Witamy ze stadionu Legii, za chwilę mecz z Wisłą
    Sen o Warszawie
    Na trybunach jest Jan Urban :)
    Na sektorze ABC kibice związani z klubem (kto, nie wiemy) przygotowali jakąś oprawę - coś leży na ziemi (jakaś sektorówka?)
    Na trybunie od Łazienkowskiej, oficjalnie nie oddanej do użytku, siedzi grupa osób
    Mistrzem Polski jest Legia na trybunach, głównie z głośników, ale jakiś doping na pewno dziś będzie (oczywiście niezorganizowany), tak nam się wydaje...
    Piłkarze są już na murawie
    Powitanie drużyn
    Kibice brawami żegnają niepełnosprawnych kibiców, którzy wyprowadzili dziś piłkarzy na stadion

1' - Zaczęła Legia
    1' - Pablo Alvarez ogrywa Rybusa i Jarzębowskiego
    2' - Dopingu jednak nie ma
    3' - Junior Diaz na spalonym
    4' - Małecki konstruuje akcję przed polem karnym, podaje do środka, ale żaden z wiślaków nie opanował piłki. Po kilku wymianach futbolówki interwencja Muchy
    5' - Akcja Diaza z Boguskim. Ten drugi strzela, ale obok prawego słupka
    5' - Legia od bramki
    6' - Lewą stroną pędzi Rybus, wrzuca piłkę do środka, do strzału szykuje się nadbiegający Iwański, ale w ostatniej chwili piłkę wybija za linię końcową Sobolewski
    7' - Rożny dla Legii, ale zupełnie nieudany, taki "balon"...
    7' - Strzał Szałachowskiego łapie Juszczyk
    8' - Nieudana akcja Wisły i bez problemu łapie piłkę bramkarz Legii
    10' - Jarzębowski blokuje Małeckiego, ale wiślak utrzymuje się mimo to przy piłce. Podaje do Boguskiego, ten jednak jest na spalonym
    10' - Po chwili na spalonym Grzelak
    12' - Fatalny strzał z daleka Rzeźniczaka
    12' - Odważne wyjście Muchy przy okazji kontry Boguskiego
    13' - Z sektorów DEF słychać Piłka nożna dla kibiców
    13' - W rewanżu "oficjalni kibice" intonują Mistrzem Polski, ale reszta trybun nie podchwyciła tego dopingu
    13' - Tymczasem strzał Diaza groźny! Piłka przelatuje obok słupka, wiślak się wścieka
    14' - Przepraszamy - przy tym "świetnym strzale dla Legii" popisał się Borysiuk nie Rzeźniczak
    14' - Nieudana akcja Legii zakończyła się ona jeszcze przed polem karnym
    15' - Ole ole Ole ola na trybunach - doping "kręci" grupka kibiców z sektora A
    16' - Borysiuk faulowany, arbiter zastosował przywilej korzyści. Strzał jednego z legionistów bez problemu łapie jednak Juszczyk
    17' - GOL! Paweł Brożek! (Wisła K.)
    18' - Żółta kartka: Maciej Rybus (Legia)
    18' - Małecki dośrodkował idealnie na główkę Brożka a ten umieścił piłkę w siatce. Wisła prowadzi
    19' - Leży w polu karnym Diaz, a przed 16-tką Astiz. Zderzyli się
    20' - Przy bramce Rybus i Kiełbowicz we dwóch nie umieli powstrzymać Małeckiego
    20' - Żółta kartka: Junior Diaz (Wisła K.)
    21' - Na trybunach pojawia sie ochrona, bo kibice mają transparent Koniec ITI
    21' - Chodźcie do nas - podśmiewają się kibice
    22' - Tymczasem sędzia wznowił grę, przy piłce Legia
    22' - Boguski naciskał Muchę i ten musiał wywalić piłkę w trybuny. Aut dla gości
    23' - Teraz Kiełbowicz wybija w ostatniej chwili piłkę Małeckiemu, jeszcze chwila i wiślak zdołałby dośrodkować
    23' - Klepeczka Wisły, Alvarez wrzuca piłkę w polu karnym, strzał i łapie Mucha
    24' - Kibice maja transparent Koniec ITI ochrona szykuje się do interwencji
    24' - Strzał z daleka, łapie Mucha
    24' - Kibice od transparentu chyba sami wyszli nim ochroniarze zdążyli ich wyprowadzić
    26' - Strzał Legii. Zacznie od bramki Juszczyk
    27' - Iwański zatrzymany podczas próby strzału w polu karnym
    27' - Jeszcze jedna wrzutka w pole karne Wisły, ale obrońcy gości udanie interweniują
    28' - Boguski ogrywa Szałachowskiego, ale po chwili Legia odzyskuje piłkę
    29' - Rzeźniczak wywalczyl rożny dla Legii
    29' - Wrzuca Iwański, ale nikt nie wyskoczył
    29' - Kiełbowicz znów nie radzi sobie z Małeckim
    30' - Iwański nie opanował piłki i wyszła ona za linię końcową, a akcja zapowiadała się dobrze
    33' - Wymiana piłek - Iwański do Kiełbowicza, ten podaje sobie piłkę z Rybusem, wbiega lewym skrzydłem i oddaje strzał... w trybunę za bramką
    34' - Mecz to w zasadzie gra w chodzonego. Wisła się nie spieszy bo nie musi, gra sobie spokojnie atakiem pozycyjnym, a Legia po prostu nie jest groźna
    36' - Teraz Boguski mało nie ograł Szali w polu karnym
    36' - Rybus traci piłkę przy linii bocznej
    37' - Małecki mocno niecelnie nad bramką
    39' - Rybus fauluje Alvareza
    40' - Dwa razy musi interweniować Mucha, bo pod bramkę zapędził się po raz kolejny Diaz. Górą legionista
    40' - Inaki Astiz wybija piłkę za linię boczną z pola karnego
    41' - Strzał Borysiuka i będzie jeszcze rożny
    42' - Iwański nie spieszy się do narożnika
    43' - Borysiuk zwija się z bólu na połowie Legii, tymczasem jego koledzy próbują skonstruować bezskutecznie jakąś akcję. Piłka w rękach Juszczyka
    44' - Teraz leży na murawie Junior Diaz
    44' - Wolny dla gości
    44' - Małecki z daleka z wolnego bezpośrednio na bramkę Muchy, ale bramkarz Legii lepszy
    45' - Znów w akcji Małecki, uderzenie obok bramki
    46' - Tunel już czeka na piłkarzy
    46' - Idiotyczna strata w środku pola
    46' - Natychmiast korzystają z tego prezentu wiślacy, mocno strzela Brożek, ale Mucha łapie piłkę
    47' - Żółta kartka: Issa Ba (Wisła K.)
    47' - Issa Ba faulował Borysiuka - jest kartka
    47' - Koniec pierwszej połowy

Ależ gwizdy pożegnały piłkarzy schodzących do tunelu
    Piłkarze Wisły są już na murawie
    Legioniści wychodzą z tunelu witani brawami

46' - Zaczęła Wisła
    47' - Hahahaha! Co zrobił Boguski! Spudłował w taki sposób, że cały stadion krzyczy DZIĘKUJEMY
    47' - Ograł kilku legionistów i był przed pustą bramką. I przestrzelił :D
    48' - Ale chwilę później bramka dla Wisły. Legioniści stali i ziewali, Wisła wykonała rożny i gol
    48' - GOL! Paweł Brożek! (Wisła K.)
    48' - Ciekawe, że Brożek ponoć jest w FA TAL NEJ formie. :>
    50' - Ale spokojnie - i tak Wisła wykorzystała tylko jedną setkę z trzech, które miała w pierwszych 3 minutach drugiej połowy
    53' - Gra toczy się niespiesznie w środku pola
    54' - Ba faulował Rzeźniczaka
    55' - Oficjalni kibice zaczęli doping przy pomocy bębenka
    55' - Junior Diaz z lewej strony, uderza, ale niecelnie
    56' - Zaczyna się Ole, Ole na trybunach
    58' - Aut dla Wisły
    59' - Wejdzie Smoliński
    60' - Zmiana Legia:

Ariel Borysiuk -
    Marcin Smoliński
    60' - Smoliński witany okrzykami zmienił Borysiuka
    61' - Wolny dla Wisły z lewej strony
    61' - Małecki mocno podkręca piłkę, ale do dośrodkowania wyskakuje Mucha
    64' - Rzut rożny dla Legii
    64' - Krótko rozgrywa Iwański, chwila zabawy w polu karnym i strata
    67' - Zmiana Wisła K.:
    Junior Diaz -
    Andraz Kirm
    67' - Kibice maja ubaw. Jakiś rodzic wziąl na ramiona dzieciaka a ten na malutkiej karteczce miał napis KONIEC ITI. oczywiście OCHRONA natychmiast podjęła intwerwencję. Szkoda słów
    70' - Nieudana akcja Rybusa
    71' - Będzie podwójna zmiana w Legii
    71' - A tymczasem Wisła nas dobija
    71' - GOL! Paweł Brożek! (Wisła K.)
    72' - Zmiana Legia:
    Tomasz Jarzębowski -
    Adam Banasiak
    73' - Zmiana Legia:
    Sebastian Szałachowski -
    Jakub Kosecki
    73' - Fatalny strzał Kiełbowicza
    74' - Kibice teraz się doczepili do siedzącego na trybunach Urbana
    75' - kibice śpiewają Hej Miklas chcemy truskawek
    75' - Białas już się poddał, wstawiając do składu młodzież...
    75' - Przy bramce Brożek ograł Koseckiego
    76' - Teraz Rybus miał szansę na honorowego gola - zabrakło mu może 5 cm żeby wbić pilkę do bramki
    76' - Rożny dla Legii
    77' - Przy akcji, w której o włos od zdobycia bramki był Rybus, pięknym biegiem na skrzydle i dośrodkowaniem popisał się Kosecki
    77' - Kosecki zza pola karnego, ale jego strzał blokują wiślacy
    78' - Zmiana Wisła K.:
    Tomasz Jirsak -
    Issa Ba
    79' - Nic się nie dzieje
    80' - Kosecki ambitnie walczy jako jedyny o piłkę
    81' - Naszej Legii nie pokona nawet słynna Barcelona - śpiewają fani
    82' - Strzał Wisły, niecelny
    82' - "Inter Mediolan nie sięga Legii do kolan" oraz "Stadion już mamy na właściciela czekamy" - na trybunach
    83' - Wisła w ataku, legioniści powstrzymują Kirma
    83' - Aut dla Wisły
    84' - Nienaciskany przez nikogo Kirm strzela, ale obok bramki
    85' - Zmiana Wisła K.:
    Rafał Boguski -
    Krzysztof Mączyński
    86' - Rzeźniczak odbiera piłkę wiślakom, ale to wciąż nie koniec akcji gości
    87' - Janek Mucha w ostatniej chwili zatrzymał Brożka
    89' - Rożny dla Legii, wiślacy wybijają piłkę, kontra
    90' - Ole, ole - pojawiło się na trybunach
    92' - 3 minuty do końca (to już doliczony czas gry)
    93' - Szydercze dziękujemy na trybunach
    94' - Fauluje bezsilny Rzeźniczak - będzie kartka
    94' - Żółta kartka: Jakub Rzeźniczak (Legia)
    94' - Rzeźniczak tym samym nie zagra w derbach z Polonią