Zapraszamy do śledzenia naszej relacji LIVE!
    ---------------------------------------------------------
    Za 10 minut początek meczu Legii z FK Moskwa
    Legia dziś na biało, gospodarze w bordowo-czarnych kostiumach

1' - Rozpoczęli legioniści, a na trybunach z dopingiem ruszyli fani z Warszawy
    2' - Gospodarze w ataku, ale czujnie w obronie Radović
    2' - Walka w środkowej strefie boiska
    2' - Prawą flanką próbowali się przedzierać gospodarze, nieudanie
    3' - Podanie w kierunku Striełkowa, ale w pojedynku biegowym lepszy Wojciech Szala
    4' - Próba dalekiego przerzutu, ale gracz FK Moskwa na spalonym
    4' - Radović do Rogera ten szuka Gizy, ale dobrze w obronie gospodarze
    5' - Vuković odzyskuje piłkę, ale szybko legioniści tracą ją na rzecz podopiecznych Olega Błochina
    5' - "Ole, ole, ole, ola, i tylko Legia, Legia Warszawa..." niesie się na moskiewskim obiekcie
    6' - Wawrzyniak posyła futbolówkę w kierunku Rockiego. Był faul legionisty w walce o futbolówkę
    7' - Bystrow, dostrzega kolegów, rozciągają grę gospodarze
    7' - GOL! Igor Striełkow! (FK Moskwa)
    7' - Gol! Striełkow dostał podanie z prawego skrzydła, urwał się Rzeźniczakowi i spokojnie posłał piłkę do siatki. Ot, taka akcja typowo z podręcznika. FK Moskwa 1. Legia 0.
    8' - Tym samym legioniści potrzebują dwóch bramek, żeby doprowadzić do dogrywki
    9' - Kiełbowicz z rzutu wolnego..
    9' - Strzał "Kiełbika", ale bez trudu broni bramkarz FK Moskwa
    10' - Oby strata bramki podziałała na ekipę Jana Urbana jak w Homlu, kiedy to ze stanu 0-1 doprowadzili na 4-1 wywalaczając awans
    11' - Żewnow od bramki, spokojnie Rosjanie
    12' - Legioniści przy piłce. Rzeźniczak, Radović...
    13' - Wawrzyniak, Szala w kierunku Rockiego, ale ten został złapany na spalonym
    14' - Teraz zagranie na lewe skrzydło, ale tam Kiełbowicz nie zdołał dopaść do piłki
    15' - Radović na prawej stronie, ale nijak nie mogą przedrzeć się legioniści
    15' - Kwadrans gry za nami. Legia póki co bez zagrożenia
    16' - Może teraz.. Kiełbowicz z korneru, ale wybijają gracze FK
    17' - Vuković, Roger, Rzeźniczak, pokazuje się Giza, który fatalnie zagrywa w kierunku Szałachowskiego
    18' - Szałachowski !!! Wpadł w pole karne, huknął z lewej strony i słupek uratował przeciwnika od straty gola!
    18' - To pierwsze poważne zagrożenie legionistów pod bramką Żewnowa
    19' - Oby "Szałach" i spółka poszli za ciosem i zaczęli stwarzać kolejne akcje bramkowe
    19' - Roger. Lewą stroną Legia. Faulowany Szałachowski i będzie okazja do wrzutki w pole karne
    20' - Giza już ustawia sobie piłkę..
    20' - ...wysoka piłka, ale pewnie łapie w ręce Żewnow
    21' - Rzeźniczak, wycofanie piłki do Muchy. Nie w tę sronę Panowie!
    22' - Rusza Radović, ale faulowany w środkowej strefie przez Szeszukowa
    22' - Rocki w polu karnym, strzela, ale wcześniej liniowy dopatrzył się spalonego
    24' - Żewnow od bramki
    25' - Roger, przepycha się z Epureanu
    25' - Rzut rożny dla FK Moskwa
    25' - Samiedow w pole karne, ale tam Jan Mucha piąstkuje poza pole karne
    26' - Jeszcze Rosjanie na połowie legionistów. Prawą stroną...
    26' - Radović już się rozpędza, ale wycofuje do tyłu. Spowolnienie gry powoduje, że gospodarze mają czas się ustawić na swych pozycjach
    27' - Zagranie do Rogera, ale uprzedza go goalkeeper rywali
    27' - Kiełbowicz wrzuca z lewego skrzydła, ale gospodarze ratują się wybiciem na róg
    28' - W narożniku jest Giza...Dośrodkowanie, którego nikt nie przecina
    28' - Jeszcze Legia, jeszcze Giza. Strzela, ale bardzo niecelnie posyła piłkę
    28' - Takie akcje trzeba wykorzystywać!
    29' - Podopieczni Jana Urbana ponownie próbują naprzykrzyć życia obrońcom FK Moskwa, ale nic z tego nie wychodzi. Umiejętnie bronią się gospodarze
    30' - Błąd legionistów. Ruszył gracz FK prawą stroną. Próba wrzutki na głowę, ale Rzeźniczak wybił piłkę na róg
    31' - Bystrow w pole karne. Na posterunku Wawrzyniak. Bronią się goście
    31' - Rzut wolny. Będzie okazja dla Samiedowa
    32' - Precyzyjny strzał, wyczekał do końca Mucha i uratował zespół od straty gola
    32' - "Rado" w kierunku "Rocky'ego", ale ten nie sięga piłki głową. Efekt? Strata
    34' - Ekipa Błochina kolejny raz na połowie Legii. Prawą flanką próbują atakować gospodarze
    34' - Strzela Kuzmin! Kolejny raz staje na wysokości zadania Mucha
    35' - Roger - Vuko - Roger. Zostawiają sobie piłki legioniści
    36' - Kolejny raz na spalonym gracz gospodarzy
    36' - Radović, przy nim trzech rywali, faulowany. Teraz próba lewym skrzydłem
    37' - Zagęściło się pod polem karnym FK Moskwa
    37' - Ruszają Rosjanie, ale nie zrozumieli się gospodarze i stracili piłkę po nieudanym podaniu
    37' - Rocky, składał się już do strzału Giza, ale nie doszło do niego to zagranie
    38' - Może teraz.. Niestety, próby wstrzeliwania piłek w pole karne nie przynoszą efektów. Więkoszść z nich jest wybijana przez rywali
    38' - Żółta kartka: Aleksandr Szeszukow (FK Moskwa)
    39' - Faul na Rogerze w środkowej strefie boiska kończy się żółtym kartonikiem
    39' - Sprawnie mijają legionistów gospodarze
    40' - Vuković przechwyca piłkę, ale co z tego, skoro jego podanie kolejny raz jest niecelne
    40' - Giza wpada na Jopa. Będzie rzut wolny dla Legii. Szansa..
    41' - Źle Giza. Bramkarz gości miał sporo czasu, żeby złapać to zagranie
    42' - Rocki walczy z Jopem, ale osamotniony legionista nie mógł zdziałać za wiele
    42' - Na spalonym Kiełbowicz. Grę wznowi Żewnow
    43' - Gospodarze pod szesnastką Muchy, ale nieco się pogubili
    44' - Radović.. wywalczył korner
    44' - Kiełbowicz w narożniku... za lekko, na krótki słupek, ale jeszcze Legia przy piłce
    45' - Żółta kartka: Tomasz Kiełbowicz (Legia)
    45' - Jeszcze Tomasz Kiełbowicz łapie żółtą kartkę przed przerwą za brzydki faul
    46' - Koniec pierwszej połowy

1-0 dla gospodarzy do przerwy. Oby Jan Urban zdecydowanie wpłynął w szatni na zawodników
    Przed nami ostatnie 45 minut meczu, czy również ostatnie w europejskich pucharach w tym roku?

46' - Zmiana Legia: Takesure Chinyama - Piotr Rocki
    47' - Zmiana Legia: Aleksandar Vuković - Ariel Borysiuk
    48' - Podwójna zmiana w ekipie Legii. Oby przyniosły spodziewany efekt
    49' - Od pierwszych minut szukają bramki legioniści. Teraz Szałachowski próbował uderzać głową
    49' - Giza wypatrzył Chinyamę, który za wcześnie wystartował do piłki i znalazł się na pozycji spalonej
    50' - GOL! Oleg Kuzmin! (FK Moskwa)
    51' - Koniec! Kuzmin niepilnowany przez nikogo wpadł sobie w pole karne i będąc 1 na 1 z Janem Muchą wpakował spokojnie piłkę do siatki. FK Moskwa 2. Legia 0.
    51' - Zatem.. do zobaczenia w pucharach za rok
    52' - Co prawda Legia pokazała, że potrafi strzelać po 4 bramki w wyjazdowych meczach, bo tyle jest teraz potrzebnych do awansu, ale nie dzisiaj. Nie w formie jaką prezentują podopieczni Jana Urbana
    53' - Rzut rożny dla Legii po akcji Radovicia
    53' - Giza, krótko ze stałego fragmentu gry
    54' - I jeszcze raz z narożnika będą wybijać piłkę legioniści
    56' - Giza na prawo, gdzie są Rzeźniczak z Radoviciem. Faul na serbskim pomocniku
    57' - FK w ataku, ale wcześniej na spalonym Bystrow
    58' - Zmiana FK Moskwa: Igor Striełkow - Hector Bracamonte
    58' - Pierwsza roszada w ekipie gospodarzy
    60' - Wawrzyniak do kolegów. Szałachowski do Takesure'a
    60' - Kiełbowicz powstrzymany na lewej stronie. Już dalekie podanie do Bracamonte
    61' - Bystrow na lewą stronę. FK na połowie legionistów
    61' - Teraz "Tejkszur" na spalonym
    62' - Legioniści nie kwapią się, żeby z zębem powalczyć o piłkę, zaatakować rywala, przyspieszyć. Ot, byle do końca
    63' - Szałachowski do Rogera, Kiełbowicz...
    63' - Zwód, minął rywala, ale na drugim już się zatrzymał
    64' - Szłachowski do Rogera, który wrzucał w pole karne, ale tam byli gracze Olega Błochina
    65' - Faul na Radoviciu przez Kuzmina. Będzie Kiełbowicz dośrodkowywał w pole karne
    65' - Mocno bita piłka. Głową Bracamonte na rzut rożny
    66' - Giza z narożnika.. przewrotką Chinyama! Nad poprzeczką
    67' - Borysiuk do Szali i już prawą stroną nieudanie przechodzą legioniści
    68' - Walka Jopa z Chinim, ale napastnik faulował polskiego obrońcę
    69' - Nababkin! Z prawej strony zagrał w pole karne, gdzie jego kolega ładnie wślizgiem próbował wpakować piłkę do siatki
    69' - Wcześniej był spalony
    69' - Zmiana FK Moskwa: Aleksandr Samiedow - Stanislaw Iwanow
    70' - Zmiana Legia: Sebastian Szałachowski - da Silva Edson
    71' - Powrót Edsona. Brazylijczyk po długiej pauzie w końcu wraca na boiska
    71' - Tym samym Jan Urban wykorzystał limit zmian
    72' - Giza - Edson, duet legionistów na lewej stronie
    73' - Edson walczy, przepycha się na lewej stronie. Prawdziwy "fajter" z niego
    73' - FK Moskwa w ataku
    73' - Iwanow do Kaleszyna, który został zablokowany przez Kiełbowicza
    74' - Bystrow podąża do narożnika...
    75' - Mocno bita piłka, ta wylatuje przed pole karne. Huknął jak z aramty Iwanow, ale Radović wybija przed bramką, a Mucha wpada głową na słupek. Brawo Rado
    75' - Mucha opatrywany przez lekarzy. Nie ma szans na zmianę już
    75' - Będzie za to ostatnia roszada w zespole gospodarzy
    76' - Gramy dalej.
    76' - Zmiana FK Moskwa: Peter Bystrow - Aleksandr Stawpiec
    77' - Nieco rozklepali obronę legionistów rywale
    78' - Kontra Rosjan, ale ratuje Legię Szala. Rusza już Giza
    78' - Edson... źle na prawo do partnerów
    79' - Przewrotka Chinyamy nieudana, jeszcze Radović popychany w polu karnym, ale sędzia nie reaguje
    79' - Czerwona kartka: Guerreiro Roger (Legia)
    80' - Roger wcześniej niż koledzy schodzi z boiska
    81' - Nieco ułatwione będą mieli zadanie gospodarze pod koniec meczu. Aczkolwiek w tym momencie przewaga jednego gracza nie robi już większej różnicy
    82' - Rzut wolny dla Moskwy. Będzie okazja na 3-0...
    82' - Godunok nad murem, ale obok bramki! Zatem nadal 2-0 dla gospodarzy
    83' - Mimo niekorzystnego wyniku kibice Legii do końca prowadzą głośny, bezustanny, kulturalny doping
    84' - Spokojnie wymieniają między sobą piłkę gracze Błochina
    86' - Do końca 5 minut. To ostatnie 5 minut + to co doliczy sędzia w tej edycji Pucharu UEFA. Być może do zobaczenia za rok
    87' - Legioniści będą mogli teraz w pełni skupić się na pucharach, ale... krajowych. Puchar Polski oraz prestiżowe rozgrywki Pucharu Ekstraklasy
    87' - Aj! Giza w polu karnym, sam na sam, ale broni Żewnow. Próbował zaskoczyć strzałem w długi róg, ale nie dał się oszukać białoruski bramkarz
    87' - Jeszcze próbował Radović, ale przerzucił piłkę nad poprzeczką
    88' - Żółta kartka: Walerij Kaleszyn (FK Moskwa)
    88' - Z atakiem wyszli gospodarze, ale pogubili się pod polem karnym Muchy
    90' - Bracamonte do kolegów, ale w porę wrócili defensorzy Legii
    90' - Jeszcze będzie rzut rożny dla gospodarzy
    91' - Kaleszyn mocno, Borysiuk próbował wybijać
    92' - Jeszcze na pożegnanie z pucharami rozbłysły czerwone race w sektorze nr 12
    93' - Jeszcze Jop, jeszcze Rosjanie na spokojnie
    93' - Wawrzyniak, Borysiuk na prawą stronę, Chinyama...
    93' - Strata
    93' - Koniec meczu!

Sędzia doliczył jeszcze 2 minuty, które nie zmieniły kompletnie nic. Legia przegrywa w Moskwie 0-2 i żegna się z Pucharem UEFA