Poniedziałek, 15 listopada 2010 r. godz. 08:23

Kick-boxing: Srebro Wyszyńskiej w low-kick, porażki Legii w K-1

Bodziach

W rozegranych w miniony weekend w Skarżysku-Kamiennej, zawodach kick-boxerskiego Pucharu Polski w formule low-kick, Małgorzata Wyszyńska w kategorii wagowej do 60 kilogramów juniorów, bez walki zajęła drugie miejsce. Seniorzy Legii startowali tymczasem, na razie bez sukcesów, w Pucharze Polski w formule K-1.

Piotr Marcinkowski pokonał Kacpra Urbańczyka 3-0, ale następnie uległ Hubertowi Rycerskiemu w stosunku 1-2. Ten sam zawodnik wcześniej wyeliminował innego legionistę, Konrada Czopowicza (0-3). Fryderyk Mścisławski przegrał 0-3 z Łukaszem Gawlikiem (Tom-Center Piotrków Tryb.) i już na pierwszej walce zakończył udział w zawodach.