Fani Den Haag na meczu z Rodą Kerkrade - fot. beton
Czwartek, 26 maja 2011 r. godz. 07:12

Grali przyjaciele

Bodziach

Olimpia Elbląg, dzięki wygranej z GLKS-em Nadarzyn, awansowała na 1. miejsce w II lidze. Szans na awans nie ma już Zagłębie, które zgubiło punkty w Wągrowcu. Wygrała Pogoń i może być już pewna utrzymania. Spotkanie w Szczecinie obejrzało zaledwie 800 widzów. Dziś ważny mecz Den Haag z Groningen. Poniżej prezentujemy zdjęcia z pierwszego barażowego meczu FC Den Haag z Rodą Kerkrade.

I liga: Pogoń Szczecin 4-2 Górnik Polkowice
Pogoń całkiem nieźle prezentuje się pod koniec tego nieudanego sezonu. Wygraną z Górnikiem Polkowice obejrzało zaledwie... 800 widzów. Goście wyszli na prowadzenie już w 1. minucie gry! Na szczęście później do głosu doszli Portowcy, którzy za sprawą Wólkiewicza i Akahoskiego (2 gole) wyszli na prowadzenie 3-1. W 53. minucie Górnik po raz drugi pokonał Bartosza Fabiniaka, ale ostatnie słowo należało do szczecinian - Adam Frączczak ustalił wynik meczu w 66. minucie. Pogoń zajmuje ósme miejsce w tabeli i spadek jej już nie zagraża.

II liga: Olimpia Elbląg 1-0 GLKS Nadarzyn
Piłkarze Olimpii Elbląg coraz bliżej I ligi. Wygrana z GLKS-em Nadarzyn dała ZKS-owi awans na pierwsze miejsce (56 punktów). Okocimski zremisował swój mecz i ma punkt straty do Olimpii. Trzeci Świt ma na koncie 53 punkty. Gola na wagę zwycięstwa zdobył w 9. minucie gry Kamil Jackiewicz.

II liga: Nielba Wągrowiec 2-2 Zagłębie Sosnowiec
Zagłębie definitywnie zakończyło walkę o awans, remisując w Wągrowcu 2-2. Mecz dla sosnowiczan rozpoczął się całkiem nieźle - w 3. minucie Marcin Lachowski wyprowadził Zagłębie na prowadzenie. W II połowie to jednak gospodarze dwukrotnie pokonali golkipera Zagłębia i jeden punkt dopiero w ostatniej minucie uratował naszym przyjaciołom Marek Suker. Zagłębie jest piąte w tabeli i traci 10 punktów do drugiego Zawiszy.