Wtorek, 29 października 2013 r. godz. 07:04

Gimnastyka artystyczna: Wyniki legionistek

Bodziach, źródło: sglegia.pl

Sekcja gimnastyki artystycznej Legii zajęła 8. miejsce w mistrzostwach Polski w układach zespołowych. Nasz zespół wystąpił w składzie: Kinga Przygodzińska, Oliwia Kuczera, Pola Kaczyńska, Maria Rytarowska, Natalia Gasparska, Julia Lennon.

W zawodach gimnastyki artystycznej o Puchar Prezydenta Bielska-Białej startowało kilka legionistek. Najwyżej sklasyfikowana została Paula van der Meij, która w roczniku 2002 zajęła miejsce szóste. Ósma była Marlena Wyszyńska, a dziewiąta Weronika Wójcik. 9. pozycję w roczniku 2001 zajęła Sandra Wrzosek, a w roczniku 2003 Ada Gutkowska.

Tymczasem w mistrzostwach Warszawy drugie miejsce w układzie tanecznym zajęła Julia Mikuś, Julia Bieniewska była siódma.Obie legionistki zajęły także ex aequo czwarte miejsce w układzie ze skakanką. W wieloboju 3. miejsce zajęła Mikuś, a Bieniewska była szósta. W zawodach startowały także Kinga Przygodzińska (11. miejsce), Zuzanna Łuczyńska (14), Maja Kosicka (15), Pola Kaczyńska (18), Hanna Kierzkowska (22), Karina Chwesiuk, Natalia Gruszecka, Wiktoria Matuszczak, Wiktoria Lasok, Zuzanna Gałka, Izabela Jarecka, Aleksandra Skonieczna, Marta Jackowicz, Zuzanna Polańska, Julia Naklicka, Nina Świętochowska, Anna Rybałko.