Za parę minut zaczynamy spotkanie z gdyńską Arką.
Tymczasem ... Sen o Warszawie!
Kibice obu zespołów wymieniają uprzejmości.
Rozpoczną legioniści.

1' - Dobry początek gospodarzy. Dynamiczny atak Niezgody został zakończony strzałem Brzyskiego i mamy rzut rożny.
3' - Blisko gola dla Legii! Niewiele brakowało, a Jałochę zaskoczyłby jeden z jego obrońców!
3' - A całe zamieszanie miało miejsce po ostrym dośrodkowaniu Brzyskiego.
5' - Ponownie atak mistrzów Polski. Arka na razie nie potrafi wyjść z własnej połowy.
5' - Niedokładnie Aleksandrow i od bramki Jałocha.
6' - Arka w akcji ofensywnej, którą kończy faulem Rzeźniczak. Rzut wolny.
7' - GOL! Marcus da Silva! (Arka)
8' - No i klops. Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego i zamieszaniu w polu karnym futbolówka spadła pod nogi Marcusa Da Silvy, który mocnym strzałem obok słupka pokonał Malarza.
8' - A wszystko po złym wybiciu przez Rzeźniczaka...
9' - Ponownie groźnie pod naszą bramką. Kolejny błąd Rzeźniczaka i Da Silva próbował głową lobować Malarza.
9' - W rewanżu Legia i ponownie dobre dośrodkowanie aktywnego Brzyskiego. Bliski powodzenia był Prijović, ale obrońcy nie dali się przechytrzyć.
11' - Niezgoda niezdarnie w kierunku Prijovicia i kontra Arki.
12' - Korner dla gości, ale niedokładne podanie i od bramki zacznie Malarz.
14' - Dobre zagranie od Wieteski i róg dla Legii. Do piłki podbiega Brzyski.
14' - Bardzo dobre dośrodkowanie "Brzytwy" i obrońca o ułamek sekundy wyprzedza Dąbrowskiego.
14' - Kolejny róg.
15' - Ależ szansa Vranjesa!
15' - Niestety pudło! Bośniak w czystej sytuacji po zagraniu Aleksandrowa skierował piłkę obok słupka.
18' - Składny atak Legii, Hamalainen zagrywa do Prijovicia, ten odegrał do Niezgody, ale młody napastnik uderzył bardzo niedokładnie.
18' - Kontratak gdynian skasowany przez Dąbrowskiego.
19' - GOL! Adam Marciniak! (Arka)
19' - Druga bramka dla Arki.
20' - Mocnym strzałem z 19 metrów popisał się Marciniak.
20' - Po raz kolejny legioniści pozostawili odkrytą strefę na przedpolu własnej "szesnastki", co skrzętnie wykorzystali goście.
21' - Warto przy tym odnotować, że cała akcja zaczęła się od dynamicznego wejścia Da Silvy.
24' - Niezgoda za szybko kończy akcję strzałem, który został łatwo zablokowany.
26' - Rzut wolny dla Arki, z którym poradzili sobie nasi obrońcy, ale znów piłka spada na 20 metr i po strzale jednego z pomocników gości piłka trafia w głowę Vranjesa.
26' - Znów Arka swobodnie poczyna sobie w naszym polu karnym.
27' - Znów Brzyski dobrze w ataku, ale jego ostrego dośrodkowania żaden z legionistów nie był w stanie skierować do siatki.
27' -
28' -
28' - Dośrodkowanie Brzyskiego z rzutu rożnego... Strzał Rzeźniczaka! I dobra interwencja Jałochy!
29' - I znowu kotłuje się pod bramką Arki, ale goście sobie radzą.
29' - W ataku Legia, Hamalainen próbował lobować wysuniętego Jałochę.
31' - Przerwa w grze. Leży jeden z żółto-niebieskich.
32' - No i gramy znowu.
32' - Hamalainen bardzo niedokładnie zagrywa prostopadle.
34' - Szansa Niezgody, ale górą Jałocha!
35' - Po dalekim zagraniu piłka nieco przypadkowo trafiła do naszego napastnika, który jednak przegrał pojedynek z Jałochą.
35' - W rewanżu Da Silva stanął oko w oko z Malarzem!
35' - Lepszy nasz bramkarz.
36' - Niezła wymiana piłek, Hamalainen do Prijovicia, ale serbski Szwajcar strzela za lekko i prosto w Jałochę.
38' - Wieteska niefrasobliwie wybija pod nogi Łukasiewicza i Arka wciąż w obrębie naszego pola karnego.
38' -
38' - Brzyski i Rzeźniczak nie radzą sobie z Da Silvą, który raz po raz okazuje się od nich po prostu szybszy.
39' - 38 minuta i ze "Żylety" niesie się pierwsze: "Legia grać, k... mać!".
39' - No może teraz. Rzut wolny Legii na wprost bramki gdynian.
40' - Z ok. 25 metrów.
40' - Vranjes bardzo źle...
40' - Wciąż więc przegrywamy 0-2.
40' - A cały stadion domaga się lepszej gry od mistrzów kraju.
40' - Tymczasem atak Arki.
41' - Strzał głową wysoko nad poprzeczką.
41' - Dobrze w obronie arkowcy i mają aut.
42' - Arka w akcji 2 na 4 i groźne uderzenie Bożoka.
45' - Legia w ataku pozycyjnym, który kończy się rzutem rożnym z naszej lewej strony.
45' - Brzyski...
45' - Tym razem na pierwszego obrońcę.
47' - Koniec pierwszej połowy

Do przerwy zasłużone prowadzenie Arki Gdynia 2-0.
Legionistów żegnają przeciągłe gwizdy.

46' - Zmiana Legia:

Jakub Rzeźniczak -
Costa Marques Guilherme
47' - Guilherme zmienił Rzeźniczaka. Aleksandrow cofnięty na prawą obronę. Wygląda na to, że zmieniliśmy system gry z 3-5-2 na 4-4-2.
48' - Wieteska na środku obrony.
48' - Bardzo oryginalnie.
48' - Guilherme wyraźnie złakniony gry, zaczął bardzo dynamicznie.
49' - Ale na razie bez efektów.
49' - Róg dla Arki. Da Silva...
49' - ... ufff...
49' - Było blisko trzeciej bramki dla gości.
50' - Jednak dalej gramy 3-5-2.
51' - Szansa dla Legii po dobrym dośrodkowaniu Brzyskiego. Głową strzelał Wieteska, ale za lekko i piłka w rękach Jałochy.
51' - Aut dla Legii na wysokości pola karnego Arki.
52' - Strata Kopczyńskiego. Kontra Arki 5 na 3.
52' - Zepsuli.
52' - Arka już w ataku pozycyjnym.
53' - Prostopadłe podanie Guilherme do Niezgody i mamy rzut wolny w narożniku pola karnego gości.
53' - Tymczasem Hasi w słownej potyczce z arbitrem Złotkiem...
54' - Brzyski z wolnego...
54' - Wysoko ponad bramką.
54' -
55' - Hamalainen psuje akcję niedokładnym podaniem do Brzyskiego. Dużo w tym było nonszalancji.
55' - Arkowcy zdeterminowani. Mocno walczą o swoje.
56' - Brzyski z bardzo daleka. I bardzo niecelnie.
57' - Hamalainen zagrywa prosto w nogi przebiegającego Guilherme...
58' - Przerwa w grze. Medycy pomagają Brzyskiemu.
59' - Kolejna akcja oskrzydlająca Arki i mają rzut rożny.
59' - GOL! Adam Marciniak! (Arka)
59' - 0-3.
59' - Marciniak głową po dośrodkowaniu z rzutu rożnego.
60' - Zachodzi poważna obawa, że jednak nie wygramy tego meczu.
61' - Cały stadion wygwizduje Legię.
62' - Prawie cały. Arkowcy świetnie bawią się w swoim sektorze.
62' - GOL! Kasper Hamalainen! (Legia)
63' - Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Guilherme gola głową zdobył Hamalainen.
64' - To pierwsza w tym sezonie bramka zdobyta po stałym fragmencie gry.
64' - Natomiast trzeci gol dla Arki był już 9 straconym po stałym fragmencie...
65' - Było blisko gola kontaktowego. Po dobrej akcji przed szansą stanął Prijović, uderzył w kierunku dalszego słupka, ale minimalnie chybił.
66' - Znów okazja dla Legii! Po dryblingu Kopczyńskiego zrobiło się bardzo groźnie, ale niestety goście wybronili się i z tej opresji.
67' - Żół‚ta kartka: Michał Kopczyński (Legia)
67' -
67' - Kopczyński musiał faulem przerwać kontrę Arki po tym, jak otrzymał niedokładne podanie z lewej strony.
68' - "Zobaczcie sami, dziś wp... jest z ogórkami" - skanduje "Żyleta".
68' - Zmiana Arka:
Dariusz Zjawiński -
Rafał Siemaszko
68' - Zmiana Legia:
Stojan Vranjes -
Vadis Odjidja-Ofoe
69' -
70' - Ponownie Arka w natarciu, ale tym razem Bożok trafia w sędziego. Dzięki.
72' - Świetne zagranie Ofoe do Hamalainena, ten dośrodkował na głowę Prijovicia i znów piłka minimalnie minęła słupek bramki Jałochy...
73' - Hamalainen z poświęceniem utrzymał piłkę w boisku po niedokładnym zagraniu Guilherme. Legia teraz długo rozgrywa na połowie Arki.
74' - Goście przejmują futbolówkę po stracie Ofoe, ale ten szybko naprawia błąd i kasuje kontrę w zalążku.
74' - Znów dobrze Ofoe w odbiorze.
75' - Prijović próbował nabić obrońcę na rzut rożny, ale skończyło się wznowieniem od bramki.
75' - Zmiana Legia:
Jarosław Niezgoda -
Sebastian Szymański
76' - Ofoe faulowany w środkowej strefie.
77' - Belg z rzutu wolnego na głowę Prijovicia, ten zgrywa na środek pola karnego, ale obrońcy sobie radzą.
77' - Szymański bez kompleksów wpadł w pole karne Arki, dograł do środka i ...
78' - Legioniści sygnalizowali zagranie ręką jednego z obrońców Arki.
79' - Zderzenie Malarza z Dąbrowskim, bramkarz Legii padł na murawę i sztab medyczny udziela mu pomocy. Nie wygląda to za dobrze.
79' - Co gorsza nie mamy już zmian.
79' - Na szczęście Malarz powoli się podnosi.
80' - Przerwa przedłuża się. Malarz wciąż leży.
81' - Malarz wstał.
82' - Gramy!
82' - Gwoli ścisłości, to gra Arka...
82' - Ale też trudno odmówić legionistom zaangażowania.
83' - Aleksandrow fauluje w ataku.
85' - Zmiana Arka:
Marcus da Silva -
Adrian Błąd
86' - Legia nieporadnie próbuje skonstruować atak.
86' - Aut dla Arki.
86' - "Wojskowi" budują akcję od nowa.
87' - I znów aut dla gości.
88' - Kopczyński znów ratuje się faulem po niedokładnym zagraniu od Dąbrowskiego. Powinna być druga żółta kartka...
89' - Złotek oszczędził "Kopę", ale jest rzut wolny. Rykoszet i róg dla gości.
90' - Zmiana Arka:
Miroslav Bożok -
Rashid Yussuff
91' - Wrzutka w angielskim stylu na Prijovicia, ten zgrał na 20 metr, tam z powietrza uderzył Hamalainen, ale Jałocha bez problemu obronił.
91' - Arbiter doliczył 6 minut.
95' - Nie dzieje się nic godnego uwagi. Legia próbuje długich podań, bez efektu.