Fani Legii po raz kolejny byli szóstym zawodnikiem naszej drużyny i pomogli jej w wygranej - fot. Ruda
Sobota, 21 listopada 2009 r. godz. 20:40

Koszykówka: Legia 66-62 Asseco Prokom III

Bodziach

Koszykarze Legii pokonali w sobotę Asseco Prokom III Gdynia 66-62. Po pierwszej kwarcie prowadzili 18-13. Drugą część gry również wygrali gospodarze. W trzeciej kwarcie legioniści zdobyli zaledwie 9 punktów, przez co goście znacznie zmniejszyli stratę. Końcówka była bardzo zacięta, ale Legii pomogła publiczność. Cała hala wstała z miejsc by pomóc Legii głośnym dopingiem i naszej drużynie po bardzo zaciętej końcówce udało się zwyciężyć. Więcej informacji i fotoreportaż w dziale Koszykówka
Fotoreportaż z meczu - 44 zdjęcia Piotra Galasa

W tym spotkaniu wrócili do gry Robert Pacocha i Paweł Podobas, którzy ostatnio byli kontuzjowani. W przerwie spotkania wśród kibiców wylosowano dwie osoby, które wygrały koszulki treningowe koszykarskiej Legii. W przyszłą niedzielę Legia jedzie na mecz do Sopotu. Na Bemowo ponownie zapraszamy za dwa tygodnie.