Płock - Wtorek, 23 września 2008, godz. 20:00
  • 102' Iwański (k)
2 (0)

Sędzia: Piotr Wasielewski
Widzów: 3500

O godzinie 20 w Płocku legioniści rozpocznął marsz po obronę Pucharu Polski. Zapraszamy na naszą relację LIVE!
---------------------------------------------------------
19:41 Witamy ze stadionu Wisły Płock. Z nieba leje się rzęsisty deszcz i nie zapowiada się by mało przestać
19:58 Kibice Legii zajmują miejsca na sektorze gości
20:00 Sędziowie wyprowadzają obie jedenastki na boisko
Legioniści w czerwonych koszulkach i czarnych spodenkach. Wisła Płock w białych koszulkach i niebieskich spodenkach
Trębacz odgrywa hejnał miasta Płocka

3' - Kiełbowicz i Edson na lewej stronie. Legia w ataku, Ekwueme... i od bramki Artur Melon
5' - Legia cały czas na połowie Wisły. Teraz przejęcie piłki i z autu Legia
6' - Grzelak wykłada piłkę Ekwieme, ten do Gizy... faulował pomocnik Legii
7' - Niezłe dośrodkowanie do Grzelaka... obrońca jednak wybił głową podanie do napastnika Legii
7' - W sektorze gości już około 200 kibiców
8' - Rzut rożny dla Legii
8' - Krótkie rozegranie Gizy... wyłożenie do Rybusa - niecelne uderzenie z 26 metrów legionisty
9' - Kibice Wisły Płock wyszli z trybun i domagają się wpuszczenia kibiców
10' - Płocczanie biegają po całej trybunie
10' - Akcja gospodarzy, dośrodkowanie Mierzejewskiego łapie Skaba
11' - Edson dośrodkowanie z rykoszetem - piłka w rękach Melona
12' - Kibice Legii głośno dopingują. Wywiesili 5 flag
12' - Błąd Astiza... zakończyło się tylko rzutem rożnym dla Płocka
13' - Dośrodkowanie... i od bramki Skaba
13' - Znowu niebezpiecznie pod bramką Legii... i ponownie niecelnie
14' - Faul Choto
15' - Nieporozumienie w szeregach obronnych, na szczęsice Skaba odważnie wyszedł i złapał piłkę
15' - Aut dla Legii na wysokości pola karnego
15' - Za mocne dośrodkowanie Kiełbowicza
16' - Szala najpierw stracił piłkę, a następnie ją odzyskał
17' - Kiełbowicz zagrywa głową do Skaby
18' - Pierwsze celne uderzenie w meczu - Skaba obronił
19' - Rzut wolny dla Legii za zagranie ręką
19' - Żółta kartka: Aleksandar Vuković (Legia)
19' - Vuković rozegrał piłkę nie czekając na gwizdek sędziego
20' - Piękne uderzenie Edsona! Odbija Melon - rzut rożny
20' - Ostre dośrodkowanie w pole karne Wisły... piłka minęła wszystkich
21' - Kolejni kibice Legii docierają na sektor
22' - Kolejny korner dla Legii po akcji Grzelaka i Rybusa
22' - Edson dośrodkowuje... tam wyskakuje Astiz ale minimalnie szybciej Melon
22' - GOL! Bartosz Wiśniewski! (Wisła P.)
23' - No i szybka akcja Grzeszczyka prawą stroną wyłożenie piłki na 7 metr do Wiśniewskiego, który nie dał najmniejszych szans Skabie
24' - Ekwueme w polu karnym... źle uderza i od bramki rozpocznie Melon
25' - Giza otrzymuje podanie od Grzelaka na 11 metrze.. ma miejsce ma czas... i przestrzelił wysoko nad poprzeczką!!!
29' - Astiz daleko wybija piłkę z pola karnego
30' - Za mocne podanie Rybusa do Edsona
31' - Giza z przewrotki - bardzo niecelnie
34' - Błąd obrońcy sprytnie wykorzystał Grzelak, ostry kąt... nie udało się
34' - Za mocne dośrodkowanie do Grzelaka
35' - Majkowski zagubił się w ataku
35' - Kolejne dośrodkoanie Edsona przeleciało przez całe pole karne. Aut dla Legii na wysokości pola karnego
36' - Giza sam sam.. wbiega w pole karne, ale zahaczany traci piłkę
37' - Uderzenie Grzelaka z 25 metrów - nad poprzeczką
38' - Edson uderza z 18 metrów... broni Melon!
40' - Dośrodkowanie Szali... przeleciało nad poprzeczką i wyszło na aut bramkowy
41' - Rybus uderza z 18 metrów - nad poprzeczką!
43' - Jeszcze kilkudziesięciu kibiców Legii wchodzi na sektor gości
43' - Giza znowu ma okazję, uderza głową z kilku metrów... niecelnie
44' - Czyste wejście Ekwueme na środku boiska, choć gospodarze domagają się faulu
44' - Strata Kiełbowicza
45' - Na spalonym Adrian Mierzejewski
46' - Dośrodkowanie Gizy do Rybusa, ale ten źle odegrał piłkę na 15 metr
47' - Ekwueme strzela, piłka odbija się od obrońcy i mamy rzut rożny
47' - Grzelak z przewrotki po zamieszaniu podbrakowym... obok słupka!!
48' - Legia w ataku, ale wybił Jarczyk
48' - Koniec pierwszej połowy

Pierwsza część meczu zakończona. Legia mimo iż posiadała przez większość czasu przewagę, przegrywa z Wisłą 1-0 po golu Bartosza Wiśniewskiego.

47' - Legioniści bez zmian
48' - Rzut rożny dla Legii
48' - Żółta kartka: Marjan Jugović (Wisła P.)
48' - Dośrodkowanie Edsona... Astiz przestrzelił nad bramką!
49' - Wiślacy w pole karne.. ale było to podanie do nikogo
54' - Giza, ładnie w polu karnym.. uderza ale zablokowany strzał i mamy rzut rożny
55' - Choto główkuje, ale to nie był strzał. Piłka w posiadaniu Wisły
56' - Rzut wolny dla Legii z 20 metrów! Szansa dla Edsonaaa!
57' - Edson w mur! Ale akcję zamykał Szala... wywalczył rzut rożny
59' - Aut dla Legii na wysokości pola karnego
60' - Za lekkie dośrodkowanie Szali po podaniu od Ekwueme
61' - Legioniści zdecydowanie częsciej przy piłce. Zamknęli gospodarzy na własnej połowie
61' - Zaskakujące uderznie Rybusa po ziemi.. tuż obok słupka!
62' - Kibice gospodarzy prezentują oprawę z skeotówką stroboskopami i racami
63' - Chwila przerwy w Grze, Edson doznał małego urazu ręki
64' - Kopanina w środku boiska. Aut dla Legii
65' - Złe podanie Edsona i kontra Wisły
66' - Piękny odbiór piłki przez Kiełbowicza
66' - Grzelak samotnie w ataku, wywalczył piłkę, ale nie było nikogo by go wspomóc i piłkę przejęli gospodarze
67' - Kolejna nieudana próba uderzenia Ekwueme
67' - Na boisku pojawi się Radović
68' - Zmiana Legia: da Silva Edson - Miroslav Radović
69' - Ekwueme w polu karnym, kilka zwodów, mija obrońców i uderza w bramkarza!
71' - Grzelak mocno przestrzelił po dobrym podaniu ze środka pola
72' - Jan Urban wzmacnia siłę ataku Legii. Na boisku pojawi się Iwański
74' - Zmiana Legia: Martins Ekwueme - Maciej Iwański
74' - Zmiana Wisła P.: Adrian Mierzejewski - Mateusz Żytko
77' - Grzelak, przepuszcza piłkę, ale mocno atakuje ... aj jednak bramkarz szybszy
77' - Zmiana Legia: Bartłomiej Grzelak - Mikel Arruabarrena
79' - Trwa nawałnica Legii. Radović, Arru... ale piłka jak zaczarowna nie chce wpaść do bramki!
80' - Rybus mocno z ostrego kąta ale bramkarz odbija!!!
80' - Zmiana Wisła P.: Marjan Jugović - Kamil Gęśla
81' - GOL! Maciej Iwański! (Legia)
81' - GOOOOOOOOOLLLLLLLLL! Piękne uderzenie z rzutu wolnego Iwańskiego i 1-1!!!!
83' - Radović przestrzelił z główki! Legia non stop w ataku. W tej części gry wiślacy ani razu nie zagrozili bramce Skaby
87' - Giza... Giza.. .zwód uderzenie OBOK BRAMKI!
91' - Żółta kartka: Dickson Choto (Legia)
92' - Arbiter dolicza 3 minuty
94' - Arruabarrena uderza Bramkarz BRONI!
94' - Piłka non stop wlatuje w pole karne Wisły
94' - Żółta kartka: Miroslav Radović (Legia)
95' - Koniec drugiej połowy i nadal brak rozstrzygnięcia. Przed nami dogrywka!

Nie poznaliśmy zwycięzcy po 90 minutach. Legia wyrównała w końcówce, choć oddała na bramkę Melona w sumie około 30 strzałów! W tej chwili kolejna bramka powinna być kwestią czasu

91' - Początek pierwszej części dogrywki
92' - Iwański z główki - bardzo niecelnie
92' - Iwański w narożniku boiska... dośrodkowanie... Giza uderza znowu nad poprzeczką!
95' - Faul Astiza
96' - Brzydki faul na Arru który wybiegałby na czystą pozycję!
96' - Żółta kartka: Nikola Mihailović (Wisła P.)
102' - Karny dla Legii!
103' - GOL! Maciej Iwański z karnego! (Legia)
103' - GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLL!!! Pewnie wykonana jedenastka przez Iwańskiego!
106' - Koniec pierwsze połowy dogrywki. Za chwilę ostatnie 15 minut.
107' - Zmiana Wisła P.: Łukasz Grzeszczyk - Tomasz Grudzień

106' - Początek drugiej części dogrywki
112' - Po drugiej bramce dla Legii gra siadła. Teraz pozostaje nam już chyba czekać na końcowy gwizdek
113' - Iwański z ostrego kąta... Melon piąstkuje!
114' - Arruabarrena trafia w poprzeczkę!!
120' - Jeszcze jedna okazja dla Legii.. Radović... Arru... przestrzelił!!
121' - Koniec meczu!

JEST! Legioniści po męczarniach, ale zasłużenie pokonali Wisłę Płock 2-1 po dwóch golach Macieja Iwańskiego
Piłkarze wędrują pod sektor licznie zgromadzonych fanó Legii i brawami dziękują za doping