Sędzia: Mariusz Złotek
Widzów: 5864

Witamy z Bielska-Białej! Na termometrze 1 st Celsjusza. Godzinę temu padał śnieg. W tej chwili linie malowane boiska są na różowo
Murawa na stadionie w Bielsku-Białej pozostawia wiele do życzenia. Szczególnie tragicznie prezentuje się w polach karnych
Bardzo interesująca sytuacja... Kibice BKS wywiesili flagę i dopingują Legię. Ok 200 osobowa grupa blisko młyna Podbeskidzia
Piłkarze wychodzą na murawę. Legia na biało-czarno. Podbeskidzie na czerwono
Rozpoczyna Legia

2' - Z autu na wysokości pola karnego Kucharczyk, dogranie w pole - wybili obrońcy
3' - Rzut wolny dla Legii blisko narożnika pola karnego. Dośrodkowuje Brzyski...
4' - Obrona gospodarzy spokojnie wybiła piłkę
4' - Udany pressing Kucharczyka. Z autu Legia
5' - Strzał gospodarzy słaby i po rykoszecie piłkę spokojnie łapie Kuciak
6' - "Wygrajcie dla nas, hej Legio wygrajcie dla nas!"
7' - Strata Ivicy Vrdoljaka. Z autu gospodarze
9' - Aut dla Legii wywalczył Guilherme. Krótkie rozegranie. W narożniku walczy Masłowski i Bereszyński - stracili piłkę ale na krótko
9' - Za mocne podanie do Kucharczyka
10' - Korzym w polu karnym, wypchnięty przez Brzyskiego i dobry odbiór Lewczuka
11' - Szybka kontra Legii. Podanie na skrzydło do Kucharczyka, który zdecydował się na strzał z ostrego kąta - Zajac bez problemów obronił
12' - Rzut wolny dla Legii wykonuje Brzyski - wysokość pola karnego
12' - Ostre dośrodkowanie - wypiąstkował Zajac!
13' - Legia ciśnie. Podbeskidzie zamknięte na własnej połowie
13' - Dośrodkowanie Saganowskiego niecelne, bo Guilherme nie miał szans do niego dojść
14' - Kucharczyk wpada w pole karne, mija rywala i przewraca się, ale nie było faulu
14' - Ładny odbiór Kucharczyka na środku boiska
15' - Faul na Guilherme. Będzie rzut wolny z ok 30 metrów
16' - Ajjjjjjj!! Najlepsza sytuacja Miękkie dośrodkowanie Brzyskiego do Rzeźniczaka, który z pierwszej piłki uderzył po długim rogu, ale Zajac końcówkami palców zdołał wybić ją na rzut rożny
19' - Brzyski posłał prostopadłą piłkę w kierunku Kucharczyka, ale przeciął to podanie obrońca
21' - Ładnie wyłuskał piłkę na 25 metrze Masłowski, ale sekundę później ją stracił
24' - GOL! Michał Masłowski! (Legia)
25' - GOOOL!!!! Michał Masłowski zdecydował się na strzał zza pola karnego, piłka nie była mocna, ale fatalnie nie złapał jej Zajac i prowadzimy!
28' - Kołodziej uderza z 20 metrów, ale ofiarnie dwóch legionistów wykonało wślizg i zablokowało to uderzenie
29' - Adam Pazio słabo uderza z dalszej odległości
30' - Przy linii autowej faulowany Saganowski
31' - GOL! Ivica Vrdoljak! (Legia)
31' - Dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu wolnego i świetnie wyskoczył do piłki Vrodljak. Chorwat głową wpakował piłkę w samo okienko bramki! 2-0!
32' - A na trybunach słyszmy "Legia Warszawa, Legia Warszawa"
33' - "Mistrzem Polski jest Legia, Legia najlepsza jest" - finał na Narodowym znacznie się przybliżył :)
34' - Strata Saganowskiego w środki pola
37' - Ładna kombinacyjna akcja legionistów. Piłka rozgrywana w poprzek pola karnego ale ostatecznie nic z tego nie wyszło
38' - Groźnie pod bramką Legii... dobrze obrońcy!
38' - Masło się rozkręca. Strzał z 22 metrów obok słupka
39' - Podanie na skrzydło do Guilherme, ale uciekła mu piłka na aut
41' - Horoszkiewicz uderza z 15 metrów... po rykoszecie wyszła na rzut rożny
41' - Masłowski ładnie ograł rywala i wywalczył aut. Legia znów w ataku
42' - Dobra interwencja Rzeźniczaka, który uprzedził Tomasika
43' - Dośrodkowanie Guilherme wybili obrońcy
44' - AJ! Co za akcja Brzyski świetnie wypuścił Kucharcyzka, ten uderzył z ostrego kąta w Zajaca, który odbił piłkę na 7 metr, ale obrońca minimalnie uprzedził Guilherme, który chciał wpakować ją do pustej bramki
45' - Piłka po strzale Guilherme przeleciała nad poprzeczką
45' - Strzał Lenatrowskiego broni Kuciak
46' - Bereszyński dobrze w narożniku boiska. Podaje do Jodłowca, Legia spokojnie rozgrywa piłkę...
46' - Koniec pierwszej połowy

Legia bez zmian, a Podbeskidzie z dwiema

46' - Zmiana Podbeskidzie:

Damian Chmiel -
Piotr Malinowski
Dariusz Kołodziej -
Anton Sloboda
48' - Podbeskidzie ruszyło, ale to Legia po kontrataku była bliska podwyższenia wyniku
49' - Kucharczyk wstrzelił piłkę w pole bramkowe, ale Zajac na raty złapał futbolówkę
50' - Faulowany Vrdoljak
50' - Żółta kartka: Michał Masłowski (Legia)
52' - Masłowski stracił piłkę na rzecz Lenartowskiego i przy próbie odzyskanie sfaulował bielszczanina
53' - Jodłowiec zagrał do Saganowskiego, którego strzał został zablokowany
53' -
54' - Na pozycji spalonej Korzym
55' - Malinowski dośrodkowuje, piłka mija wszystkich, dopada do niej Pazio, ale jego strzał blokuje Brzyski
56' - Rzut rożny dla Podbeskidzia i... rzut karny po zagraniu ręką Saganowskiego
56' - Żółta kartka: Marek Saganowski (Legia)
56' - Brawo KUCIAK!!!!!!!!! Słowak pięknie broni strzał Deji
58' -
59' - Koronkowa akcja Legii zakończona spalonym Jodłowca
60' - Jodłowiec strzela z ponad 30 metrów, rykoszet i Zajac ponownie na raty
62' - Rzeźniczka do Kuciaka, który wybija prosto pdo nogi Pazio. Szczęśliwie ten uderza słabo i bramkarz Legii naprawia swój błąd
63' - Kucharczyk uderza w krótki róg i tym razem pewnie golkiper gospodarzy
64' - Saganowski wdał się w drybling i stracił piłkę
65' -
65' - Bereszyński fauluje Malinowskiego
66' - Miał szansę Korzymm, ale błąd przy przyjmowaniu piłki spowodował jej stratę na rzecz Rzeźniczaka
67' - Zmiana Podbeskidzie:
Adam Deja -
Robert Demjan
68' - Gospodarze z kompletem zmian
70' - Demjan zabiera piłkę Brzyskiemu, mija Lewczuka, ale wracający za nim Brzyski opdzyskuje
71' - GOL! Michał Kucharczyk! (Legia)
72' - Piękna indywidualna akcja i KUCHY KING strzela gola z 18 metrów!!!!!!!!! Kucharczyk zaczął swój rajd ze swojej połowy
75' - Zmiana Legia:
Costa Marques Guilherme -
Jakub Kosecki
76' - Demjan przyjmuje piłkę ręką
78' - Szykuje się podwójna zmiana w Legii
79' - Zmiana Legia:
Tomasz Jodłowiec -
Dominik Furman
Michał Masłowski -
Helio Pinto
81' - Fatalnie zagapili się defensorzy Podbeskidzia. Saganowksi optrzymał piłkę z autu, ale będąc sam na sam strzelił minimalnie obok słupka.... szkoda
82' - Malinowski uderza i paradą popisuje się Kuciak
84' - GOL! Maciej Korzym! (Podbeskidzie)
85' - Fatalny błą Furmana, który zagrywa do Malinowskiego, ten do Korzyma, który technicznym strzałem pokonuje
87' - Kosecki wykłada jak na tacy piłkę Saganowskiego, ale ten wślizgiem nie trafia w nią będąc 2 metry przed pustą bramką
87' - GOL! Jakub Kosecki! (Legia)
89' - Kucharczyk podaje przed bramkę do Koseckiego, ten przyjmuje i między nogami obrońcy umieszcza piłkę w siatce
91' - Legia spokojnie klepie piłkę w środku boiska
91' - Sędzia dolicza 2 minuty
92' - Brzyski idealnie dośrodkowuje do Koseckiego, ale strzał tego drugiego głową zbyt słaby
93' - Koniec meczu!

Legia pewnie pokonuje Podbeskidzie i melduje się w finale Pucharu Polski
Dziękujemy za śledzenie naszej relacji na żywo i zapraszamy na więcej z meczu na stronę główną Legionisci.com