Młoda Legia wygrała w Sulejówku z Bugiem - fot. Raffi
Środa, 2 lutego 2011 r. godz. 19:06

Sparing: Młoda Legia 3-2 Bug Wyszków

Redakcja, źródło: własne

W drugim dzisiejszym sparingu drużyna Młodej Legii pokonała Bug Wyszków 3-2. Pierwsze dwie bramki legioniści zdobyli na początku spotkania. W 6. minucie trafił Wojciech Lisowski, a w 12. minucie Michał Kopczyński. Później nastąpiło rozluźnienie w szeregach stołecznej drużyny i rywale przed przerwą doprowadzili do wyrównania. Wynik w 74. minucie ustalił Jakub Rozwandowicz.

Bug Wyszków był bardziej wymagającym przeciwnikiem niż Pilica Białobrzegi. Spotkanie było wyrównane, z momentami przewagi legionistów, za wyjątkiem końcowych minut pierwszej i początku oraz końcówki drugiej połowy, kiedy to do głosu doszli wyszkowianie. Legioniści mieli kilka bardzo dobrych sytuacji (m.in. dwukrotnie Tietz, a w drugiej połowie Cichocki i Karniszewski), ale nie zdołali zdobyć więcej goli. Kilka razy swoimi umiejętnościami musiał się również wykazać Chrostowski.

Za dwa dni szkoleniowcy ogłoszą kadrę na rozpoczynające się we wtorek zgrupowanie we Włoszech.

Młoda Legia 3-2 (2-2) Bug Wyszków
1-0 - 6 min. Wojciech Lisowski
2-0 - 12 min. Michał Kopczyński