Jakub Kosecki - fot. turi
Niedziela, 17 października 2010 r. godz. 13:35

Wypożyczeni: Tylko Kosecki zwycięski

Bodziach

Wszyscy wypożyczeni legioniści, oprócz Macieja Górskiego, wystąpili w meczach swoich drużyn w sobotę i niedzielę. Większość musiała zadowolić się remisami (Banasiak, Mikołajczak) lub poznać smak porażki (Wasikowski, Trochim). Tylko zespół Jakuba Koseckiego wygrał swój mecz. "Kosa" na boisku przebywał przez 64. minuty. Gola dla Sandecji zdobył Damian Zbozień, którego Legia może jeszcze sprowadzić na Łazienkowską.
Wypożyczeni legioniści:
Banasiak Adam (Stilon Gorzów) - 59 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Dolcanem
Górski Maciej (Stilon Gorzów) - nie zagrał w zremisowanym 0-0 meczu z Dolcanem
Kosecki Jakub (ŁKS Łódź) - 64 minuty w wygranym 3-2 wyjazdowym meczu z LKS Nieciecza
Mikołajczak Radosław (Stilon Gorzów) - 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Dolcanem
Trochim Wojciech (Bałtyk Gdynia) - 90 minut w przegranym 1-2 wyjazdowym meczu z Polonią Słubice
Wasikowski Piotr (Zawisza Bydgoszcz) - 87 minut w przegranym 0-1 wyjazdowym meczu z Elaną