Około 120 osób obejrzało dzisiejszy mecz CWKS-u z Perłą Złotokłos - fot. Bodziach
Niedziela, 21 września 2008 r. godz. 14:48

A-klasa: CWKS Legia 3-0 Perła Złotokłos

Raffi, źródło: własne

Piłkarze CWKS kontynuują zwycięską passę. Tym razem wygrali 3-0 z Perłą Złotokłos. Pierwsza połowa nie przyniosła wielkich emocji ani bramek, a nasza drużyna spisywała się słabo. Po przerwie legioniści rzucili się do bardziej zdecydowanych ataków, czego efektem był gol Tomasza Świerczewskiego w 59. minucie. W końcówce goście opadli z sił, a na ich bramkę sunął atak za atakiem. W 78., a następnie w 80. minucie kolejne swe gole zdobył Świerczewski, ustalając wynik spotkania. Było to czwarte zwycięstwo z rzędu podopiecznych trenera Walewskiego. Mecz obserwowało około 120 osób.