Sobota, 6 września 2008 r. godz. 08:00

Polska U-21: Porażka legionistów

Fumen, źródło: 90minut.pl

Reprezentacja Polski do lat 21 przegrała 0-1 sparingowe spotkanie z rówieśnikami ze Szwecji. Kolejne występy w kadrze zanotowali legioniści. Jakub Rzeźniczak wystąpił w pierwszej połowie. Nieco dłużej na murawie przebywał Maciej Rybus, który spędził na placu gry 69. minut. Ponadto po przerwie pojawił się wypożyczony z Legii do Odry Wodzisław Maciej Korzym.
Niestety żaden z wymienionych graczy nie pokonał bramkarza rywali. Miejmy nadzieję, że ta sztuka uda się 10 września w meczu el. Młodzieżowych Mistrzostw Europy. Rywalem biało-czerwonych będzie Gruzja.

Polska: Adam Stachowiak (46' Michał Gliwa) - Jakub Rzeźniczak (46' Mariusz Pawelec), Adam Kokoszka, Adam Wrzask, Przemysław Kocot, Daniel Mąka (46' Maciej Korzym), Michał Pazdan, Kamil Glik (46' Mateusz Cetnarski), Maciej Rybus (69' Marcin Wodecki), Szymon Pawłowski, Łukasz Ślifirczyk (83' Jakub Kisiel)

Więcej informacji o reprezentacji Polski w dziale - Biało-czerwona LL!