Szczecin - Wtorek, 21 września 2010, godz. 19:00
    1 (0)

Sędzia: Dawid Piasecki
    Widzów: 10000

18:40 - Po kilkuletniej przerwie witamy ze stadionu Pogoni Szczecin!
    18:57 - Kibice obu drużyn już dopingują Legię i Pogoń. Dziś trudno oszacować grupę fanów ze stolicy bo siedzimy w młynie razem z gospodarzami
    Sędziowie wyprowadzają piłkarzy na murawę
    Legia w biało-czarnym zestawieniu. Pogoń na granatowo-bordowo
    "Pogoń wita Legię" - niesie się z trybun
    Rozpoczynają legioniści

1' - Vrdoljak do Kiełbowicza. Ten faulowany na środku boiska
    2' - Vrdoljak niedokładnie do Radovicia
    3' - Kucharczyk źle przyjmuje piłkę
    3' - Faul Radovicia
    6' - Dośrodkowanie Kiełbowicza z lewej strony i bardzo słabe uderzenie głową przez Cabrala z 10 metrów
    8' - Radović stracił piłkę pod polem karnym rywali
    9' - Rzut wolny dla Legii. Rybus dośrodkowuje w pole karne... to chyba za dużo powiedziane, piłka ledwo doleciała do 16 metra i przejęli ją gospodarzy
    12' - Kibice Legii i Pogoni prezentują oprawę z małych flag w brawach klubowych. Na płocie transparent "Naszą siłą możemy wszystko"
    17' - Rzut wolny dla Pogoni z 40 metrów
    17' - Strzał na bramkę Antolovicia... broni bramkarz Legii
    20' - Rzut wolny na wysokości pola karnego dla Legii
    21' - Borysiuk posyła piłkę w pole karne, obrońcy Pogoni wybijają daleko poza pole karne
    22' - Żółta kartka: Piotr Petasz (Pogoń)
    22' - Astiz blokuje atak gospodarzy
    23' - Faul na Cabralu w narożniku pola karnego
    24' - Głębokie dośrodkowanie wyłapuje bez problemów Janukiewicz
    24' - Legia w ataku. Kucharczyk posyła piłkę w pole karne, ale nikt do niej nie doszedł. Z drugiej strony ponowne dośrodkowanie Rybusa i niestety akcja bez efektu
    25' - Kucharczyk prostopadle do Cabrala, ale ten nie opanował piłki na 20 metrze
    26' - Faul Rybusa
    27' - Legionista leży na murawie i potrzebna będzie pomoc lekarza - chwila przerwy w grze
    29' - Vrdoljak faulowany na linii środkowej przy próbie wyprowadzenia ataku
    31' - Rybus dośrodkowuje z rzutu rożnego... obrońcy ponownie wybili na korner
    31' - Z drugiej strony dośrodkowywał Borysiuk, a Cabral niecelnie uderzał z główki
    33' - Radović dośrodkowuje z linii końcowej prosto na głowę Cabrala, którego strzał odbija bramkarz Pogoni!
    37' - Od bramki zaczyna Antolović. Dalekie wybicie na środek boiska
    38' - Świetna sytuacja dla Legii. Miroslav Radović wpadł w pole karne i uderzył z 14 metrów tuż obok słupka!
    42' - Dobrze zapowiadał się atak Legii. Vrdoljak minął rywala, podał prostopadle do Radovicia ale Serb nie sięgnął piłki
    43' - Faul Astiza na środku boiska
    44' - A teraz przewinienie Kucharczyka
    44' - Na trybunach trwa dobra zabawa zaprzyjaźnionych kibiców. Na boisku nic szczególnie interesującego
    46' - Dobre przejęcie Cabrala
    47' - Borysiuk wypatrzył Cabrala z drugiej strony boiska i posłał długą piłkę w pole karne, ale Janukiewicz uprzedził Argentyńczyka
    47' - Żółta kartka: Ariel Borysiuk (Legia)
    47' - Sędzia doliczył minutę
    47' - Koniec pierwszej połowy

Piłkarze wrócili na murawę

48' - Astiz leży na murawie i trzyma się za nogę, ale chyba wszystko będzie ok
    50' - W ataku Pogoń... dośrodkowanie w pole karne Legii, zablokowane i rzut rożny dla szczecinian
    52' - Kontra Pogoni, Vrdoljak przerywa faulem
    52' - Żółta kartka: Ivica Vrdoljak (Legia)
    53' - Rzut wolny dla gospodarzy z 35 metrów. Trzyosobowy mur Legii
    54' - Fatalne wykonanie Piotra Petasza
    54' - Rzeźniczak przerywa atak gospodarzy
    55' - Faul na Rybusie
    55' - Borysiuk dośrodkowuje w pole karne... za mocno i od bramki gospodarze
    58' - Pierwsza zmiana w drużynie Pogoni
    58' - Zmiana Pogoń:

Olgierd Moskalewicz -
    Dariusz Zawadzki
    59' - Zagranie ręką przez Vrdoljaka
    62' - Znakomita okazja dla Pogoni. Bartosz Ława znalazł się sam na sam z Antoloviciem, ten wyszedł na 15 metr i mógł zostać przelobowany ale napastnik gospodarzy próbował pokonać go dołem i piłka trafiła w nogi bramkarza Legii
    63' - Znowu groźnie pod bramką Legii. Na szczęście Astiz przeciął piłkę po podaniu Klatta
    64' - Zmiana Legia:
    Alejandro Cabral -
    Manu
    64' - Manu będzie grał na skrzydle, a Radović w środku boiska
    65' - Zmiana Pogoń:
    Piotr Petasz -
    Robert Kolendowicz
    66' - Znowu w ataku Pogoń. Znowu piłka posłana w pole karne Legii, ale tam dobrze ustawiony Choto wybił piłkę na rzut rożny
    67' - Co wyprawiają teraz legioniści! Rybus do Kucharczyka, ten sam na sam wykonuje jeszcze zwód i jego strzał został zablokowany, ale jeszcze dwa razy próbował dobijać Manu - niecelnie!
    68' - Zmiana Legia:
    Miroslav Radović -
    Bruno Mezenga
    70' - Na spalonym napastnik Pogoni
    71' - Manu wywalczył rzut rożny
    72' - Rzeźniczak dośrodkowuje... bramkarz mija się z piłką i futbolówka trafiła w słupek! Ale nie wpadła do bramki i nikt jej nie potrafił dobić!
    72' - Żółta kartka: Jakub Rzeźniczak (Legia)
    73' - Zasłużona żółta kartka dla "Rzeźnika", który z premedytacją przerwał kontrę Pogoni
    74' - Kucharczyk wyprowadza kontrę... Podanie do Mezengi, który wyjątkowo przyjął piłkę i odegrał do Manu. Portugalczyk jednak nie zdołał dośrodkować w pole karne - tylko rzut rożny
    74' - Mecz rozkręcił się w drugiej połowie
    76' - Meksykańska fala na trybunach
    76' - Rybus stracił piłkę z lewej strony
    78' - Teraz dobrze Rzeźniczak przerywa atak Pogoni
    81' - Faul Vrdoljaka
    82' - Tomasz Kiełbowicz dośrodkowuje z linii końcowej na środek pola karnego... i nic z tego nie wyszło
    82' - Zmiana Pogoń:
    Maksymilian Rogalski -
    Marcin Bojarski
    83' - Ale teraz okazja... Rybus wygarnia głową piłkę z linii końcowej prosto do Mezengi który przestrzelił z 5 metrów!
    84' - Bardzo ostro gra dziś Vrdoljak - kolejny faul
    85' - Kucharczyk wyprowadza akcję... pięknie wykłada Rybusowi na 16 metr, ten przymierzył... ale piłka poleciała obok słupka!
    85' - Ambitnie gra Michał Kucharczyk, minął rywala, ale zatrzymał się na drugim
    87' - Mezenga uderza z ostrego kąta z pola karnego, ale bez problemu broni Janukiewicz
    89' - GOL! Michał Kucharczyk! (Legia)
    89' - GOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!! Rzutem na taśmę legioniści zdobywają bramkę! Vrdoljak wyłożył piłkę Kucharczykowi a ten wślizgiem posłał piłkę do siatki!
    90' - Zasłużona bramka Michałam, który jest najjaśniejszym punktem drużyny
    92' - Sędzia dolicza 4 minuty
    92' - Zmiana Legia:
    Maciej Rybus -
    Michał Żyro
    94' - Jeszcze w ataku Pogoń, ale Astiz daleko wybija piłkę
    94' - Kucharczyk wrócił się do obrony i odzyskał piłkę
    95' - Rzut wolny dla gospodarzy. Szybkie krótkie rozegranie
    96' - Koniec meczu!

Legia była minimalnie lepsza od Pogoni i za sprawą Michała Kucharczyka awansowała do kolejnej rundy Pucharu Polski!
    Piłkarze Legii i Pogoni podziękowali kibicom za doping "Hej MKS hej CWKS - nasza zgoda najlepsza w Polsce jest"
    Dziękujemy za śledzenie naszej relacji LIVE! i zapraszamy do obejrzenia pierwszych zdjęć na stronie głównej