Warszawa - Sobota, 29 marca 2014, godz. 15:30

Sędzia: Paweł Gil
    Widzów: 28238

Komentarze

MA(L)Y, 29.03.2014 17:28 - *.dynamic.chello.pl

jeżeli nasi gracze nie poprawią gry w 2 połowie to czarno to widzę cieszą 3 pkt ale...

dexter morgan, 29.03.2014 17:29 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Ojamma out ,razem z Drewnoszwilim który znow poczlapał 20min i kasa wpada

bazzz, 29.03.2014 17:46 - *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl

dno dno dno kicha do potęgi z taką grą z czym do ludzi tylko punkty cieszą dno!!!!!!

arunio79, 29.03.2014 17:51 - *.dynamic.chello.pl

słaba gra ale pal licho liczą się 3 pkt. i tylko 3 pkt.

W(L}, 29.03.2014 17:55 - *.dynamic.chello.pl

kurde,jakie męczarnie,brawo pyraki za walkę do końca.gdzie są qrwa napastnicy nasii,co się dzieje z Sa.......Ojama egoista do konca,tylko punkty cieszą

dino, 29.03.2014 18:09 - *.ip.netia.com.pl

No niestety, niezły mecz z będącym w fatalnej dyspozycji wiosną Górnikiem (ostatnie miejsce w tabeli 2014 roku) i jako taka gra w I połowie z 12. w tabeli Piastem, o pozostałych spotkaniach Legii pod wodzą Berga lepiej póki co zapomnieć, wygrana cieszy, ale styl był tragiczny, obawiam się, że te braki kondycyjne spowodowane przeleżakowaniem obozów w zimie mogą jeszcze dać się we znaki, i niektórzy nawet zatęsknią za Urbanem, na razie mamy 5 punktów przewagi nad Lechem, dla którego brawa za walkę, już nie pamiętam polskiej drużyny, która by nas tak zdominowała na własnym boisku jak poznaniacy (trzeba by się cofnąć do czasów Skorży), śmiejcie się z Rumaka, ale chłop buduje spokojnie zespół, widać wyraźnie różnicę z Lechem sprzed roku, a tym obecnym, i jak będzie konsekwentny, to mu się uda dopiąć celu i poznaniacy wreszcie ugrają coś w pucharach, albo tfu tfu odpukać zdobędą mistrza.
    Tak w ogóle życzę im wicemistrzostwa, bardziej niż Wiśle czy Hanysom (w wicemistrza dla portowców nie wierzę).

Siara, 29.03.2014 18:11 - *.dynamic.chello.pl

W końcówce przerwy zamiast Cheerleaderek jest chwila dla żeńskiej części widowni która się aż ślini na ich widok :) ROZRUCH PONOWNY!
    To dla zmylenia przeciwnika?
    Druga połowa po takim czymś to TRAGEDIA

adi, 29.03.2014 18:14 - *.6-2.cable.virginm.net

przegrywamy to zle wygrywamy tez zle a moze jednak z wami \"kibicami\" cos nie tak??chyba lepiej zle grac a wygrywac niz grac wspaniale i frajersko przegrywac!ale fakt widac dwali znow nic nie pokazal a ojamaa gra na swoje konto chce poprostu blysnac przed skautami i jechac na zachod

bystry, 29.03.2014 18:23 - *.dynamic.chello.pl

Rąbanka że oczy bolały.Strach pomyśleć o pucharach...

(L), 29.03.2014 18:36 - *.play-internet.pl

Kopanina straszna ale ważne zwycięstwo

MarceL, 29.03.2014 18:53 - *.dynamic.chello.pl

Druga połowa w wykonaniu naszych fatlna. W całości mieliśmy farta. Sprawa majstra nadal otwarta.

seboLL, 29.03.2014 19:13 - *.lublin.mm.pl

Mistrz Polski i tyle w wojowaniu Europy..:-(

HAHAHA, 29.03.2014 19:15 - *.dynamic.chello.pl

... oni naprawde zarabiaja tyle co mowia ludzie i media czy to ?? ja w kazdej chwili moge zostac sredniej klasy pilkarzem ekstraklasy!!

hawryl74, 29.03.2014 19:15 - *.perr.cable.virginm.net

Witam wszystkich Kibiców Legii Warszawa.
    Pretensje do Heńka nie uzasadnione bo przy tym strzale na początku meczu lechitów uratował rykoszet od obrońcy lecha. Jestem na bank pewny że piłka wpadła by przy lewym słupku. Mecz wygrany i tyle w temacie. BO O TO W PIŁCE NOŻNEJ CHODZI WYGRAĆ MECZ JASNE JAK SŁOŃCE NA NIEBIE. Pozdrawiam Kolegów po szalu.
    Legia Warszawa nie może sobie dać wyrwać mistrzostwa w tym sezonie.

Patrix, 29.03.2014 19:17 - *.dynamic.chello.pl

Panie Prezesie, im szybciej Pan się przyzna do błędu, pogoni Berga, i przeprosi się z Urbanem, tym dla Legii lepiej !!!
    Kolejny mecz w którym Legia nie istnieje w 2 połowie, kolejny w którym nie ma pomysłu na rozegranie piłki, kolejny gdzie oczy bolą jak się patrzy jak oni grają. Rok temu jak Legia wygrywała 1:0 to przyśpieszała, grała widowiskowo, i strzelała jeszcze po 2-3 bramki - teraz ... dno.
    Jak mam płacić najwyższe stawik w Polsce za karnet to nie za tak grający zespół. Zwycięstwo cieszy, ale z taką grą to my się cofamy. Ja w koncepcji Berga żadnego progresu nie widzę niestety.

poważny do poważnych, 29.03.2014 19:27 - *.centertel.pl

Zaczne od początku:
    Na meczu nie byłem mniej więcej od roku. Byłem mega podjarany, bo taki mecz to niezła zabawa na trybunach, Troche się przeliczyłem. Pierwsza połowa naprawde dobry doping, szczegolnie po bramce. Ale druga połowa to już ziewanie i nuda. Ciągle to samo, pierwsze 10 sek dobrze a potem coraz ciszej i słabiej. Monotonia niestety :/

Co do meczu, to tak jak w ostatnich KILKUNASTU meczach .. dno.
    Kuciak - mam wrażenie ze juz sie tak nie stara jak kiedyś. Zapomnial jak się gra na przedpolu?
    Ojama - sam sobie podaje, sam sobie zabiera piłke i ..biega , biega i biega, ale bez sensu.
    Żyro - szkoda słów
    Ivica - coś probowal, ale po 25 min nie miał już siły
    Radovic - oprócz bramki i obrotów z piłką tylko ręce w górze i narzekanie ciagłe
    Duda - ślepy we mgle troche
    Dvalishvili- on w ogóle wszedł na boisko czy mi się wydawało?

Mieliśmy szczescie. Lech mógł strzelić ze 3 bramki w drugiej połowie. Legia bez pomysłu i bez kondycji.

paweL, 29.03.2014 19:45 - *.196.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

SA SA SA SELA VI.Po co było płacić pół mielona, dwie noce spędzać na Okęciu. PYTAM PO CO.

clod, 29.03.2014 21:09 - *.toya.net.pl

Nie rozumiem wzmocnień. Orlando Sa, Guilerme co się z nimi dzieje. A może chodziło o wzmocnienie ławki?

e(L)o, 29.03.2014 21:31 - *.sieradz.vectranet.pl

Drewnoszwiliego oddać gdzieś za darmo. Ojama dobry kozak robi duzo zamieszania - jest OK!!!
    Styl? Jaki styl? Tragedia!!! Pyrki zdomiowały naszych kopaczy i cud, że wygraliśmy!

Jurek, 29.03.2014 21:47 - *.pool.mediaWays.net

Może Berg nie jest mistrzem w swoim fachu ale gadanie o powrocie Urbana przyprawia mnie o dreszcze i gęsią skorke

coach, 29.03.2014 22:37 - *.chomiczowka.waw.pl

Znowu niezła pierwsza połowa i brak reakcji Berga na wydarzenia w drugiej części. Wazne i wymeczone trzy punkty. Dlaczego Legia nie może zagrać w środku z Jodlowcem (świetny mecz) i z zawodnikiem bardziej kreatywnym...

antykucharczyk, 30.03.2014 00:53 - *.dynamic.chello.pl

ludki juz nie narzekajcie prawda że meczyk był żenujący ale liczą się 3 pkt,mistrza już mamy w kieszeni a co do tych grajków to każdy widział jak jest i nie ma sensu tu się rozpisywać,berg narazie nie radzi sobie jakoś świetnie ale ja bym jeszcze poczekał z tym osądzaniem jego wydaje mi się że komunikacja w czasie meczu jeszcze szwankuje troche jedno co mnie dziwi to wpuszczanie tego drwala zawsze za dude i tak naprawde gramy wtedy w 10,no ale ch.j może zakochał się

Obiwan, 30.03.2014 01:05 - *.dynamic.chello.pl

Duuużo szczęścia. Ważne, że wygrana, ale jest nad czym myśleć ...

gimnazjalista, 30.03.2014 07:32 - *.dynamic.chello.pl

zwolnić berga! zwolnić urbana! zwolnić leśnodorskiego! wszystkich zwolnić!

prynsztarn, 30.03.2014 11:46 - *.dynamic.chello.pl

Juz od jutra w kioskach książka Berga \"jak być gorszym od Jana Urbana czyli pamiętniki nieudacznika\"

Rychu, 30.03.2014 12:17 - *.warszawa.vectranet.pl

Ku..wa co to było??? Mieli furę szczęścia, że wygrali, to był najgorszy mecz z Lechem na Ł3 od lat. Lech miał przewagę w drugiej połowie, bardzo słabo to wyglądało. Jeśli tak dalej pójdzie to mistrz może wyjechać z Warszawy.

daniel , 30.03.2014 12:25 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Trzeba przyznać że Pyry w II połowie były lepsze. Oni widocznie nie chcą mistrza bo po co mają się skompromitować w el ligi mistrzów ? Wystarczy im kompromitacji w el. ligi Europy. Co do Legii to ja się nie dziwie że Berg Drewnoszfilego sadza na ławie! Wczoraj kolejny kabaretowy występ! Ten zawodnik to lipa. Lepiej Kucharczyka wstawiać za napastnika. DrewnoSzfiliego wypożyczyć gdziekolwiek albo sprzedac. Czekamy na Orlando SA i Guilerme .Słowo jeszcze do Koseckiego. Zamiast chwalić się Porsche Panamerą i ile to Lechowi wbijesz goli w....... mediach, było się skupić i przyjąć wczoraj raz dobrze piłke i byłby gol. Cieszą 3 punkty. Najlepsi Radović ,Duda ,Jodła. Panie Lesnodorski Pinto i Dwaliszwili już może Pan sprzedawać .

zrelaksowany, 30.03.2014 12:40 - *.dynamic.chello.pl

Jestem ciekawy, kogo chcielibyście widzieć w charakterze trenera?
    Jak remisuję, to jest, źle, jak wygrywa też jest źle...czego Wy chcecie, bo ja nie rozumiem.
    Cel uświęca środki, gra się tak, jak przeciwnik pozwala.
    Zrozumcie w końcu, że każda ekipa grając z nami wypluwa flaki, by odnieść sukces.
    Nieważne, że za tydzień przegrają z ogórkami, ważne jest, by Legii się przeciwstawić i walczyć do utraty krwi.
    Jedyne, czego oczekuję, to właśnie takie podejście mentalne naszych piłkarzy do każdego meczu.
    Nigdy nie będziemy B.Monachium, ani Barceloną (przynajmniej przez najbliższe dwie dekady).

powiślak, 30.03.2014 13:18 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Hadaj mnie rozwalil jak czytal sklad lecha hahahhaahhaha

legion, 30.03.2014 13:56 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

No i co z tego że zdobędą mistrzostwo w takiej prowincjonalnej lidze jak polska.Pamiętacie występy w pucharach w tym sezonie? Był wstyd i hańba.W tym roku będzie to samo.

kibol, 30.03.2014 21:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do redakcji:
    Dostałem od kogoś z Was bilet na mecz od FORTUNY na trybunę wschodnią. Chciałbym jeszcze raz podziękować, koleś jesteś wielki ;)

Redakcja (Legionisci.com): miałeś farta. cieszymy się, że udało się pomóc :)

Ślepy Berg, 30.03.2014 22:02 - *.ibs.net.pl

Czy ten k... Ojama to jakiś kuzyn Berga, jak można go tyle czasu trzymać na boisku w każdym meczu. To jest żenada

falafel, 31.03.2014 10:36 - *.polkomtel.com.pl

Mecz słaby, ale liczą sie 3 punkty. Znowu słabiutka druga połowa.

Do redakcji, 31.03.2014 11:40 - *.dynamic.chello.pl

Czy redakcja jest w stanie zdobyć listę utworów puszczanych przed meczem? Pilne :)

do redakcji, 01.04.2014 21:28 - *.dynamic.chello.pl