Piłkarzy wciąż jeszcze nie ma na boisku
    Sędzia wyprowadza obie drużyny na murawę
    Powitanie drużyn. Legia na biało-czarno, Cracovia na czarno
    Losowanie połów. W pierwszej zagramy na bramkę od kanałku

4' - Borysiuk przy piłce. Faul na Paluchowskim
    6' - Rzeźniczak atakuje prawą stroną, wycofanie do Borysiuka, ten ponownie do Rzeźniczaka... dośrodkowanie wyłapuje Merda
    9' - Rybus przedziera się lewą stroną, płasko podaje na piąty metr, ale tam był obrońca gości
    24' - Zmiana Cracovia:

Marek Wasiluk -
    Łukasz Mierzejewski
    26' - Za nami 25 minut meczu. Rzut rożny dla Cracovii.
    30' - Faul na Rybusie
    32' - Mocne uderzenie Rybusa zza pola karnego. Piłka w rękach Merdy
    33' - Kontra Cracovii.. Derbich... beznadziejnie dośrodkowuje
    34' - Rybus leży na boisku, krakowianie wybijają piłkę na aut
    35' - Na trybunach bardzo niewielu kibiców
    35' - Żółta kartka: Dariusz Kłus (Cracovia)
    36' - Kłus ukarany za faul na Smolińskim
    36' - Na spalonym Miroslav Radović
    38' - Błąd Borysiuka, który stracił piłkę - kontra Cracovii zatrzymana przez Astiza
    39' - Od bramki rozpoczyna Jan Mucha
    40' - Niedokładne podanie Rzeźniczaka do Radovicia i strata legionistów
    42' - Końcówka pierwszej połowy mało porywającego spotkania. Legioniści posiadają optyczną przewagę, ale nic z tego nie wynika
    43' - Jędrzejczyk wycofuje piłkę do Muchy
    44' - Kiełbowicz blokowany przez Sasina. Legia jednak nadal przy piłce. Radović, Borysiuk do... tyłu do Astiza
    44' - Kiełbowicz ogrywa Sasina, dośrodkowuje.. i mamy rzut rożny
    45' - Sędzia dolicza 1 minutę
    45' - Płaskie dośrodkowanie Rybusa na piąty metr, zamieszanie w poluy karnym... Jędrzejczyk uderzał ale prosto w nogi obrońców. Na dodatek legioniści faulowali któregoś z krakowian
    46' - Faul Jarzębowskiego
    47' - Koniec pierwszej połowy

Po nudnej pierwszej połowie, Legia remisuje z Cracovią 0-0, choć gospodarze mogli prowadzić bo dogodnych sytuacji nie wykorzystał Adrian Paluchowski.
    Kibice gwizdami pożegnali piłkarzy schodzących do szatni

46' - Zmiana Cracovia:
    Jakub Snadny -
    Michał Goliński
    47' - Zmiana Legia:
    Tomasz Jarzębowski -
    Sebastian Szałachowski
    48' - Rzut wolny po faulu na Radoviciu, Astiz z główki pudłuje
    49' - Goliński po rzucie wolnym nie trafia w światło bramki
    49' - Rybus walczył z Sasinem, faul na legioniście
    50' - Radović na spalonym
    51' - Akcja Cracovii... Kłus za mocno wypuścił sobie piłkę i od bramki rozpocznie Mucha
    52' - Legioniści rozgrywają piłkę w środku boiska, ale nie tworzą żadnej sytuacji bramkowej
    52' - Rzeźniczak daleko do Paluchowskiego, ale niedokładnie
    53' - Legioniści jakby bez pomysłu na skonstruowanie akcji, cały czas podają piłkę w środku boiska
    54' - Pierwsza groźna akcja w drugiej połowie. Dośrodkowania Szałachowskiego nie wykorzystał Radović. Merda łapie piłkę
    55' - Na trybunach kompletna cisza. Słychać jedynie pokrzykiwanie trenerów i piłkarzy na boisku
    55' - Prawą stroną Radović, ale zatrzymany przez Derbicha, aut i... strata
    56' - Zamieszanie na wysokości pola karnego Cracovii, ale Legia nie potrafiła oddać strzału na bramkę
    57' - Fatalnie zachował się Sebastian Szałachowski, który zamiast podać, trafił piłką prosto w obrońcę!
    58' - Znowu Legia, ale dość niemrawo wyprowadza piłkę z własnej połowy, i kolejna strata
    59' - Mierzejewski z autu, kolejny aut i faul Rybusa
    60' - Próba zagrania z pierwszej piłki do Golińskiego zablokowana
    60' - Kolejne nieudane zagrania Legii kwitowane są gwizdami na trybunach
    61' - Kontra Cracovii... Goliński strzela minimalnie obok bramki Muchy!!!! I przeciągłe gwizdy. Legia grać, k...a mać na trybunach
    62' - Na boisku wieje straszliwą nudą, jak na razie nic ciekawego nie można napisać o tym meczu
    63' - Legia nadal bez pomysłu na grę
    64' - Nieporozumienie Astiza z Muchą, było groźnie
    65' - Przygotowuje się do gry Michał Żyro
    65' - Może coś wreszcie zacznie się dziać na boisku
    65' - Zmiana Cracovia:
    Jakub Kaszuba -
    Radosław Matusiak
    66' - Ładny strzał z dystansu Macieja Rybusa. Niestety niecelny
    67' - Zmiana Legia:
    Miroslav Radović -
    Michał Żyro
    67' - Dochodzi do zapowiadanej zmiany. Radovicia zastępuje 17-letni Żyro
    68' - Strzał Rybusa lewą nogą minął prawy słupek bramki Merdy
    69' - Paluchowski faulował próbując dojść do piłki przed polem karnym Cracovii
    70' - Akcja Legii, niedokładne podanie do Rybusa i aut dla gości
    71' - Derbich faulowany przez Borysiuka, Cracovia w ataku
    71' - Słabe dośrodkowanie Matusiaka, faul na Żyro
    71' - Żółta kartka: Łukasz Mierzejewski (Cracovia)
    71' - Mierzejewski ukarany żółtą kartką
    72' - Astiz w ataku, podanie na lewą stronę do Kiełbowicza, ale ten dośrodkowuje prosto do obrońców
    73' - Kiepskie dośrodkowanie Rzeźniczaka, od bramki Merda
    74' - Wysokie ceny biletów i klasa przeciwnika odstraszyły kibiców od przyjścia na Łazienkowską. Na trybunach ok. 800 osób, a klub sprzedał... 50 biletów
    75' - Z murawy nadal wieje nudą. Jak tak dalej pójdzie, będziemy musieli znieść jeszcze dogrywkę
    76' - Jeleń zwija się z bólu w środku boiska, potrzebna jest interwencja lekarzy
    78' - Podanie na środek do Paluchowskiego, ten z problemami, Merda wybijał, piłka trafiła do Rybusa, ale ten strzelił koszmarnie niecelnie
    79' - Dobra akcja Legii zmarnowana przez Paluchowskiego, który dośrodkował do obrońców
    80' - Rybus miał szansę strzelać, ale Baran wślizgiem wybił mu piłkę
    81' - Paluchowski na spalonym
    81' - Od bramki Mucha, strata i Astiz znowu do bramkarza Legii
    82' - Fatalne zagranie Jędrzejczyka w kierunku Rzeźniczaka. Piłka opuszcza boisko
    83' - Niezła akcja Legii, prawą stroną biegł Szałachowski, ale podanie do Rybusa w pole karne niecelne
    84' - Ponownie na spalonym Paluchowski. To nie najlepszy mecz w wykonaniu napastnika
    84' - Już tylko kilka minut dzieli nas od końca drugiej połowy, wynik bez zmian
    85' - Akcja Legii prawą stroną, dogranie do Smolińskiego w pole karne, ale ten uprzedzony przez bramkarza Cracovii
    85' - Jeszcze raz akcja prawą stroną, ale obrońcy Cracovii dobrze odczytali zamiary legionistów
    85' - Faul na Paluchowskim, będzie kartka
    86' - Żółta kartka: Arkadiusz Baran (Cracovia)
    86' - Paluchowski opuszcza boisko na noszach
    87' - 4 minuty doliczy Dawid Piasecki do drugiej części meczu
    88' - Kontra Cracovii, sam na sam wychodził Matusiak, ale sędzia dopatrzył się pozycji spalonej
    88' - W miejsce Paluchowskiego wchodzi Kosecki. Kontuzja nie pozwoliła Paluchowi dokończyć meczu
    89' - Katastrofalny błąd Legii!!!! To była najlepsza akcja Cracovii w tym meczu!
    90' - Chwilę później Szałachowski miał znakomitą sytuację na strzelenie bramki, ale jego strzał został zablokowany
    90' - Zmiana Legia:
    Adrian Paluchowski -
    Jakub Kosecki
    91' - Przed nami jeszcze co najmniej 4 minuty tego bezbarwnego meczu
    92' - Ładne dośrodkowanie Rzeźniczaka wyłapuje Merda
    92' - Świetna okazja dla Cracovii zmarnowana. Sasin spod linii końcowej podał do Matusiaka, a ten z trudnej pozycji nie trafił w światło bramki
    93' - Znowu było groźnie pod bramką Legii! Kłus strzelał na długi słupek, ale minimalnie niecelnie
    94' - Rybus powstrzymany, jest szansa na kolejną kontrę Cracovii
    94' - Rzut rożny dla Cracovii w ostatniej minucie drugiej połowy
    95' - Wybija Goliński - nikt nie zamykał akcji
    95' - Za chwilę koniec
    95' - Koniec drugiej połowy i nadal brak rozstrzygnięcia. Przed nami dogrywka!

Dogrywka stała się faktem. Po regulaminowym czasie gry bramki nie padły.
    Za nami 90 minut bezbarwnego i nudnego meczu 1/8 finału PP. Za chwilę rozpocznie się półgodzinna dogrywka.

91' - Początek pierwszej części dogrywki
    91' - Rozpoczęła Legia
    92' - Od bramki Merda, daleki wykop i szansa dla Legii!!!!
    92' - Piłka trafiła do Rybusa, ten odegrał głową do Koseckiego, a Kosa będąc sam na sam strzelił prosto w bramkarza
    94' - Matusiak wbiega w pole karne... ale fatalnie uderza nad poprzeczką
    94' - Faul na Rzeźniczaku. Początek lepszy w wykonaniu Legii
    95' - Kosecki oszukał dwóch rywali, ale nie udało mu się minąć trzeciego
    96' - W pierwszej części dogrywki aktywniejsza Legia. Derbich zablokował dośrodkowanie legionistów. Będzie rzut rożny
    97' - Nikt jednak nie zamykał akcji, z autu Cracovia
    98' - Kiełbowicz daleko do Koseckiego, ale piłka podskoczyła na nierówności, Koseckiemu udało się ją w końcu przyjąć ale sfaulował rywala
    99' - Kontra Cracovii, zagranie do Matusiaka przejął Astiz
    100' - Cebula do Kłusa, na granicy spalonego, ale potem niedokładne dogranie w pole karne zakończyło tę akcję
    100' - GOL! Sebastian Szałachowski! (Legia)
    100' - GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!
    101' - Piękne uderzenie z dystansu Szałachowskiego nie dało szans obrony Merdzie. Legia 1-0 Cracovia
    102' - Legioniści częściej utrzymują się teraz przy piłce, ale pomimo zdobycia przez nich gola, obraz gry zbytnio nie zmienił się
    103' - Za mocne podanie Sasina do Mierzejewskiego, od bramki rozpocznie Mucha
    104' - Za chwilę koniec pierwszej części dogrywki
    105' - Kosecki przewraca się, za chwilę Maciej Rybus został kopnięty. Będzie wolny dla Legii z lewej strony boiska
    105' - Borysiuk uderza prosto w mur
    106' - Żyro biegnie lewą stroną, przepuścił piłkę między nogami dwóch piłkarzy gości, ale nikt z jego kolegów nie przejął piłki
    106' - Koniec pierwsze połowy dogrywki. Za chwilę ostatnie 15 minut.

106' - Początek drugiej części dogrywki
    106' - Rozpoczęło się, miejmy nadzieję, ostatnie 15 minut tego meczu
    107' - Żółta kartka: Łukasz Tupalski (Cracovia)
    107' - Rybus z wolnego, ale Jeleń wybija piłkę
    107' - Faul Rybusa na Cebuli, będzie rzut wolny
    108' - Fantastyczna okazja Matusiaka!!! Napastnik Cracovii z kilku metrów strzelił w bramkę, ale Mucha wystawił nogę i wybił piłkę
    110' - Sasin dośrodkowuje prosto na głowę Astiza
    110' - Wychodzi lewą stroną Rybus, dogranie w pole karne wybija Baran
    111' - Akcja Cracovii, Cebula na minimalnym spalonym
    113' - Odegranie Rybusa do Szałachowskiego, ten znowu do Rybusa, ale obrońcy wyjaśniają sytuację
    114' - Rzeźniczak przewraca się w polu karnym, ale sędzia nie gwiżdze karnego
    114' - Rzut rożny dla Cracovii
    116' - Kosecki stał przed szansą, ale strzelił w Barana
    116' - Będzie rzut rożny z prawej strony boiska
    117' - Strzał Borysiuka z dużej odległości mija bramkę Merdy
    117' - GOL! Maciej Rybus! (Legia)
    118' - GOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!! Na szczęście mecz zakończy się już za chwilę. Strzał Szałachowskiego odbija Merda, piłka mogła wyjść za linię końcową, ale na szczęście dobił ją Rybus
    119' - Znakomitą szansę zmarnował Matusiak. Mając za plecami dwóch obrońców, strzelił obok bramki Muchy
    120' - Kontra Cracovii, kolejna niezła sytuacja zmarnowana
    121' - Długa piłka lewą stroną do Koseckiego, ale strzał młodego napastnika bardzo niecelny
    121' - Koniec meczu!

Po słabym i nudnym meczu Legia pokonała w dogrywce Cracovię 2-0. Bramki zdobyli Szałachowski i Rybus.