Pogoń w Polkowicach dopingowało 204 fanów
Niedziela, 31 października 2010 r. godz. 14:53

Grali przyjaciele

Bodziach

Zagłębie zgubiło kolejne punkty w II lidze. Sosnowiczanie tylko zremisowali z Polonią Słubice i dystans do czołówki powiększa się. Podobnie jest w przypadku Pogoni, która przegrała w Polkowicach. W sobotę Olimpia bezbramkowo zremisowała z Motorem. Juventus wygrał w prestiżowym meczu z Milanem, zwyciężając po raz pierwszy od 5 lat na San Siro. Den Haag pokonał u siebie FC Utrecht.

I liga: Górnik Polkowice 1-0 Pogoń Szczecin
Portowcy przegrali z beniaminkiem I ligi z Polkowic 0-1. W rozegranym w piątek meczu przez 55 minut utrzymywał się bezbramkowy remis, aż w końcu arbiter z Kalisza podyktował jedenastkę dla polkowiczan. Tę na bramkę zamienił Zbigniew Grzybowski. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i Pogoń ma coraz mniejsze szanse na włączenie się do walki o awans. Obecnie, mając jeden mecz rozegrany więcej, szczecinianie zajmują dopiero 9. miejsce w tabeli, z 12-punktową stratą do miejsca gwarantującego awans. Pogoń dopingowało 204 fanów.

II liga: Polonia Słubice 0-0 Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie tylko zremisowało w wyjazdowym meczu z Polonią Słubice. Choć sosnowiczanie do przerwy grali nie najgorzej, to nie potrafili znaleźć sposobu na pokonanie bramkarza gospodarzy. 13 minut po przerwie wydawało się, że Zagłębiu należy się rzut karny, za zagranie ręką w polu karnym Daniela Wojciechowskiego. Innego zdania był arbiter. Chwilę później dobrą okazję zmarnowali gospodarze. sosnowiczanie odpowiedzieli akcją, w której Filipowicz fatalnie przestrzelił z sześciu metrów. Niestety od 64. minuty goście grali w 10., po tym jak drugą żółtą kartką ukarany został debiutant, Sebastian Białas. Niestety do końca meczu wynik się nie zmienił i Zagłębie straciło punkty na terenie mocno przeciętnego rywala.

II liga: Olimpia Elbląg 0-0 Motor Lublin
Bezbramkowym remisem zakończyło się sobotnie spotkanie Olimpii z Motorem. Dla elblążan to z pewnością strata dwóch punktów. Gospodarze zdecydowanie przeważali, ale nie potrafili skierować piłki do siatki. Bliski tego był kwadrans przed końcem Kola Dremiuk, którego uderzenie bramkarz zatrzymał na linii bramkowej. Na trybunach przez 90 minut głośno swój zespół dopingowali fani ZKS-u oraz delegacja Legii. Motorowcy do Elbląga przyjechali w 315 osób.

Serie A: AC Milan 1-2 Juventus Turyn
Piłkarze z Turynu świetnie spisali się w prestiżowym meczu na San Siro. Stara Dama pokonała Milan 2-1. Goście objęli prowadzenie w 24 minucie po golu Fabio Quagliarelli. Na 2-0 podwyższył Alessandro Del Piero w 65 minucie. Milan odpowiedział tylko kontaktowym trafieniem Ibrahimovicia, 8 minut przed końcem spotkania. Juve wygrało na San Siro po raz pierwszy od pięciu lat.

Eredivisie: Den Haag 1-0 FC Utrecht
W prestiżowym spotkaniu z Utrechtem, piłkarze z Hagi wygrali przed własną publicznością 1-0. Gola na wagę trzech punktów zdobył w doliczonym czasie pierwszej połowy Immers. Den Haag zajmuje ósme miejsce w tabeli.