Warszawa - Czwartek, 16 lipca 2009, godz. 20:00
Herb Olimpi Rustawi Olimpi Rustawi
    0 (0)

Sędzia: Anastassios Kakos (Grecja)
    Widzów: 5000

W czwartek wieczorem legioniści rozpoczną zmagania w europejskich pucharach. Na początek zmierzą się na Łazienkowskiej z Olimpi Rustawi. Zapraszamy na naszą relację LIVE!
    -----------------------------------------
    Witamy ze stadionu Legii. Jest strasznie suchoi duszno. Miejmy nadzieję, że w połowie meczu piłkarze nie będą oddychać rękawami ;-)
    Skład Legii bez niespodzianek
    Kibice wywiesili już flagi, a obie drużyny oraz sędziowie mają rozgrzewkę
    Kibice brawami witają kolejnych piłkarzy Legii. Szczególne owacje dostał Sebastian Szałachowski
    Kibice zdjęli z płotu flagi - co się dzieje?
    Wszystko jasne. Mimo długiej przerwy wciąż nie udało się podpisać i wypracować warunków porozumienia kibiców z klubem. W związku z tym na płot wędruje flaga Legia to My.
    Piłkarze wychodzą na murawę

3' - Kibice zadali szereg pytań Kosmali, Walterowi i Błędowskiemu. "Nasz herb jest jeden" - zakomunikowali i zamilkli
    3' - Strzał Iwańskiego z daleka
    4' - Na stadionie jest kilku kibiców z Gruzji. Jako że kibice Legii milczą, oni próbują coś krzyczeć, ale są wygwizdywani
    6' - Na boisku na razie nudy, obie drużyny powoli się badają
    8' - Kiks Choto, który źle wybija piłkę
    9' - Długa piłka do Paluchowskiego i jest szansa na kontrę, ale "Paluch" był za wolny
    9' - Faulowany Iwański. Rzut wolny dla Legii. Strzela Kiełbowicz, tuż obok bramki
    10' - Szałachowski zagrywa do przodu do Ostrowskiego, ale ten nie zdołał o czasie wystartować do piłki
    11' - Gruzini próbują ataku pozycyjnego, ale są powstrzymywani już w środku pola
    12' - Szałachowski próbuje akcji indywidualnej, ale pilnuje go aż trzech rywali
    14' -
    15' - Kontra Gruzinów, legioniści zdążyli jednak wrócić we własne pole karne. Po chwili sędzia odgiwzduje jeszcze spalonego Olimpi
    17' - Paluchowski nieprawidłowo powstrzymuje Aquino. Chwilę później sam przed Muchą znajduje się ciemnoskóry gracz Olimpi - powstrzymuje go wybiciem piłki Choto
    17' - Giza ładnie wypatruje Radovicia, ale ten łatwo traci piłkę
    17' - Groźny strzał Szałachowskiego - broni Aravidze. Jeszcze róg wykonywany przez Iwańskiego - nieskuteczny
    18' - "My kibice z Łazienkowskiej nie poddamy się" - śpiewają fani. Kibice zaczynają doping, ale wcześniej pytają Waltera "czy chce powtórkę"
    20' - GOL! Adrian Paluchowski! (Legia)
    20' - Jest doping i od razu jest bramka! Piłka trafiła w polu karnym do Paluchowskiego, a ten miał już przed sobą tylko bramkarza i nie zmarnował tego
    26' - Z dystansu strzela Iwański, ale na wiwat
    28' - A kibice tańczą na trybunach Labada
    28' - Podanie z głębi pola do Radovicia, ale legionista stoi tyłem do bramki i podczas przyjęcia piłki potyka się. I tak jest przy nim jednak dwóch rywali
    29' - Radović uderza z prawej strony pola karnego, ale udanie interweniuje bramkarz
    32' - Wolny z daleka dla Olimpi. Szybko ograni Gruzini, ale legioniści faulują i wciąż piłka dla gości
    34' - Żółta kartka: Miroslav Radović (Legia)
    34' - Żółta kartka: Jonatas (Olimpi)
    34' - Kompletnie nieudane rozegranie rzutu wolnego przez Iwańskiego
    38' - Było groźnie! Piłka szła wzdłuż linii bramkowej, bramkarz już się z nią minął, wjeżdżał wślizgiem Szałach, ale ostatecznie futbolówka minęła o włos słupek
    38' - Giza ładnie mija kilku rywali, ale ostatecznie jest powstrzymany przez obronę gości
    38' - Szałachowski w polu karnym. Uderza, ale za wysoko
    39' - Szałachowski zagrywa na środek do Iwańskiego, ten znów próbuje strzału z daleka, ale jest za lekki. Udaje się jednak wywalczyć rzut rożny
    40' - Najwyżej wyskakuje Machavariani i nici z tego rogu
    42' - Akcja Gruzinów - strzela Chkhetiani, broni Mucha
    43' - Powinien być gol! Iwański podaje do Radovicia w pole karne, ten drybluje, ale jest blokowany. Piłka trafia do Ostrowski, ten główkuje, ale bramkarz odbija futbolówkę! Próbuje jeszcze dobijać Giza, jednak bez efektu.
    45' - Koniec pierwszej połowy

Pierwsza połowa choć nie zachwyciła, to przyniosła kibicom odrobinę emocji
    Piłkarze wrócili już na murawę

46' - Zmiana Legia: Miroslav Radović - Maciej Rybus
    48' - Już na początku dobra okazja dla Legii, ale też niespodziewana. Zabłąkana piłka w polu karnym i niestety za późno zorientował się Paluchowski
    52' - Paluchowski gna prawą stroną, wypatrzył w środku Iwańskiego, ten tym razem nie chciał walić na siłę. Próbował wbiec z piłką w pole karne, ale powstrzymał go tuż przed linią obrońca
    53' - Nieprawidłowo powstrzymywany Rybus, szansa dla Legii z boku boiska
    54' - Wrzuca Iwański, ale znowu nie najlepiej. Już po akcji
    54' - Znów Ajwen przed polem karnym, znów oddaje strzał i po raz kolejny jest blokowany
    55' - Odważnie pędzi Paluch w stronę bramkarza z Rustawi. Nie może on lapać piłki i w ostatniej chwili zdołał ją wykopać, ale najadł się strachu
    59' - Żółta kartka: Maciej Rybus (Legia)
    59' - Wrzuca piłkę Ostrowski, spada ona na głowę któregoś z legionistów, ale bramkarz jest na posterunku. Dobitka Rybusa niecelna
    60' - Rywale zaczynają się coraz częściej kłaść na murawie. Teraz leży Jonatas
    61' - Zmiana Olimpi: Gaga Czchetiani - Giorgi Czelidze
    63' - Szala wrzuca piłkę przed pole karne do Gizy. Ten robi jeden zwód i gubi rywala, po chwili drugi zwód i ładnie podaje do Paluchowskiego w pole karne. Sędzia dopatrzył się jednak spalonego
    64' - Groźnie! Wrzuca Ostrowski, strzela Iwański, dobija Rybus, a sytuację wyjaśniają na raty - najpierw bramkarz Rustawi, a potem Machavariani
    65' - Wolny z daleka wykonuje Aquino - strzela nad bramką Muchy
    66' - Karny dla Olimpi. Jonatas pędził sam na bramkę Muchy i bramkarz Legii zaczepił go podczas interwencji
    66' - Żółta kartka: Jan Mucha (Legia)
    67' - PUUUUUDŁO!!!!!!!!!!!!!!
    68' - Strzelał nad bramką Aquino :)
    69' - Mięciel podbiegł do ławki rezerwowych po rozgrzewce, od razu rozgrzały się trybuny
    70' - Żółta kartka: Akwsenti Gilauri (Olimpi)
    70' - "Jesteśmy z wami hej Legio jesteśmy z Wami"... śpiewają kibice
    71' - Tomasz Kiełbowicz z daleka, długo leciała ta piłka, ale JEST! Drugi gol!
    72' - Zmiana Legia: Adrian Paluchowski - Marcin Mięciel
    72' - GOL! Tomasz Kiełbowicz! (Legia)
    73' - "Strzelaj z przewrotki hej Marcin strzelaj z przewrotki" - witają Miętowego kibice
    76' - Rożny dla Legii, piąstkuje bramkarz, piłka jeszcze w posiadaniu Legii i przed szansą na gola staje Mięciel! Było blisko!
    76' - Mięciel biegł na bramkę Aravidze, ale piłka którą dostał od kolegów była za szybka
    78' - Znów groźnie pod bramką rywali. Tym razem bramkarz nieco szybszy od Miętowego
    80' - Teraz Gruzin postraszył Muchę, który musiał zbić piłkę na róg
    81' - Leży jeden z rywali na boisku, pomocy udziela mu lekarz. Legioniści podbiegli więc do "wodopoju"
    83' - GOL! Sebastian Szałachowski! (Legia)
    83' - Strzał Ostrowskiego z bardzo daleka, piłka odbija się od poprzeczki. Kompletnie zaskoczony bramkarz nie reaguje, do piłki dopada Szałach i GOOOOL! 3-0!
    84' - Zmiana Legia: Sebastian Szałachowski - Ariel Borysiuk
    85' - Zmiana Olimpi: Jonatas - Irakli Sirbiladze
    86' - Zmiana Olimpi: Nodar Maczawariani - Mamuka Lomidze
    88' - Rybus popycha rywala w polu karnym i piłka dla Olimpi
    91' - Sędzia dolicza trzy minuty
    92' - Rybus na spalonym
    93' - Żółta kartka: Denis Dobrowolski (Olimpi)
    94' - Faulowany przez Dobrovolskiego Borysiuk