Szczecin - Niedziela, 9 listopada 2014, godz. 18:00
1 (0)

Sędzia: Tomasz Musiał
Widzów: 8324

16:36 - Witamy ze Szczecina!
16:37 - W składzie Legii kilka zmian, ale największym zaskoczeniem jest brak w osiemnastce meczowej Orlando Sa
Legia na Twitterrze informuje: "Orlando Sa poczuł lekki ból w pachwinie i trener Henning Berg uznał, że nie ma co ryzykować zdrowiem napastnika"
17:18 - W Szczecinie siąpi deszcz. Na stadionie na razie niewielu fanów
17:22 - Jeszcze przed pierwszym gwizdkiem sędziego wiadomo już, że stołeczny zespół pozostanie na pozycji lidera. Jagiellonia przegrała z Ruchem 2-5.
Legioniści zagrają dziś w biało-czarnych strojach. Gospodarze na granatowo
Piłkarze wychodzą na murawę
Portowcy rozpoczęli śpiewy od hymnu narodowego

2' - Rozpoczęli legioniści... szybka kontra gospodarzy... Frączczak przewracany w polu karnym - sędzia nie gwizdnął
3' - Na spalonym Szwoch
4' - Pinto dośrodkowuje w pole karne... Nunes wybija na rzut rożny
5' - Legia w ataku. Kolejne dośrodkowanie w pole karne... wybijają obrońcy
8' - Długa piłka na lewą stronę do Kucharczyka, bramkarz wybiega pod linię końcową pola karnego... i wślizgiem uprzedza Kucharczyka
9' - Kuciak broni strzał Kuna
11' - Ładna akcja Legii! Żyro przyjął piłkę w polu karnym, podał do Dudy, który obrócił się i strzelił z zaskoczenia, ale bramkarz wybił na rożny
14' - Dośrodkowanie Pinto bez problemów łapie Janukiewicz
15' - GOL! Rafał Murawski! (Pogoń)
15' - Oj... ładne dośrodkowanie z lewej strony i zupełnie niekryty Murawski z kilku metrów nie daje szans Dusanowi Kuciakowi
16' - Faul na Szwochu ok. 40 metrów przed bramką
17' - Dośrodkowanie Kucharczyka... któryś z legionistów przewracany w polu karnym ale nie ma reakcji arbitra. Piłka w rękach Janukiewicza
20' - Michał Żyro faulował Nunesa i otrzymał słowną reprymendę od Musiała
21' - Atak Pogoni... piłka po rykoszecie wyszła na rzut rożny
22' - Sprytne podanie Kucharczyka do Dudy, ale znów czujny Janukiewicz
24' - Oj... błąd Kuciaka, który przepuścił piłkę, ale ta na szczęście nie leciała w światło bramki...
24' - Dośrodkowanie Kucharczyka... rożny dla wojskowych
25' - Od meczu z Metalistem Kucharczyk wykonuje większość stałych fragmentów gry
25' - Kiks Pinto i Astiz głową do Kuciaka
26' - Szwoch fauluje Murawskiego
27' - Vrdoljak ma pretensje do Musiała, że nie reaguje na ostrą grę
28' - Baaaardzo niecelny strzał Dudy z 19 metrów
30' - Tym razem Pinto dobrze interweniuje w obronie daleko wybijając piłkę
32' - Pogoń z autu na połowie Legii
35' - Rzut rożny wykonuje Pinto
35' - Główkuje Astiz... obok bramki!
36' - Faul Astiza na Frączczaku
38' - Kun powstrzymywany przez trzech legionistów... jego strzał został zablokowany
38' - Nieudana próba lobu(?) w wykonaniu Szwocha
39' - GOL! Adam Frączczak! (Pogoń)
40' - Kolejny fatalny błąd w obronie... dwóch pogoniarzy wychodzi sam na sam i Frączczak posyła piłkę nad Kuciakiem
41' - Dośrodkowanie Dudy, piłka spadła w okolicach Szwocha, ale byli tam też obrońcy
42' - Jakiś uraz Mateusza Szwocha - przerwa w grze
45' - Żółta kartka: Jose da Rosa Hernani (Pogoń)
45' - Żółta kartka: Ondrej Duda (Legia)
47' - Sędzia dolicza 1 minutę
48' - Koniec pierwszej połowy

46' - Zmiana Legia:

Mateusz Szwoch -
Marek Saganowski
50' - Świetny odbiór Jodłowca
51' - Żyro niedokładnie podaje w kierunku Saganowskiego
51' - Kucharczyk płasko w pole karne... jeden z obrońców wybija na rzut rożny
52' - Dobre głębokie dośrodkowanie... wydawało się, że Rzeźniczak zamknie tę akcję, ale minął się z piłką!
53' - Póki co obraz gry zupełnie się nie zmienił...
54' - Kontra Legii. Jodłowiec do kucharczyka, ten na drugą stronę do Żyry, który przyjął piłkę ale nic z tego nie wyszło
54' - Teraz w ataku Pogoń i strata piłki
56' - Oj... mogło być 3-0, ale Frączczak głową trafił w Rzeźniczaka!
56' - Główkuje Golla, Kuciak broni
57' - Długi wykop bramkarza Legii, do piłki dopadł Saganowski i strzelił ale bardzo niecelnie
57' - Rzut rożny dla Legii wykona Kucharczyk
58' - Astiz trafia w słupek!
59' - Coś się ruszyło w poczynaniach Legii, ale potrzebny jest gol kontaktowy
60' - Broź w polu karnym... długo zwlekał ze strzałem lub podaniem, ostatecznie wycofał na 16 metr do Vrdoljaka, który uderzył prosto w nogi obrońcy
61' - Frączczak teraz fatalnie przyjął piłkę na 11 metrze
63' - Dośrodkowanie Pinto z rzutu wolnego, główka Vrdoljaka.. broni Janukiewicz!
64' - Groźnie pod bramką Legii... na szczęście portowcy nie potrafili oddać celnego strzału
65' - Kontra Legii. Saganowski sam na sam z ostrego kąta... strzał prosto w bramkarza
65' - Żółta kartka: Jakub Rzeźniczak (Legia)
67' - Teraz ładne prostopadłe podanie od Dudy otrzymał Kucharczyk, przyjął piłkę ale potem nie zdołał jej wyłożyć sobie na strzał bo we wszystko wmieszał się obrońca
67' - Żółta kartka: Mateusz Matras (Pogoń)
67' - Faulowany Duda ok 30 metrów do bramki
67' - Zmiana Legia:
Michał Kucharczyk -
Jakub Kosecki
68' - Miękkie dośrodkowanie Dudy, bez efektu
68' - Rzut rożny dla Legii po strzale Żyry
69' - Po rzucie rożnym piłka wybita za pole karne... słaby strzał Brozia
70' - Żyro w polu karnym z prawej strony... wywalczył korner
72' - Kosecki przy linii końcowej... rożny dla Legii
73' - GOL! Jakub Rzeźniczak! (Legia)
73' - GOOOOOLL!!!! Rzeźnik głową po rzucie rożnym!
73' - Frączczak główkuje nad poprzeczką
75' - Aj... gdyby Michał Żyro zdołał dobrze przyjąć piłke w polu karnym... ale Legia naciera!
75' - Duda czaruje w polu karnym i potężnie uderza ale Janukiewicz wybija na rzut rożny!
75' - Zmiana Pogoń:
Adam Frączczak -
Maksymilian Rogalski
76' - Płasko z rzutu rożnego... strzela po ziemi Pinto ale piłka po drodze do bramki odbiła się od nogi któregoś z rywali
77' - Faul na Rzeźniczaku przy linii bocznej
78' - Jodłowiec po ziemi... obok słupka!
79' - Legia non stop w ataku. Teraz Żyro prosto w nogi obrońcy!
81' - Zmiana Pogoń:
Jakub Bąk -
Hubert Matynia
88' - Mocny strzał Saganowskiego obok bramki!
88' - Niby Legia przeważa ale ciężko będzie o wyrównującą bramkę...
89' - Dośrodkowanie Koseckiego... Żyro fauluje bramkarza
91' - Zmiana Pogoń:
Rafał Murawski -
Maciej Dąbrowski
92' - Na stadionowym zegarze minęła 90 minuta. Sędzia doliczył jeszcze 5!
92' - Żółta kartka: Ivica Vrdoljak (Legia)
93' - Legia ciągle na połowie rywala... teraz faul Vrdoljaka i strata
93' - Trzy minuty nadziei?;)
94' - Żółta kartka: Łukasz Broź (Legia)
94' - Czerwona kartka: Tomasz Jodłowiec (Legia)
95' - Jodłowiec był faulowany od tyłu i sam postanowił wymierzyć sprawiedliwość...
95' - Kuciak będzie wstrzeliewał... trwają przepychanki zawodników
95' - Janukiewicz, Rzeźniczak, Kosecki... ostro!
96' - Żółta kartka: Jakub Kosecki (Legia)
96' - Żółta kartka: Radosław Janukiewicz (Pogoń)
96' - Żółta kartka: Ricardo Nunes (Pogoń)
96' - Żółta kartka: Maciej Dąbrowski (Pogoń)
97' - Jeszcze ostatnia akcja... nieudana
98' - Rzeźniczak w ataku, nadal Legia
98' - Faul na Broziu - cóż za końcówka. Kuciak w polu karnym Pogoni!
98' - Koniec meczu!

Legia Warszawa tradycyjnie nie zostawiła swoich kibiców w dobrych nastrojach przed przerwą na mecze reprezentacji. W Szczecinie legioniści przegrali z Pogonią 1-2. "Wojskowi" już do przerwy przegrywali 0-2, a w drugiej części gry mimo iż prezentowali się lepiej to zdołali zdobyć jedynie honorową bramkę.