Środa, 29 lutego 2012 r. godz. 08:38

Dwa dobre mecze GLKS-u

Bodziach

Koszykarze Legii w sobotę zmierzą się z GLKS-em Nadarzyn - drużyną, która wygrała w tym sezonie tylko jedno spotkanie, z Mon-Polem Płock. Zespół z Nadarzyna oprócz meczu z Mon-Polem, zagroził także Jagiellonce Warszawa. Do zwycięstwa brakowało niewiele - przy stanie 90-90 GLKS miał 19 sekund na zapewnienie sobie dwóch punktów, ale ostatecznie po dogrywce górą była ekipa z Pragi. Zespoły z czołówki ligi, nie miały z GLKS-em większych problemów.

W ostatnich meczach GLKS przegrał z AZS-em UW 68-87, MKS-em Ochota 72-87 i Mazowszem Grójec 80-93. Wcześniej zespół z podwarszawskiego Nadarzyna przegrał właśnie po dogrywce z Jagiellonką 101-104 i dość wyraźnie, bo 74-95 w zaległym meczu z Pułaskim Warka.

W pierwszym spotkaniu Legia, po bardzo słabej pierwszej połowie, pokonała w Nadarzynie GLKS 116-58. W najbliższą sobotę liczymy, że legioniści zagrają zdecydowanie lepiej, przynajmniej tak dobrze jak w czwartej, wygranej 44-9 kwarcie tamtego pojedynku. Początek sobotniego spotkania o godzinie 20 przy Obrońców Tobruku. Zapraszamy!