Kielce - Niedziela, 28 maja 2017, godz. 18:00
    • 35' Nagy
    1 (1)

Sędzia: Jarosław Przybył
    Widzów: 15000

16:32 - Witamy z Kielc! Drużyna Legii kilka minut temu dotarła na obiekt Korony. Znamy już także wyjściową jedenastkę "Wojskowych".
    16:33 - Pogoda dopisuje. Na termometrze 25 stopni Celsjusza. Brak chmur
    W porównaniu do meczu z Jagiellonią w Legii nastąpiły trzy zmiany. Od pierwszej minuty zagrają Broź, Kopczyński oraz Nagy, którzy zastąpili odpowiednio Jędrzejczyka, Jodłowca oraz Hamalainena.
    Pojawiła się Legia na rozgrzewce
    Blisko coraz bliżej początku meczu. Tunel wysunięty i oczekiwanie na wyjście piłkarzy
    Ruszyli....

60' -
    60' -
    1' - Zaczęła Legia
    2' - Nieudane zagranie długiej piłki przez Guilherme do Vadisa
    5' - Gospodarze zatakowali, lekki chaos w defensywie wojskowych
    5' - Moulin faulowany na środku boiska
    7' - Pazdan przecina dośrodkowanie Rymaniaka
    7' - Po chwili kolejne dośrodkowanie, Malarza piąstkuje pod nogi Palanci ale ten fatalnie pudłuje
    9' - Vadis przedziera się przed szestnastką ale ostatecznie traci piłkę
    10' - Guilherme fauluje Kallaste
    11' - Spięcie na linii Broź - Możdzeń i zawodnik Legii ukarany zółtą kartką
    12' - Żół‚ta kartka: Łukasz Broź (Legia)
    13' - Rzut wolny dla Legii, dośrodkowuje Guilherme i obrońcy wybijają
    13' - W odpowiedzi groźnie strzela Palanca i tylko rzut rożny
    14' - Dośrodkowanie, potworne zamieszanie, piłka ląduje w siatce, ale wcześniej sędzia odgwizduje faul na bramkarzu Legii
    16' - Bardzo niecelne uderzenie Możdżenia z dystansu
    19' - Broź szarżuje w pole karne i zostaje powstrzymany
    20' - Szybka składna akcja Legiii Moulin podaje w ręce bramkarza. Szkoda...
    21' - Atak pozycyjny gospodarzy
    22' - Rzut rożny dla Korony
    23' - Jak tego można było nie strzelić!!!!!!!!!! Jak????? Kontraatak Legii, Radović pędzi z piłkę i wykłada ją na pusta bramkę do Moulina, który strzela w nadbiegjącego bramkarza
    24' - Kolejna szansa, Vadis do Nagy i węgier strzela bramkarza
    25' - Ofensywny faul Guilherme
    26' - Rzut wolny dla Korony
    27' - Żół‚ta kartka: Rafał Grzelak (Korona)
    27' - Po faulu na Broziu zawodnik gospodarzy ukarany kartonikiem
    29' - Ajjjjj.... VOO podaje do Guilherme, który obija słupek bramki Borjana
    30' - Żół‚ta kartka: Bartosz Kwiecień (Korona)
    30' - Faul taktyczny na Rado i kolejna kartka
    33' - Rzut rożny dla Legii
    35' - Na spalonym Radović
    36' - GOL! Dominik Nagy! (Legia)
    37' - GGGOOOOLLLLLL!!!!! Składna akcja Legii Vadis podaje do Nagya i ten umieszcza piłke pod porzeczką!
    37' - Guilherme na spalonym
    38' - Nagy odbiera piłkę, ale sędzia gwiżdze faul
    41' - Żół‚ta kartka: Dominik Nagy (Legia)
    44' - Nagy, piłka w siatce i po chwili chorągiewka w górze, spalony
    45' - Strzał Możdżenia i rzut rożny dla Korony
    46' - Sędzia dolicza 1 minnutę
    47' - Rzut rożny dla Legii, zamieszanie i jeszcze jeden
    47' - Koniec pierwszej połowy

Po pierwszej połowie Legia prowadzi w Kielcach 1-0 po golu Dominika Nagya.
    Wyniki z innych aren: Lech 2-1 Wisła, Lechia 2-0 Pogon, Termalika 0-2 Jagiellonia
    Jedna roszada w Koronie

46' - Zmiana Korona:

Ken Kallaste -
    Jakub Mrozik
    48' - To jest niemożliwe! Odjidja biegnie 40. metrów z piłką, wykłada do Radovicia a Serb strzela obok słupka w sytuacji sam na sam
    50' - Tym razem VOO za szybko mocno podaje do Moulina
    51' - Żół‚ta kartka: Bartosz Rymaniak (Korona)
    51' - Brzydki faul Rymaniaka na Kopczyńskim
    55' - Walczy Guilherme do końca, zabiera piłkę obrońcy, podaje w pole karne ale minęli się z nią Radović i Nagy
    55' - Zmiana Korona:
    Maciej Górski -
    Vanja Marković
    56' - Szarża Dąbrowskiego przerwana przez pozycję spaloną Radovicia
    58' - Kolejny spalony Serba
    59' - Korner dla gospodarzy
    59' -
    60' - Guilherme do Brozia, ten wpada w pole karne, oddaje strzał z ostego kąta w bramkarza Korony
    61' - Moulin próbuje strzału z dystansu - bardzo niecielnie
    64' - Brzydki faul Kwietnia na Rado
    65' - Kopczyński odbiera piłkę, podaje do Guilherme, strzał zablokowany, jeszcze dobija Vadis i łapie Borjan
    67' - Marković strzela z powietrza bardzo niecelnie
    69' - Żubrowski fauluje Vadisa, szansa na dośrodkowanie
    70' - Moulin i tylko aut na wysokości pola karnego
    72' - Vadis, Guilherme, Moulin, Nagy i Radović strzałem obok słupka kończy akcję
    74' - Zmiana Korona:
    Nabil Aankour -
    Jakub Kotarzewski
    74' -
    75' - Bład oborny, Rado przejmuje piłkę, podaje do Odjidji, Moulin, i Nagy trafia w słupek
    75' - Zmiana Legia:
    Miroslav Radović -
    Kasper Hamalainen
    76' - Fantastyczna parada Malarza i tylko korner!
    79' - Nagy leży na murawie, potrzeba pomoc lekarzy
    80' - Zmiana Legia:
    Dominik Nagy -
    Daniel Chima Chukwu
    81' - Zmiana okazała się nieurchronna
    82' - Zagranie ręką Vadisa
    82' - Strzał Żubrowskiego nieznacznie mija bramkę Malarza
    83' -
    84' - Guilherme wykłada piłkę na 17. metr do Hamalainena i Fin fatalnie nad bramką. Po chwili Ofoe obok słupka!
    85' - Żół‚ta kartka: Jakub Mrozik (Korona)
    86' - .... ależ akcja Legii. Hamalainen strzela Borjan broni a dobitka Brozia z zerowego właściwie kąta przechodzi wzdłuż bramki
    86' - Żół‚ta kartka: Jacek Kiełb (Korona)
    90' - Zmiana Legia:
    Costa Marques Guilherme -
    Jakub Rzeźniczak
    90' - Chukwu, do Vadisa, ten do Hamlainena i ponownie choc tym razem minimalnie nad bramką
    90' - Żół‚ta kartka: Milan Borjan (Korona)
    91' - Sędzai dolicza conajmniej 4 minuty
    92' - Nieporozumienie Hamalainena z Chukwu i kontra Korony
    93' - Możdzen strzela jednak bardzo niecelenie
    93' - Żół‚ta kartka: Arkadiusz Malarz (Legia)
    94' - Atak pozycyjny Korony i spalony
    95' - Żół‚ta kartka: Daniel Abalo Paulos (Korona)
    95' - Koniec meczu!

KONIEC!!! Po bardzo zaciętym meczu Legia wyszarpała 3 pkt w Kielcach i wszystko rozstrzygnie się za tydzień! Dziękujemy!