Robert Kasperczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
Poniedziałek, 3 września 2012 r. godz. 20:44

Kasperczyk: Z nieba do piekła

Tomek Janus

Robert Kasperczyk (trener Podbeskidzia): Gratuluję Legii zasłużonej wygranej. Legia była lepsza. My nastawiliśmy się na kontry i żałuję zmarnowanych okazji z końca pierwszej połowy. Do przerwy mogło być 0-2. W drugiej części legioniści nas stłamsili. Szkoda mi moich graczy, bo z nieba zeszliśmy do piekła.

Bramka Żyry nas podłamała. Później przyszły kolejne gole. Dziękuję moim zawodnikom za ambicję. Nam zabrakło tego, co dobrze funkcjonowało rok temu. Za słabo kontrowaliśmy rywali.