Sędzia: Bartosz Frankowski
Widzów: 25934

Komentarze

kibic, 27.09.2014 22:28 - *.smtvsat.pl

Brawa za grę do końca. Nawet przy wyniku 2:2 wierzyłem w nasz zespół! Przy 70 minucie również na jednego gola i drugiej w ostatnich 10. minutach. Dziękuję Legio!

W(L), 27.09.2014 22:30 - *.dynamic.chello.pl

Hororrrrr z Hapy End.,Amica strach nam narobiła,jeszcze kilka minut, i byśmy ich doblili, a co do pierwszej połowy,to lepiej zapomnieć,w drugiej odmienioa drużyna,teraz kebabyyyyyyyy

piecia73, 27.09.2014 22:30 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

szczęście w nieszczęściu... Duda na treningi i dać mu odpocząć ... a dlaczego bez Kosy? on zawsze miał pomysł na wykartkowanie lecha...

powiślak, 27.09.2014 22:30 - *.dynamic.chello.pl

brawo!!! do końca!!

paweL , 27.09.2014 22:35 - *.4.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Wiecie po czym poznać mężczyzn. Duda musi odpocząć. Pozdrawiam z Kielc.

sebol, 27.09.2014 22:36 - *.dynamic.vectranet.pl

Pierwsza połowa to totalna tragedia w wykonaniu Legii.W drugiej fartowna bramka i o wiele lepsza gra Legii dały nam remis.Ale lepszy ten 1 punkt niż 0.

Manti18, 27.09.2014 22:49 - *.71.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Kuciak do zmiany dwie interwencje i dwie brramki dla pyr

Chomiczowka, 27.09.2014 23:46 - *.199

Właśnie wróciłem z Ł 3,charakternie i do końca,tak powinna grać Legia!!!Adrenalina 100%.e(L)o.

Kibic, 27.09.2014 23:54 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

chcieli łatwo i spokojnie pograć z pyrami( by na Turków się przygotować) niestety ,dziady będą grały do końca i Legia musiała 2X więcej sił stracić w gonieniu wyniku niż gdyby zagrali bardziej agresywniej i ostrzej strzelając gola.
Ale futbol ma swoje niuanse i dla takiego gola się go kocha zdarza się raz na jakiś czas,oby częściej w wykonaniu Tomka!!! to gol rundy jesiennej chyba,że Brzyski strzeli jeszcze ładniejszego czego mu z całego serca życzę może zacząć już w Turcji!!!!Pozdrowienia spod Tarnowa!!!!

Arek Ursus, 27.09.2014 23:55 - *.opera-mini.net

Kuciak-dno,pretensje do wszystkich tylko nie do siebie i to kolejny mecz z rzedu

do pawel z kielc, 27.09.2014 23:59 - *.adsl.inetia.pl

ile razy byles na LEGII?????

Bibendum , 28.09.2014 00:05 - *.dynamic.chello.pl

Pierwsza połowa w wykonaniu Legii taka sobie.Martwi brak celnych strzałów przez cała pierwszą połowę.Chociaż to Legia prowadziła grę to rywale strzelili 2 gole i mieli sam na sam z Kuciakiem gdzie Dossa uratował sytuację.Ogólnie Dossa słabo dzisiaj mimo strzelonego gola.Popełnił kilka błędów.Drugi stracony gol to ewidentnie jego błąd.Dał się ograć jak dziecko.Brzyski też gola strzelił i miał asystę ale te jego dośrodkowania z rzutów rożnych to tragedia dzisiaj.Piłka ledwo dolatywała na pierwszy słupek.Wierzę,że tych piłkarzy stać na więcej.Przynajmniej w naszej lidze.Ogólnie Legia miała przewagę a rywale w drugiej połowie już spuchli,grali na czas i nie dawali już rady.Posypały im się kontuzję bo nie wytrzymywali trudów tego spotkania.Ciekawe jak wyglądał by mecz gdyby Kucharczyk w pierwszej połowie wykorzystał podanie od Żyro.Ale nie ma co gdybać.Legia przegrywała do przerwy 0-2 i byłem ciekaw jak zareaguje drużyna w takiej sytuacji.Zareagowała dobrze.Może bramka Brzyskiego trochę przypadkowa ale za to stadiony świata.W drugiej połowie Legia cały czas atakowała i przycisnęła rywala tak,że bronił się całym zespołem przed własnym polem karnym.Duda z Rado trochę słabiej dzisiaj ale to było wynikiem dobrego ich krycia.Wiedzieli,że to nasi najlepsi zawodnicy i poświęcono im dużo uwagi.Żyro dzisiaj tak sobie.Sa według mnie dobrze się pokazał i powalczył.Sagan też miał okazję na gola ale trochę zabrakło.
Ogólnie gra Legii cieszy oko.I to nie tylko w tym meczu.Widać,że drużyna się rozwija i gra coraz lepiej.Nawet gdybyśmy przegrali dzisiaj to nic złego by się nie stało.Sezon jest długi i wierzę,że z taką grą zdobędziemy mistrzostwo.

Dossa swoją muskulaturą zawstydził dzisiaj Balotelligo.

do bibendum, 28.09.2014 00:39 - *.dynamic.chello.pl

tobie się nudzi ?!

daniel, 28.09.2014 10:36 - *.246.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Orlando Sa do składu na Trabzonspor .Radovic do pomocy . Kosecki do składu. Duda i Kucharczyk na ławę by w II połowie ok 70 min mogą być wprowadzeni.

Ewelina, 28.09.2014 13:02 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Brawa za walkę do końca, tak trzeba grać. Śmieszny jest Kownacki, który publicznie ogłosił wiadomość, że nigdy nie zagra w Legii. Chłopczyku, a kto Ciebie tu chce?? Równie dobrze, możesz ogłosić komunikat, że nigdy nie zagrasz w Bayernie Monachium. Również dotrzymasz słowa. W sytaucji, gdy na ławce siedzi Sa, taki Kownacki nie miałby żadnej szansy na grę. No ale w wywiadzie dla PS miał swoje pięć minut i został bohaterem Poznania.

rob bandit, 28.09.2014 14:19 - *.satfilm.net.pl

Zajebista oprawa NS-ów przedstawiająca żołnierzy batalionu "Miotła".Szacuneczek!!!

cudak, 28.09.2014 18:59 - *.play-internet.pl

Kosecki zamiast Saganowskiego !!! i pyry dostały by w dupę

K, 28.09.2014 21:26 - *.dynamic.chello.pl

DO REDAKCJI I WSZYSTKICH INNYCH: na meczu z Lechem nie miałem floty do puszki i wygarnąłem wszystkie drobniaki z portfela. Problem w tym, że wrzuciłem tam też swoją obrączkę :-( Trzy razy już walnąłem łbem w parapet, ale szczerze proszę o jej zwrot. Szczegóły tekstu wewnątrz obrączki oczywiście wyjawię dla potwierdzenia. Będę wdzięczny za kontakt: 600 252 898 lub bcn1899@gmail.com :-((((

Rychu, 28.09.2014 21:44 - *.warszawa.vectranet.pl

Szkoda straconych 2 punktów, ale kiedy mecz się nie układa dobry jest remis. Legia pierwszą połowę przespała, Amica nie grała nic szczególnego. Drugą połowa już OK. Ważne, że dalej jesteśmy liderem.

e(L)o, 28.09.2014 21:49 - *.sieradz.vectranet.pl

Dlaczego Sagan gra !?!?!?!? Sa to nasz prawdziwy teraz napadzior !!!!!

do Ewelina, 29.09.2014 06:39 - *.internetdsl.tpnet.pl

A może to Ty jesteś śmieszna tylko tego nie dostrzegasz? Kownacki niczego publicznie nie ogłosił, tylko odpowiedział na pytanie dziennikarza. A dziennikarz spytał czy Kownacki zagrałby w Legii bo prezes Wieśnodorski (nie jestem pewien jak się pisze jego nazwisko) na twitterze wyraził takie zainteresowanie. Ewelina więcej czytać, trochę myśleć (to wbrew pozorom nie boli) i nie pisać głupot.

sfsadfsfsa, 29.09.2014 08:56 - *.static.ip.netia.com.pl

ja trochę o innej sprawie, ale może ktoś ma podobne odczucia do moich. Mianowicie, porównanie Węgrzyna z Baszczyńskim jako komentatorów. Obydwaj "krakusy" a jaka różnica w komentarzu. Na prawdę przyjemnie się słuchało Marcina Baszczyńskiego, a wcale Legii nie słodził, po prostu obiektywny komentarz

do do Ewelina, 30.09.2014 18:39 - *.smtvsat.pl

A Ty nie lepszy. Wchodzi taki na stronę Legii i pokazuje swoje uprzedzenia i brak honoru.

yaynick, 30.09.2014 21:49 - *.warszawa.vectranet.pl

Remis sprawiedliwy. Amika strzeliła dwa przypadkowe gole - pierwszy po zamieszaniu w polu karnym Kamiński wepchnął piłkę do siatki, drugi po kiksie Juniora. Legia z kolei miała farta przy golu Brzyskiego. Szkoda, bo jakby Legia zagrała na swoim poziomie w pierwszej połowie to pewnie wygrałaby bez większych problemów. Pierwsza połowa była fatalna, Legia nie oddała celnego strzału. Amica tez nie grała nic specjalnego, zwykła remisowa połowa. Czasami niestety wpadają takie gole z niczego, czasem farta ma Legia, tym razem farta miała Amica. Ważne, ze dalej jesteśmy liderem, w niedzielę trzeba koniecznie wygrać w Gliwicach i umocnić się na pozycji lidera.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.