Bukareszt - Czwartek, 20 października 2011, godz. 21:05
    1 (0)

Sędzia: Fernando Teixeira Vitienes
    Widzów: 15000

20:18 - Witamy ze Stadionu Narodowego w Bukareszcie!
    20:19 - Niezbyt ciekawe informacje z Rumunii. Przemarsz kibiców Legii został całkowicie zablokowany przez policję, teraz fani mają duże problemy, by wejść na obiekt. Na razie organizatorzy nie wpuszczają żadnych flag i bębnów
    20:20 - Brak depozytu... generalnie organizacja na zerowym poziomie
    20:25 - Tak z zewnątrz prezentuje się obiekt, na którym za niewiele ponad pół godziny rozpocznie się mecz:
    20:26 - A tak wygląda w środku:
    20:54 - Nieliczni kibice Legii którzy dostali się na sektor właśnie go OPUŚCILI! Kibocm kazano oddawać nawet monety i zdejmować buty!

4' - Dobry przechwyt wślizgiem Jędrzejczyka
    4' - Kolejny meldunek sprzed stadionu: "Błędowski rozmawia z delegatem. Zabierali wszystkim monety, a niektórym nawet klucze do mieszkania"
    5' - Pancu z prawej strony zablokowany i dobrze interweniuje Kuciak
    5' - Złe podanie Ljuboji, piłka wyszła na aut
    6' - Kapitalna okazja dla Legii. Radović znalazł się sam na sam z bramkarzem ale trafił prosto w niego!
    8' - Zagranie ręką przez Duarte
    9' - Dobrzy przechwyt Gola. Dośrodkowanie Jędrzejczyka wybili obrońcy
    9' - Niecelne uderzenie Vrodljaka
    14' - Faul Komorowskiego ok 25 metrów przed bramką Kuciaka
    14' - Pancu uderza wysoko nad poprzeczką!
    15' -
    16' - Radović przyjął piłkę ręką i sędzia to zauważył
    17' -
    18' - Faul Borysiuka. dośrodkowanie w pole karne... bardzo groźni, ale złe zachowanie zachowanie napastnika, który zamiast głową skierować piłkę do siatki to wycofał ją i nic z tego nie wyszło
    18' - Ljuboja pokrzykuje na kolegów. Teraz cofną się do obrony
    19' - Piłka przeleciała tuż obok słupka bramki Kuciaka po akcji Herey. Grigorie był jednak na spalonym
    19' - Radović wywalczył rzut rożny
    20' - Rybus dośrodkowuje, piłka trafiła do Gola, a ten uderzył obok słupka!
    22' - Ładna akcja Legii. Ljuboja piętką do Gola, ten na prawą do Radovicia a ten uderza z pierwszej piłki, niestety bramkarz broni!
    23' - Borysiuk uderza bardzo mocno zza pola karnego z trudem broni Coman! Rożny dla Legii
    24' - Komorowski minął się z piłką, ale chwilę później naprawił swój błąd
    27' - Zmiana Rapid:

Mihai Roman -
    Filipe Teixeira
    31' - Faul Jędrzejczyka
    32' - Pancu minął Borysiuka, ten jednak nie dał za wygraną i faulował rywala
    33' - Rzut wolny z 25 metrów z lewej strony...
    34' - Kolejne słabe uderzenie Rumunów ze stałego fragmentu gry
    36' - Aut dla Legii na wysokości pola karnego
    36' - Zamieszanie w polu karnym Rapidu, ale nie potrafili wykorzystać tego Gol Jędza i Ljuboja...
    40' - Strata Ljuboji
    40' - Niedokładnie legioniści w obronie. Żewłakow wybił piłkę na aut zamiast podać do Jędrzejczyka
    41' - Radović daleko wybija piłkę z pola karnego
    41' - Od bramki Dusan Kuciak
    42' - Groźna akcja Rapidu, ale Wawrzyniak zablokował i już kontra Legii
    42' - Rybus faulowany? Nie, arbiter nakazuje grać dalej
    44' - Czysta interwencja Jakuba Wawrzyniaka w narożniku pola karnego
    45' - Dobry wślizg Wawrzyniaka przerywa prostopadłe podanie wzdłuż linii bocznej
    45' - Sędzia dolicza 1 minutę
    46' - Deac uderza i świetnie piłkę na rzut rożny wybija Kuciak!
    46' - Koniec pierwszej połowy

21:52 - KIBICE LEGII WEJDĄ NA STADION NA DRUGĄ POŁOWE!
    Polecamy zdjęcia sprzed stadionu z portalu rumuńskiego - TUTAJ
    Piłkarze pojawiają się już na boisku
    Kibice Legii pojawili się wreszcie na trybunach
    Jest NAPRAWDĘ GŁOŚNO!!!!!!

46' - Rozpoczęli gospodarze
    47' - Ok. 2000 kibiców z Warszawy jest w stanie przekrzyczeć kilkanaście tysięcy Rumunów
    48' - Brutalne wejście jednego z Rumunów, ucierpiał Vrdoljak
    48' - Ciprian Deac przewraca się w polu karnym Legii. Sędzia nie reaguje
    49' - Wawrzyniak nie trafił jednak w piłkę i faktycznie mógł być rzut karny
    49' - Żółta kartka: Jakub Wawrzyniak (Legia)
    49' - Na boisku leży Deac, który ucierpiał w starciu z Wawrzyniakiem. Legionista zobaczył żółtą kartkę
    51' - W ataku gospodarze, rozpoczęli z autu, a z trybun niesie się "Jesteśmy zawsze tam..."
    52' - Na spalonym Pancu - mogło być groźnie
    53' - Trochę pogubli się legioniści w ataku, ale jeszcze wznowią grę z autu
    53' - Dobra, czysta interwencja Komorowskiego, niestety gospodarze nadal w ataku
    54' - Rybus stracił piłkę w środku boiska
    55' - Ljuboja dostał dobre podanie od Gola, przebiegł kilkanaście metrów i próbował wypuścić jednego z kolegów, niestety podał piłkę za daleko i nikt do niej nie doszedł
    55' - Rzut rożny dla gospodarzy po interwencji Żewłakowa
    55' - Gospodarze grają teraz znacznie lepiej niż w pierwszej części spotkania
    56' - Dobra interwencja Kuciaka i daleki wykop do przodu - do nikogo
    57' - Zagranie Ljuboji w te,po do Rybusa, ten oddał piłkę Radoviciowi, ale strzał Serba został zablokowany
    57' - Akcja szybko przeniosła się pod bramkę Legii i mogło być groźnie, ale sędzia odgwizdał pozycję spaloną
    58' - Deac ograł Komorowskiego i strzelał z dystansu z prawej strony boiska - Kuciak łapie piłkę
    59' - Kontra gospodarzy przerwana przez Komora
    61' - Hapoel 0-0 PSV
    61' - Komorowski wybija z pola karnego, ale na krótko... dośrodkowanie w pole karne, bardzo ładnie wyłapuje Kuciak!
    62' - Poki co na boisku dominuje Rapid. A tymczasem szykuje się pierwsza zmiana w Legii. Wejdzie Manu
    63' - Rzut rożny dla Rapidu. Dośrodkowuje Deac
    63' - Zmiana Legia:
    Janusz Gol -
    Manu
    63' - Wybija piłkę Żewłakow, jeszcze Bozović dobijał - niecelnie
    64' - Maciej Skorża zdecydował się zmienić jednego z najlepszych zawodników na boisku, Janusza Gola. Chodziło jednak o zmianę taktyki
    65' - Zagranie Deaca ręką i mamy rzut wolny dla Legii w środkowej strefie boiska
    65' - Alexa fauluje Wawrzyniaka
    65' - Przy piłce Rybus, daleko w pole karne i mamy aut
    66' - Spalony Pancu
    67' - Faul Manu w ataku
    68' - Rybus marnuje ZNAKOMITĄ sytuację!!!!! Otrzymał doskonałe podanie od Radovicia, ale strzelił w niebo zamiast podać do niepilnowanego Manu

69' - Rzut rożny dla Rapidu
    70' - Kuciak wyskakuje do piłki i bez problemu ją łapie
    70' - Świetna akcja Legii. Radović otrzymał dobre podanie od Ljuboji, obrócił się z piłką i oddał celny strzał. Coman był jednak na posterunku
    71' - Jędrzejczyk ratuje Legię przed groźna kontrą
    72' - Próba strzału z dystansu, legioniści blokują uderzenie
    73' - Rzut wolny dla Legii z prawej strony boiska, ok. 30 m od bramki
    73' - GOL! Miroslav Radović! (Legia)
    73' - Rybus... i GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLLL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    74' - Rybus wrzucił piłkę na głowę Radovicia, a ten wbił ją do bramki obok bezradnego bramkarza
    75' - Radko po bramce ułożył z rąk serce i wskazał na eLkę na swojej koszulce ;)
    76' - 2000 osób na sektorze Legii dopinguje bez koszulek!! Legiaaa Warszawaaaaa!!!!
    76' - Rzut wolny dla Rapidu z lewej strony boiska, piłkarze w polu karnym przepychają się
    76' - Pancu... i broni Kuciak
    77' - Manu pędzi środkiem boiska, podanie do Ljuboji, ale ten był na spalonym
    78' - Jędrzejczyk fauluje z lewej strony boiska na wysokości pola karnego
    79' - Na spalonym Alexa
    79' - Za chwilę druga zmiana w zespole Rapidu
    80' - Kibice Legii w jednakowych czapkach w barwach
    80' - Wawrzyniak fauluje Deaca
    80' - Juz po upadku został przypadkiem uderzony korkami przez Rumuna
    81' - Wawrzyniak utyka, przewraca się na boisko... udaje? :D
    82' - Zmiana Rapid:
    Nicolae Grigorie -
    Sabrin Sburlea
    82' - Zmiana Legia:
    Jakub Wawrzyniak -
    Jakub Rzeźniczak
    82' - Na murawie pojawił się doktor Machowski, Wawrzyniak opóźnia zejście z boiska. Jednak za Wawrzyniaka wszedł Rzeźniczak
    83' - Sburlea oddał strzał - zbyt lekki, by zaskoczyć Kuciaka
    84' - Wawrzyniak wyraźnie utyka. Miejmy nadzieję, że będzie gotowy do gry w niedzielnym meczu z Widzewem
    84' - Hapoel 0-1 PSV
    86' - Dośrodkowanie Manu, w polu karnym byli Rybus i Ljuboja, ten pierwszy odegrał do Borysiuka. Strzał i rzut rożny
    86' - Wrzucać będzie Rybus
    86' - Piłka wyszła jednak poza boisko
    87' - Pancu strzelił z prawej strony z bardzo ostrego kąta, na szczęscie tylko w boczną siatkę
    88' - Jedni i drudzy są już bardzo zmęczeni. Tylko kilka minut dzieli nas od zakończenia spotkania
    88' - Rzeźniczak odebrał piłkę Deacowi, niestety ta wyszła na aut
    89' - Zmiana Rapid:
    Ovidiu Herea -
    Cassio Vargas
    89' - Rzut rożny dla Rapidu, trwa ostrzeliwanie bramki Legii - wcześniej Komor zablokował strzał, a swoje dołożył też Kuciak
    90' - Głośne Mistrzem Polski jest Legia słychać na stadionie w Bukareszcie
    90' - Kibice Legii prezentują się naprawdę ZNAKOMICIE. Szkoda, że idiotyczne zachowanie ochrony spowodowało, że w pierwszej połowie nie mogli wspierać swojej drużyny
    91' - Zmiana Legia:
    Maciej Rybus -
    Michał Żyro
    91' - Kibice Legii śpiewają hymn państwowy
    91' - Sędzia doliczył 4 minuty
    93' - Legioniści cały czas muszą się bronić, ale jak na razie robią to dobrze
    93' - Deac ograł Rzeźniczaka, Kuciak interweniował niepewnie, ale ostatecznie złapał piłkę
    94' - Ok. półtorej minuty do końca spotkania
    94' - Borysuk zdecydował się na strzał z dystansu, ale uderzył baaardzo niecelnie
    94' - Już tylko sekundy do końca!!!
    95' - Koniec meczu!

Rapid Bukareszt 0-1 Legia Warszawa!!! Legia zasłużenie wygrywa na trudnym terenie w Bukareszcie. Hapoel 0-1 PSV. Legioniści umacniają się na drugiej pozycji w tabeli. Dziękujemy za uwagę i zapraszamy na niedzielną relację z meczu z Widzewem