Sobota, 30 maja 2009 r. godz. 20:21

Olimpia Elbląg w II lidze!

Bodziach

Piłkarze Olimpii Elbląg dziś zapewnili sobie awans do II ligi. ZKS pokonał w decydującym spotkaniu wyjazdowym Huragan Morąg 2-0. Piłkarze z Elbląga od samego początku ruszyli do ataku na bramkę Huraganu i już w czwartej minucie Paweł Nowacki dał prowadzenie Olimpii. Ten sam zawodnik w 24 minucie skutecznie egzekwował rzut karny i jak się później okazało, ustalił wynik meczu na 2-0. W Morągu awans do wyższej klasy rozgrywkowej świętowało 500 kibiców Olimpii. Konkretna feta zorganizowana zostanie po ostatnim meczu sezonu, który już w następną sobotę o godzinie 17. Naszym przyjaciołom serdecznie gratulujemy awansu.

W nowym sezonie Olimpia występować będzie w II lidze wschodniej. Jutro awans do I ligi może zapewnić sobie Pogoń. Na wyjazd do Zielonej Góry wybiera się grubo ponad 600 fanów.