Warszawa - Wtorek, 20 marca 2012, godz. 20:30
1 (0)

Sędzia: Krzysztof Jakubik
Widzów: 12345

Dobry wieczór! Witamy ze stadionu Legii. Piłkarze właśnie wychodzą na boisko.
Kibice Gryfa próbowali zaistnieć obrażając Legię. Pozdrawiamy, taka okazja już się prędko nie nadarzy..

1' - No i gramy. Zaczęła Legia.
3' - Na razie ustawienie Legii wygląda tak, że na szpicy gra Blanco, a za jego plecami Ljuboja. "Rzeźnik" na prawej obronie. "Rado" na lewym, a Novo na prawym skrzydle.
4' - Na razie na boisku niewiele ciekawego, za to "Żyleta" konkretnie dopinguje.
5' - W ataku Legia, długo utrzymujemy się przy piłce.
6' - Ljuboja w swoim żywiole, cofa się,schodzi do skrzydeł. Na razie bez efektu.
8' - Dobry przerzut Vrdoljaka do Novo, ten gubi jednego obrońcę dryblingiem, ale cała akcja kończy się na drugim.
9' - Dickson Choto nie odbiera piłki rywalom. On ją im kroi.
10' - Posiadanie piłki tak na oko 80%-20% na korzyść Legii.
10' - Prawie jak Barcelona, ale różnica jest taka, że oni strzelają gole, a my na razie nie.
11' - Novo niedokładnie zagrywa prostopadłą piłkę do Blanco. Gryf na razie mądrze się broni.
13' - Ljuboja faulowany w środku pola.
14' - Pierwszy celny strzał. Miro Radović robi zwód "na walizkę", ale uderza zbyt lekko i w sam środek.
14' - Jak na razie mamy "skorżyzm" w czystej postaci. Tylko gdzieś nam się gole zapodziały.
14' - Dobrą akcję zepsuł Novo, który za późno zagrał w kierunku Radovicia.
17' - Pierwsza okazja dla Gryfa po rzucie wolnym, ale nasi obrońcy bez problemu powstrzymują gości.
18' - Zakotłowało się w polu karnym Gryfa. Po dobrym dośrodkowaniu Kiełbowicza piłkę piąstkował bramkarz. Dopadł do niej Rzeźniczak i podał do Ljuboji. Strzał Serba jednak w ostatniej chwili został zablokowany.
19' - I kolejna groźna akcja Legii. Bardzo dobry strzał "Rado". Mamy rzut rożny i Tomasza Kiełbowicza przy chorągiewce.
21' - Znów aktywny Radović. Tym razem zagrywał piętą do "Kiełbika", ale ciut za mocno.
22' - Kibice Gryfa po niezłym początku jakby spuścili z tonu. Może im klimat nie sprzyja?
23' - O, odezwali się i bluzgają na Legię. Czyżby śledzili naszą relację?
24' - Kolejna zgrabna akcja Legii. Ljuboja szybko rozegrał piłkę z Blanco, ale obrońcy byli czujni.
25' - Prawdę mówiąc Legia nie prezentuje się dziś za dobrze w ofensywie. Brakuje sytuacji strzeleckich.
26' - Perfekcyjny wślizg Choto zażegnuje niebezpieczeństwo.
27' - Rzut wolny dla Legii w narożniku boiska. Tomasz Kiełbowicz...
28' - ... i znów nic z tego.
28' - Rozsądny pomysł Ivicy by poszukać prostopadłym podaniem Blanco, ale nasz kapitan zagrywa za mocno.
31' - Troszkę sennie się zrobiło. Mamy jednak ważny komunikat - zaczęło kropić.
32' - "Piłka nożna dla kibiców!" rozlega się z obu stron barykady. Ochrona postanowiła bowiem odebrać futbolówkę, która "zapodziała" się na trybunie wschodniej.
34' - Głupia strata Vrdoljaka w środku pola, ale goście nie poradzili sobie w kontrataku.
34' - W odpowiedzi Legia, ale za głębokie zagranie do Blanco.
35' - I mamy pierwszy strzał Gryfa! Tak z 2 metry nad poprzeczką.
35' - Nieudany drybling Ljuboji. Ale znów Legia w natarciu.
36' - Oj nie zanosi się tutaj na pogrom, który zapowiadał pewien poważny dziennikarz z jeszcze bardziej poważnego dziennika.
37' - Ljuboja w słupek!
38' - Co jak co, ale Gryf na razie nie jest gorszy niż ... Polonia.
39' - Głośny doping na "Żylecie" obudził fanów z Wejherowa, którzy wydali z siebie bliżej nieokreślony pomruk.
40' - Oho, Żewłakow próbował chyba ustrzelić naszego gniazdowego ... tego z wyższej kondygnacji.
40' - Strata Gola na 40. metrze i pierwszy celny strzał Gryfa w tym meczu. Dość anemiczny jednak i bez problemu Skaba.
41' - Już jesteśmy pod bramką gości, ale tu najpierw zablokowany Radović, a potem Rzeźniczak.
41' - Ale spokojnie, mamy czas.
41' - I przewagę z pierwszego meczu. Swoją drogą, dobrze, że PZPN jednak nie przyznał Gryfowi walkowera.
43' - Seria zwodów Radovicia, ale do bramki wciąż daleko jak stąd do Wejherowa.
43' - Strzał Gola. Prawie dobry i prawie celny.
45' - Po przerwie będzie lepiej, a już w przerwie będzie najlepiej.
45' - Róg dla Legii i niezmordowany Kiełbowicz.
46' - Dobre zagranie na głowę Blanco z rogu, ale ten ma widocznie nieco kanciastą głowę.
46' - Koniec pierwszej połowy

O, gwizdy żegnają naszych piłkarzy. Lud domaga się goli.
A tymczasem Konrad Ciejka po raz 234. wygrywa konkurs rzutów karnych.
12 345 (słownie jeden dwa trzy cztery pięć) osób obserwuje to arcyciekawe spotkanie na stadionie im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.
Do gry jest już gotowy Michał Żyro. Czekamy na powtórkę z Wejherowa.
Żyro zastąpi Ljuboję.
Piłkarze obu zespołów już na boisku. Zaczynamy.

46' - Zmiana Legia:

Danijel Ljuboja -
Michał Żyro
47' - Zmiana Gryf Wejherowo:
Grzegorz Gicewicz -
Łukasz Pietroń
48' - Kilka wrzutek w pole karne Legii, ale bez strzałów na bramkę.
50' - Znów dobre dośrodkowanie Kiełbowicza, ale bramkarz czujnie łapie piłkę.
51' - A tym razem Kiełbowicz postanowił przekopać caaaałe boisko.
53' - Odkryliśmy nieprawidłowość w składzie Gryfa i rozważamy zgłoszenie sprawy do Wydziału Gier PZPN. Otóż dziś na boisku z numerem 7 grał Grzegorz Gicewicz, a jeszcze tydzień temu ten sam zawodnik nazywał się Grzegorz Gilewicz. Oczywiście wszystko to robimy dla dobra wejherowian i polskiej piłki ;-)
54' - Janusz Gol udowodnił, że niemożliwe nie istnieje. Miał "patelnię" 13 metrów przed bramką, ale postanowił kopnąć wysoko nad poprzeczką.
55' -
56' - Jeżeli przed chwilą Gol uderzył najgorzej jak mógł, to Vrdoljak postanowił teraz podać najgorzej jak się da.
57' - O, kibice Gryfa naśladują taniec fanów Manchesteru City. Let`s do the Manchester!
58' - A tymczasem kolejna zmarnowana okazja Legii. Powoli zaczynamy się przyzwyczajać.
60' - Zmiana Gryf Wejherowo:
Mateusz Toporkiewicz -
Łukasz Krzemiński
60' -
61' - Chyba już nie będzie 10-0...
62' - Rzut wolny dla Legii. Do uderzenia zabiera się Ivica Vrdoljak. Do bramki 18 metrów.
63' - No, to jak zwykle dziś. Najpierw w mur, a poprawka w ziemniaki.
64' -
65' - Troszkę cieplej zrobiło się w naszym polu karnym. Gryf napiera.
66' -
67' - GOL! Tomasz Kotwica! (Gryf Wejherowo)
67' - Pięknie. Przegrywamy 0-1.
67' - Żółta kartka: Tomasz Kotwica (Gryf Wejherowo)
67' - No to z żenady zrobiła się kompromitacja.
68' - Przestało być zabawnie. Przy okazji pozdrawiamy Stal Sanok.
68' -
68' - Szansa Blanco, ale Argentyńczyk próbował za wszelką cenę sam zakończyć akcję i został zablokowany.
68' - Zmiana Legia:
Janusz Gol -
Rafał Wolski
70' - Kolejna stuprocentowa szansa dla Gryfa, ale Skaba wygrywa pojedynek z Fidziukiewiczem.
70' - Swoją drogą świetna interwencja Wojtka Skaby. Brawo!
71' - Faul na Żyrze niemal w tym samym miejscu z którego parę minut temu uderzał Vrdoljak.
71' - Dobry strzał Kiełbowicza, ale Duda pięknie broni!
74' - Blanco przed szansą, ale strzela za lekko. To znów była świetna okazja.
74' - "Wojskowi" próbują wyrównać. Z naciskiem na "próbują".
75' -
76' - Novo nie trafia do pustej bramki! A już myśleliśmy, że to MUSI być gol.
76' - Zmiana Legia:
Nacho Novo -
Jakub Wawrzyniak
77' - No i Novo pożegnały gwizdy.
78' - Gryf blisko strzelenia drugiej bramki. Dopisuje nam szczęście po nieporozumieniu w obronie.
79' -
80' - Znakomita akcja Żyry, ale piłka jak zaczarowana nie chce trafić do siatki rywali.
80' - Jest jedna dobra wiadomość - Gryf wydaje się być lepszy od KSP.
83' -
83' - 82 minuta, ale na gola dla Legii to się coś nie zanosi.
86' - Fatalny strzał Rzeźniczaka...
87' - Idealna okazja przed Wolskim. Koncert nieudolności trwa jednak w najlepsze.
88' - Zmiana Gryf Wejherowo:
Tomasz Kotwica -
Robert Szudrowicz
91' - Gramy o 3 minuty dłużej, ale by wygrać, to i 30 nam nie wystarczy.
92' - To nie jest dzień Ismaela Blanco. Kolejna "setka" zmarnowana, tym razem po strzale głową.
92' - GOL! Michał Żyro! (Legia)
93' - GOOOOL! Michał Żyro ratuje resztki honoru naszej drużyny.
94' - Przy okazji mamy dobrą wiadomość. Michał Żyro zrównał się z Rudniewem w klasyfikacji najlepszych strzelców rozgrywek o Puchar Polski. Obaj mają po 3 gole.