Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie. Informacje o tym, jak korzystasz z naszej witryny, udostępniamy partnerom społecznościowym, reklamowym i analitycznym. Klikając "ROZUMIEM" lub ✔, wyrażasz zgodę na stosowanie cookies i innych technologii. Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.    ROZUMIEM
Legioniści - niezależny serwis informacyjny
HokejKoszykówka
NewsyNewsy
Newsy
RSS  |  WAP  |  Kosz  |  Siatka  |  Hokej
Juniorzy młodsi po triumfie w rozgrywkach mazowieckich powalczą o prymat w kraju - fot. Legionisci.com
Juniorzy młodsi po triumfie w rozgrywkach mazowieckich powalczą o prymat w kraju - fot. Legionisci.com
Poniedziałek, 4 lutego 2013 r. godz. 13:31

Uwaga: Wiadomość archiwalna!

Juniorzy zagrają w rozgrywkach ogólnopolskich

Raffi, źródło: legionisci.com

Po zmianie formuły rozgrywek młodzieżowych juniorzy starsi i juniorzy młodsi Legii wywalczyli, po wygraniu rozgrywek na Mazowszu, awans do fazy ogólnopolskiej. 32 drużyny z miejsc 1-2 rozgrywek wojewódzkich podzielone na 4 grupy po 8 zespołów walczyć będą systemem "mecz i rewanż" o zwycięstwo w grupie makroregionalnej, dające awans do turnieju finałowego w czerwcu. Początek rozgrywek z udziałem Legii - 23 lutego.

Juniorzy starsi (rocznik 1994/5)

Drużyna juniorów starszych Legii zmierzy się na wiosnę z drużynami z Mazowsza, woj. podlaskiego, łódzkiego i warmińsko-mazurskiego: Polonią Warszawa, SMS Łódź, ŁKS-em Łódź, Jagiellonią Białystok, ŁKS-em Łomża, Stomilem Olsztyn i Sokołem Ostróda. Z każdym z przeciwników rozegra mecz i rewanż. Drużyna juniorów starszych będzie się przygotowywała do rozgrywek razem z Młodą Legią, na obozie w Rzymie. Po powrocie do kraju legioniści rozegrają sparingi z: Koroną Kielce, Bugiem Wyszków (seniorzy, IV liga), Śląskiem Wrocław, Elaną Toruń i Lechem Poznań. Wobec sporego przemeblowania i wymieszania składów Młodej Ekstraklasy i juniorów starszych można przypuszczać, że w większości meczów wystąpią także gracze z szerokiego składu Młodej Legii.

W sierpniu 2009 r. mistrzami Polski U-13 trampkarzy byli gracze rocznika '95 Akademii Piłkarskiej Legii Warszawa; w 2011 r., drużyna złożona oparta na Młodych Wilkach 1994 i wspierana przez 8 młodszych kolegów zdobyła w Gdyni srebrny medal mistrzostw Polski juniorów młodszych. Życzymy nawiązania do tych wyników także w zbliżającej się rundzie!

Wyniki Legii 94/5 jesienią:
W rozgrywkach I MLJ St.: 14 meczów, 34 punkty, 11 wygranych, 1 remis, 2 porażki (z Dolcanem i Beniaminkiem Radom). Bramki: 61-8.

Sparingi: 3-2 z Polonią Warszawa 94/5, 3-1 ze Śląskiem Wrocław, 3-2 z Widokiem Lublin, 5-1 z Koroną Kielce, 4-1 z Legią 96.

Czołowi strzelcy Legii 94/5 w rundzie jesiennej, w rozgrywkach I MLJSt.:
Jakub Arak 14 goli, Daniel Rosiński 9, Rafał Parobczyk 5, Mateusz Janusiewicz 4, Bartłomiej Kalinkowski, Kamil Rozmus, Patryk Sokołowski i Łukasz Turzyniecki po 3

Czołowi "asystenci":
Mateusz Janusiewicz i Rafał Parobczyk po 8 asyst, Jan Grzesik 6, Maciej Ciepielewski, Kamil Rozmus, Robert Śmigielski i Łukasz Turzyniecki po 4, Michał Bojek 3.

Reprezentanci kraju:
Najczęściej powoływanymi do reprezentacji graczami Legii z roczników 94 i 95 byli w minionych 2 sezonach: Mateusz Żebrowski, Oskar Pogorzelec, Konrad Budek, Norbert Misiak (aktualnie leczy kontuzję odniesioną w sierpniu) i Aleksander Jagiełło, a ostatnio powrócił do niej także Kamil Kurowski. Powołania na mecze bądź konsultacje reprezentacji mają również na koncie: Marcin Stromecki (przebywający aktualnie na testach w II-ligowej Pogoni Siedlce), Kamil Dankowski, Kamil Dmowski, Tomasz Prejs, Jakub Arak i Kamil Mazek, a w dalszej przeszłości - także Kamil Rozmus. Większość z tych graczy trenuje aktualnie na co dzień z Młodą Legią, ale każdy z nich może teoretycznie wystąpić w meczu ligi juniorskiej.

Przeciwnicy:
* OKS 1945 Stomil Olsztyn - zwycięzca rozgrywek w woj. warmińsko-mazurskim i jedna z potencjalnie mocniejszych drużyn w rozgrywkach. O dominacji stomilowców i braku poważnej konkurencji świadczy nie tylko komplet zwycięstw oraz bilans bramkowy 76-0 w 13 meczach, ale również 12-punktowa przewaga nad kolejną drużyną. Warto dodać, że olsztynianie nie są jedynie mistrzami własnego podwórka - drużyna oparta jest głównie na graczach rocznika 1995, który już 2 lata temu wywalczył awans do turnieju finałowego MPJMł. 94/5, i także w zeszłym roku zajął 4. miejsce w Polsce. Kilku graczy tej drużyny, m.in. pozyskany z Vęgorii Węgorzewo bramkarz Krystian Burzyński, obrońca Wojciech Dziemidowicz, skrzydłowy Piotr Wypniewski, pomocnicy Patryk Kun i Arkadiusz Mroczkowski czy napastnik Karol Żwir, otrzymywało już powołania do reprezentacji Polski rocznika 1995. W finałach MP Juniorów Młodszych w 2011 r. legioniści wygrali z OKS aż 5-0, ale zespół z Olsztyna występował wówczas bez 10 czołowych graczy, powołanych na finały Pucharu Deyny.

*Sokół Ostróda - 27 punktów (8 zwycięstw, 3 remisy, 2 porażki) w 13 meczach, bilans bramkowy 28-14. Gracze Sokoła stoczyli zaciętą walkę o 2. miejsce z Olimpią 2004 Elbląg, wyprzedzając ostatecznie elblążan o 3 punkty. Nie należą do faworytów grupy, ale stać ich na zrobienie niespodzianki. W drużynie występuje m.in. znany z występów w Młodych Wilkach 95 skrzydłowy Krystian Mazik. Czołowy obrońca Sokoła, Paweł Dawidowicz, zasilił latem Lechię Gdańsk.

* Jagiellonia Białystok SSA - obok Stomilu, jeden z faworytów grupy, tym bardziej, że w razie konieczności będzie mogła skorzystać z zawodników występujących w Młodej Ekstraklasie, co czyniła chociażby w wygranym 2-1 pojedynku z wiceliderem z Łomży; w Podlaskiej Lidze Juniorów Starszych białostoczanie wygrali wszystkie 9 meczów i zakończyli rundę z 27 punktami oraz bilansem bramkowym 54-2. Z graczy mogących wystąpić w rozgrywkach, a grających na co dzień w MESA bądź I drużynie, trenerom Legii będą doskonale znani Marcin Pawlik i Adam Dźwigała, pozyskani przez Jagiellonię z Mazura Karczew, jak również o rok starsi obrońca Jonatan Straus czy napastnik Bartosz Giełażyn, i wielu innych.

* ŁKS Łomża - drugie miejsce w rozgrywkach na Podlasiu, z bilansem 7-1-1 w 9 meczach i stosunkiem bramek 26-4. Choć to rozgrywki juniorów starszych, można spodziewać się udziału w meczach dwóch graczy z szerokiego składu reprezentacji Polski rocznika 1996: Marcina Malinowskiego i Artura Bajora.

* MKS Polonia Warszawa - drugie miejsce w Mazowieckiej I Lidze Juniorów St., o 2 punkty za Legią. Bilans w 14 meczach: 32 punkty (12-1-2), bramki 59-11. W rozegranym w rundzie jesiennej meczu legioniści zremisowali z Czarnymi Koszulami 3-3, grając przez ponad pół godziny w dziesiątkę. Dodatkowo Polonia 94 (uzupełniona mocno graczami rocznika 1995) była również wielokrotnie w minionym roku sparingpartnerem drużyny prowadzonej przez Krzysztofa Dębka i Radosława Boczka. W ostatnim takim meczu, rozegranym w sierpniu, legioniści wygrali 3-2. Skład drużyny pozostaje do pewnego stopnia niewiadomą, gdyż spora grupa zawodników z roczników 1994/1995 może przejść do drużyny występującej w Młodej Ekstraklasie i nie mogliby wówczas grać w rozgrywkach juniorskich w barwach MKS. W drużynie juniorów powinien jednak pozostać np. najlepszy strzelec Daniel Ciechański, a uzupełnią ją m.in. wyróżniający się gracze Agrykoli (testowany niegdyś w Legii stoper Alek Flakiewicz) i SEMP-a (lewoskrzydłowy Damian Krasuski).

* SMS Łódź - zdominowali rozgrywki w Łódzkiem, w grupie eliminacyjnej A z bilansem 29 punktów (9-2-1) i stosunkiem bramek 54-8 wyprzedzili o 1 punkt ŁKS Łódź. W pojedynkach z wiceliderem grupy B (Ceramiką Opoczno) padły wyniki 0-0 i 4-0. Choć obecnie zawodnicy SMS (chociażby Wojciech Gulas, Dominik Głowiński czy Maciej Wasilewski z rocznika 1995) są z rzadka tylko powoływani do reprezentacji Polski, to wynika to przede wszystkim z faktu, że większość z etatowych reprezentantów (jak Bartosz Biel, Krystian Nowak, Karol Domżał, Sebastian Zieleniecki czy Patryk Stępiński) zmieniło barwy klubowe i występują już z seniorami. Można spodziewać się, że mimo wszystko łodzianie w każdym meczu będą groźni.

* AP ŁKS Łódź - drugie miejsce w łódzkiej grupie eliminacyjnej A (9 wygranych remis i 2 porażki, bilans bramkowy 39-12), a następnie 2-2 i 2-0 w barażach z Widzewem o udział w rozgrywkach makroregionalnych. Z drużyny juniorów ŁKS wywodzi się kilku graczy z szerokiej kadry pierwszej drużyny, m.in. najbardziej znany Agwan Papikjan, ale nie mogą oni występować w szeregach AP.

Terminarz meczów Legii 94/5:
23/24 marca: Legia - Jagiellonia Białystok
29/30 marca: Legia - MKS Polonia Warszawa
6/7 kwietnia: ŁKS Łódź - Legia
13/14 kwietnia: Legia - Sokół Ostróda
20/21 kwietnia: ŁKS Łomża - Legia
27/28 kwietnia: Legia - Stomil Olsztyn
1 maja: SMS Łódź - Legia
4/5 maja: Jagiellonia - Legia
11/12 maja: MKS Polonia Warszawa - Legia
18/19 maja: Legia - ŁKS Łódź
25/26 maja: Sokół Ostróda - Legia
29 maja: Legia - ŁKS Łomża
1/2 czerwca: Stomil Olsztyn - Legia
8/9 czerwca: Legia - SMS Łódź

Pozostałe ligi międzywojewódzkie juniorów:

Dolnośląska/Lubuska/Opolska/Śląska:
Śląsk Wrocław, Zagłębie Lubin; Stelmet UKP Zielona Góra, Stal Sulęcin; MKS MOSiR Opole, Pomologia Prószków; UKS Ruch Chorzów i Gwarek Zabrze.

Kujawsko-Pomorska/Pomorska/Wielkopolska/Zachodniopomorska:
Elana Toruń, Zawisza Bydgoszcz; Lechia Gdańsk, Arka Gdynia; Lech Poznań, Warta Poznań; Pogoń Szczecin, Bałtyk Koszalin.

Lubelska/Małopolska/Podkarpacka/Świętokrzyska:
GKS Bogdanka Łęczna, Widok Lublin; Sandecja Nowy Sącz, Cracovia SA; Stal Rzeszów, Stal Stalowa Wola; Korona Kielce SA i KSZO Junior Ostrowiec.

Juniorzy młodsi (rocznik 1996 i młodsi)

Drużyna juniorów młodszych Legii zmierzy się na wiosnę z klubami z Mazowsza, woj. podlaskiego, łódzkiego i warmińsko-mazurskiego: Polonią Warszawa, Jagiellonią Białystok SSA, MOSP Jagiellonią Białystok, SMS Łódź, GKS-em Bełchatów, Stomilem Olsztyn i Jeziorakiem Iława. Skład uzupełnią wyróżniający się gracze rocznika 1997, z Mateuszem Wieteską na czele. Drużyna będzie przygotowywać się do rundy na własnych obiektach i od 9 lutego rozgrywać będzie sparingi, kolejno z: Ceramiką Opoczno, Koroną Kielce, Chemikiem Bydgoszcz, Lechią Gdańsk i Lechem Poznań. W 2010 r. Młode Wilki 96 triumfowały w Premier Cup, będącym nieoficjalnymi mistrzostwami Polski, pod patronatem PZPN. Ośmiu graczy z tamtego składu wciąż występuje w Legii i będą bardzo chcieli powtórzyć ten sukces. Aktualnie żaden z graczy Legii 96 nie znajduje się w kadrze Młodej Legii, ale w przerwie zimowej sprawdzani byli napastnik Kamil Anczewski oraz bramkarz Dawid Leleń, i zebrali pozytywne recenzje. W szczególności możliwe są na wiosnę występy w MESA tego pierwszego, gdyż wyjazd na obóz drużyny trenera Banasika opuścił tylko z uwagi na powołanie do reprezentacji narodowej, w której należy do najlepszych strzelców; skuteczność i inklinacje do gry zespołowej pokazał również w sparingach Młodej Legii.

Wyniki Legii 96 jesienią:
W rozgrywkach I MLJ Mł.: 15 meczów, 43 punkty, 14 wygranych, 1 remis (z Młodzikiem Radom), bez porażki. Bramki: 67-10.

Sparingi: 3-0 z Legią 97, 3-0 z Chemikiem Bydgoszcz, 4-0 z Lechią Gdańsk, 2-1 z Koroną Kielce, 1-4 z Legią 94/5. IV miejsce na turnieju juniorów starszych Michalovce Cup.

Czołowi strzelcy Legii w rundzie jesiennej:
Odnośnie zdobytych bramek, podobnie jak w przypadku asyst, podajemy również osiągnięcia graczy o rok młodszych w ich lidze, gdyż część z wyróżniających się zawodników z rocznika 1997 również może brać udział w meczach ligi makroregionalnej ze starszymi kolegami.

W rozgrywkach rocznika 1996: Kamil Anczewski 14 goli, Sylwester Szymański 13, Damian Szczepański 10, Grzegorz Tomasiewicz 5, Daniel Mlonek i Eryk Rakowski po 4, Jakub Nidzgorski i Mateusz Wieteska po 3.
W rozgrywkach rocznika 1997: Eryk Więdłocha 12 goli, Michał Stasz 9, Dawid Surma 7, Jakub Wojcieszak 6, Bartosz Świderski 5, Radosław Cieślak i Sebastian Stolarski po 4.

Czołowi "asystenci":
W rozgrywkach rocznika 1996: Kamil Anczewski 10 asyst, Eryk Rakowski i Grzegorz Tomasiewicz po 6, Robert Bartczak, Daniel Mlonek i Michał Suchanek po 5, Arkadiusz Górka i Mateusz Baranowski po 2.
W rozgrywkach rocznika 1997: Radosław Cieślak i Michał Podlecki po 6 asyst, Filip Karbowy, Sebastian Stolarski i Bartosz Świderski po 5, Eryk Więdłocha i Jakub Wojcieszak po 4, Kacper Krasuski, Konrad Zaradny i Maciej Wojczuk po 3.

Reprezentanci kraju:
W minionym roku spośród graczy Legii powołania na mecze reprezentacji Polski otrzymywali: Arkadiusz Najemski, Wojciech Kochański, Robert Bartczak, Michał Suchanek, Grzegorz Tomasiewicz i Kamil Anczewski, jak również o rok młodszy Mateusz Wieteska, który właściwie na stałe dołączył do drużyny narodowej i klubowej rocznika 1996. Oprócz tego, w tym i poprzednim sezonie w konsultacjach szerokiego składu reprezentacji narodowej udział brali także: Mateusz Baranowski, Paweł Radziszewski, Sylwester Szymański i Rafał Makowski.

Z graczy rocznika 1997 powołania reprezentacyjne, oprócz Wieteski, otrzymywali również często Eryk Więdłocha i Adrian Gapczyński. W szerokim składzie kadry (najczęściej w kontekście konsultacji) znajdowali się w tym i poprzednim sezonie również: Arkadiusz Górka (podobnie jak Wieteska, najczęściej grający jesienią ze starszymi kolegami), Konrad Zaradny, Michał Stasz, Bartosz Świderski i Patryk Kostrzanowski.

Przeciwnicy:
* OKS 1945 Stomil Olsztyn - zwycięzcy rozgrywek w województwie warmińsko-mazurskim (41 punktów w 15 meczach, 13-2-0, bramki 54-12). Drużyna rocznika 97 zdecydowanie dominowała w rozgrywkach, dość powiedzieć że wyprzedzili nawet swoich o rok starszych kolegów, występujących jako Stomil II. Wśród graczy warto zwrócić uwagę na powoływanego do reprezentacji Polski zdobywcę 21 goli jesienią, 16-letniego napastnika Artura Siemaszko oraz jego rówieśników z rocznika 1997, obrońcę Damiana Zacheję, oraz reprezentantów województwa - pomocnika Patryka Rosolińskiego i obrońcę Radosława Bukackiego. Wśród graczy rocznika 96 wyróżniał się bramkostrzelny pomocnik Dawid Chabko i ofensywnie grający prawy obrońca Filip Francuz. W Stomilu występowali również w przeszłości reprezentanci kraju Oskar Zawada i Jakub Serafin, ale ten pierwszy wyjechał do Niemiec, a drugi, gdy nie zdecydowała się na niego Legia, trafił do Poznania. Obie drużyny juniorów młodszych wielokrotnie mierzyły się z Legią i o ile w wiodącym w tych rozgrywkach roczniku 96 górą byli zwykle legioniści (m.in. 1-0 i 6-2), to gracze o rok młodsi wygrali w lutym na Łazienkowskiej 1-0 po golu obserwowanego niegdyś przez Legię Siemaszki.

* Jeziorak Iława - trzecie miejsce w rozgrywkach wojewódzkich (34 punkty w 15 meczach, 11-1-3, bramki 40-18), ale ponieważ wiceliderem były rezerwy Stomilu, iławianie zostali promowani do rozgrywek makroregionalnych. Zawodnicy Jezioraka nie byli w ostatnim czasie powoływani do kadry narodowej, ale w kadrze województwa grywali bramkarz Kamil Banasiak (97), mający już za sobą debiut w pierwszej drużynie Jezioraka napastnik Remigiusz Pawłowski i obrońca Marcin Witkowski (obaj 96).

* Jagiellonia Białystok SSA - W 9 rozegranych meczach jagiellończycy uzyskali 25 punktów (8-1-0) i bilans bramkowy 22-5. Zespół ma swoich szeregach kilku zawodników występujących już w Młodej Ekstraklasie, a nawet I drużynie, oraz powoływanych do reprezentacji Polski, takich jak m.in. bramkarz Bartłomiej Drągowski (97), obrońca Emil Łupiński, pomocnik Kamil Jastrzębski (96) czy napastnicy Karol Buzun (96) i Emil Gajko (96).

* MOSP Jagiellonia Białystok - drugie miejsce w lidze z zaledwie 1 porażką (z Jagiellonią SSA) w 9 spotkaniach i bilansem bramkowym 60-9. MOSP jako oddzielny klub nie może korzystać z zawodników z Młodej Ekstraklasy, ale to też będzie gwarantować, że białostoczanie potraktują te rozgrywki priorytetowo i nie odpuszczą żadnego spotkania. Warto również odnotować graczy mających na koncie powołania na konsultacje reprezentacji narodowej, jak pomocnik Dawid Piotrowski, pomocnik/napastnik Mateusz Jaremkiewicz czy zwłaszcza napastnik Mateusz Antoniuk.

* MKS Polonia Warszawa - drugie miejsce w Mazowieckiej I Lidze Juniorów Mł, o 6 punktów za Legią, ale aż 12 oczek nad kolejną w tabeli Unią Warszawa. Bilans w 15 meczach: 37 punktów (12-1-2), bramki 48-12. W rozegranym w rundzie jesiennej meczu legioniści dość pewnie wygrali z "Czarnymi Koszulami" 2-0. Do tego Polonia straciła na rzecz drużyny występującej w Młodej Ekstraklasie (prowadzonej przez oddzielny podmiot) swojego najlepszego gracza Filipa Kowalczyka. Z Młodą Ekstraklasą trenuje również obrońca Bartłomiej Gromek. Warto również zwrócić uwagę na pomocnika Krzysztofa Możdżonka czy bramkostrzelnego Piotra Strzemeckiego. Należy się jednak spodziewać wzmocnień zespołu nowymi graczami oraz, przynajmniej w części meczów, zawodnikami rocznika 1997 (w tym reprezentantami kraju Adamem Ryczkowskim i Bartoszem Skowronem, którzy nie zagrali przeciwko Legii w listopadzie, oraz reprezentantem Mazowsza Mateuszem Szczeblewskim).

* SMS Łódź - w rozgrywkach wojewódzkich, w grupie eliminacyjnej A łodzianie triumfowali z bilansem 34 punktów (11-1-0) i kontem bramkowym 62-4 w 12 meczach, o 5 punktów przed Ceramiką Opoczno. W barażach piłkarze SMS rozgromili Widzew, wygrywając 4-0 i 6-0. SMS to od lat jedna z czołowych drużyn tego rocznika w kraju (w 2010 r. brąz na nieoficjalnych mistrzostwach Polski trampkarzy, za Legią i UKP Zielona Góra). Reprezentanci kraju: bramkarz Marcin Staniszewski (97), obrońcy Damian Dudała (97) i Bartosz Walencik (96), powołania ma na koncie także pomocnik Sebastian Motyka (96)

* GKS Bełchatów - w łódzkiej grupie eliminacyjnej B bełchatowianie zajęli 1. miejsce, z 31 punktami (10-1-1) i dorobkiem bramkowym 45-12, aż o 7 oczek przed Widzewem. W barażach z Ceramiką Opoczno bełchatowianie wygrali dwukrotnie, 5-1 i 2-0. W szerokiej kadrze Polski U-16 znajduje się napastnik z rocznika 1997, rosły Maciej Łabędzki.

Terminarz meczów Legii 96:
23/24 marca: Legia - Jagiellonia Białystok
29/30 marca: Legia - MKS Polonia Warszawa
6/7 kwietnia: GKS Bełchatów - Legia
13/14 kwietnia: Legia - Jeziorak Iława
20/21 kwietnia: MOSP Jagiellonia Białystok - Legia
27/28 kwietnia: Legia - Stomil Olsztyn
1 maja: SMS Łódź - Legia
4/5 maja: Jagiellonia - Legia
11/12 maja: MKS Polonia Warszawa - Legia
18/19 maja: Legia - GKS Bełchatów
25/26 maja: Jeziorak Iława - Legia
29 maja: Legia - MOSP Jagiellonia Białystok
1/2 czerwca: Stomil Olsztyn - Legia
8/9 czerwca: Legia - SMS Łódź

Pozostałe ligi międzywojewódzkie juniorów młodszych:

- Dolnośląska/Lubuska/Opolska/Śląska:
Zagłębie Lubin, Śląsk Wrocław; Stelmet UKP Zielona Góra, Tęcza Krosno Odrzańskie; Odra Opole, Stal Brzeg; Stadion Śląski Chorzów, Gwarek Zabrze.

- Kujawsko-Pomorska/Pomorska/Wielkopolska/Zachodniopomorska:
Zawisza Bydgoszcz (spółka), Chemik Bydgoszcz, Arka Gdynia, Lechia Gdańsk, Lech Poznań, Warta Poznań; Bałtyk Koszalin, Salos Szczecin.

- Lubelska/Małopolska/Podkarpacka/Świętokrzyska
BKS Lublin, Motor Lublin; Sandecja Nowy Sącz, Wisła Kraków; Stal Mielec, Karpaty Krosno; Korona Kielce, KSZO Junior Ostrowiec.



Zgłoś newsa!

Jeżeli masz informację, której nie ma na tej stronie, a Twoim zdaniem powinna się znaleźć, zgłoś ją nam! Wystarczy wypełnić prosty formularz, a informacja zostanie dodana do naszej bazy.
Zgłoś newsa!