żaba22, 11.08.2017 22:32 - *.dynamic.mm.pl

paweL, 11.08.2017 22:37 - *.139.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

Stefan , 11.08.2017 22:59 - *.dynamic.gprs.plus.pl

Sądzi się sądzi , bo piast to Ogon,OGÓR,aLEGIA JEST WIELKA,i ma grać!,,,,,,jak WIELKA
Pzdr (L)

Wolfik, 11.08.2017 23:14 - *.dynamic.mm.pl

Mecz generalnie mówiąc chyba nikomu dupy nie urwał. Typowe ligowe klepanie, jakie w wykonaniu Legii widzieliśmy już nie raz. Na plus - po strzeleniu 2-iej bramki poszli za ciosem. Na minus - zachowawcza gra przy prowadzeniu 1:0 co prawie skończyło się tragicznie. Ale największy minus za straconą bramkę. Moim zdaniem oprócz Pazdana zdecydowanie zaspał Malarz.

GS, 11.08.2017 23:18 - *.2

Co za chamstwo gra w tym Piaście, a ten cały Mak zamiast jednej żółtej kartki to powinien dostać żółte papiery.

Adam, 12.08.2017 00:13 - *.nowydwormazowiecki.vectranet.pl

Mecz jak pisze przedmówca dupy nie urwał brak strzałów na bramke najwiekszy minus bo jak widac po bramkarzu ogórków nie radził sobie z byle jakim strzałem. Kto jest rozgrywającym co robił Kopa przez 20 min bo prócz jego swiecących butów to nic innego nie widziałem.. Kolejny minus doping Panowie daleko tak nie zajdziemy niestety Sen O Warszawie myslałem ze z orkiestrą bedzie miazgą ale co zrobić jak kibice widocznie pierwszy raz na meczu mylą słowa porażka bez podkładu już nie to samo co? Brak zaangazowania piknikowcy dostali sie na żylete.. Co do meczu nie wiem sam co odczuwać po przegranej czuje sie złość po wygranej dumę a ten mecz był po prostu nijaki...

Olo, 12.08.2017 03:33 - *.dynamic-ww-07.vectranet.pl

Piast nieprzypadkowo zamyka tabelę - jest mega słaby. Także zwycięstwo z nimi to obowiązek był, a nie sukces.

rob bandit, 12.08.2017 07:17 - *.satfilm.com.pl

FORZA LEGIA!!!

AAA, 12.08.2017 08:27 - *.dynamic.chello.pl

Michaś Fatalczyk wraca na stare dobre tory-oceń legionistów,Michałek juz w Puławach "błyszczał" ,teraz na pewno bedzie ostatni

gazza, 12.08.2017 10:05 - *.ssp.dialog.net.pl

Nawet nie warto komentować zwycięstwa z ostatnim w tabeli zespołem.
Wygrali bo musieli - innego wyniku być nie powinno.
Jest szansa na poprawę gry.

pnk, 12.08.2017 13:08 - *.dynamic.chello.pl

Ledwo było nalane za bramkę Mączysńkiego a już kolejne trzeba było polewać :) Bramka Sadiku : Maestria, zwód aby wyczekać z podaniem... Brawo!

pnk, 12.08.2017 13:10 - *.dynamic.chello.pl

Do GS : Mak (i brat) tak samo jak Tosik powinni mieć zakaz gry w piłkę.

antyk, 12.08.2017 14:07 - *.115.ipv4.supernova.orange.pl

w nastepnym meczu hama i kuchy wejdą z ławki i zagrają dobre spotkanie dlatego w jeszcze następnym meczu magiera wystawi ich od początku gdzie znowu będą się męczyć i zagrają piach i tak w koło macieju,ech.. ten magiera

Rychu, 12.08.2017 16:11 - *.centertel.pl

Dalej jest mega dziadostwo i wygrana na farcie.

Zwykły Żu(L), 12.08.2017 19:19 - *.dynamic.dsl.as9105.com

Chukwu jest mistrzem ! Nawet Dwaliszvili był lepszy !

Jacek Magiera (wypowiedź po meczu z Koroną):, 18.08.2017 13:17 - *.static.nsti.pl

Dla nas najważniejszy był gol na 1-0 i zrobiliśmy to w 80. minucie. Ale nie wygra się meczu, gdy tak doświadczona drużyna daje łapać się na kontrę. To powinno być wcześniej przerwane faulem. Nakręcaliśmy Koronę stałymi fragmentami gry. Tak nie można grać, jak my w ostatnich minutach. Niech każdy piłkarz pomyśli o ostatnich minutach tego meczu. Teraz przed nami Kazachstan.

Wiem, że nie da radę zawsze grać bezbłędnie. Arkadiusz Malarz grał dobrze, ale to jest jego zadanie. Ale my także mieliśmy swoje okazje. Nikt mi nie wmówi, że graliśmy słabo. Zabrakło nam trochę spokoju i dobrego dogrania do zdobycia gola.

Takie mecze niestety też będą. Boli jednak, że wychodzimy na prowadzenie pod koniec meczu i tracimy jeszcze gola po kontrze. O to mamy do siebie pretensje. Bo ta kontra w ogóle nie powinna mieć miejsca.

Mamy w składzie nowych graczy. Potrzeba jest czasu, żeby zrozumieli się z drużyną. Dlatego do każdego muszę podchodzić indywidualnie i wprowadzać do gry w odpowiednim momencie. Ale z tego powodu nie będę narzekał. Cieszę się, że mamy nowych zawodników i to jest dla mnie ważne.

Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść poniższych komentarzy. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania i redagowania komentarzy nie związanych z tematem, zawierających wulgaryzmy, reklamy i obrażających osoby trzecie.