Czwartek, 13 października 2011 r. godz. 09:08

Zapasy: Trzy medale legionistów na zawodach PP

Bodziach

W rozegranych w Radomiu zawodach Pucharu Polski kadetów w stylu klasycznym najlepiej spośród legionistów zaprezentowali się Piotr Ołówko, który w kategorii wagowej do 76 kg zajął pierwsze miejsce, oraz Patryk Boniecki, który zwyciężył w kat. do 85 kg. Drugie miejsce w kat. do 100 kg zajął Adrian Mikołajczyk. W klasyfikacji drużynowej Legia była trzecia, przed kadrą Ukrainy i Cartusią Kartuzy.

Mariusz Grabowski (-46 kg) był jedenasty, Dżołchar Żołmurzajew w kategorii wagowej do 50 kg zajął piąte miejsce, w kat. do 54 kg Ibragim Barkinkojev był siódmy, a Andrzej Rzepka 27., do 58 kg Anzor Kuciejew zajął 13. miejsce, a Kajetan Rycerski 20., a do 63 kg Bartosz Pasierowski 14., Maurycy Kosmanowicz 24. miejsce.