Poniedziałek, 17 marca 2014 r. godz. 20:05

26. kolejka Ekstraklasy: Status quo

Mishka, źródło: Legionisci.com

W jedynym poniedziałkowym spotkaniu Ekstraklasy Cracovia pokonała Jagiellonię 1-0. W hicie kolejki Legia prowadziła do przerwy dwoma golami, ale tylko zremisowała z Wisłą. Takim samym rezultatem zakończył się w Lubinie między Zagłębiem i Śląskiem. W Chorzowie Piast Gliwice niespodziewanie pokonał Ruch Chorzów 2-0 i tym samym Legia utrzymała 6-punktową przewagę nad wiceliderem.

W piątek Korona zremisowała 1-1 z Zawiszą, a Lech pokonał Podbeskidzie 2-1. W spotkaniu drużyn z czołówki, Górnika i Pogoni, remis 1-1. Tym samym Górnik nie wygrał w lidze od 3 grudnia 2013 r.

Mays, 14.03.2014 08:36:28 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Oby sedziowanie bylo obiektywne we wszystkich meczach tej kolejki a szczegolnie w spotkaniu LEGIA - Wisla !!!

Rychu, 14.03.2014 09:57:29 - *.polkomtel.com.pl

Oby Legia zdobyła 3 punkty i nie oglądamy sie na nikogo.

Mays, 14.03.2014 10:06:02 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy Guilherme wystapi w spotkaniu LEGIA - Wisla?

mays, 14.03.2014 10:08:53 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

A kiedy bedzie gral Kosecki czy przenosi sie do innego klubu?

Matigol, 14.03.2014 12:08:56 - *.adsl.inetia.pl

Do "marecki": No to teraz błysnąłeś "wiedzą" o topografii własnego kraju....

do Matigol, 14.03.2014 16:05:07 - *.ip.netia.com.pl

pewnie patriota ;)

1313, 14.03.2014 22:40:12 - *.dynamic.chello.pl

No i macie swoją obiektywość złodzieje z posen już ukradli 3 punkty niech teraz ruda małpa wysyła filmiki do Uefy.

Pawel, 14.03.2014 23:56:32 - *.6

W Poznaniu sedzia "wydrukowal" mecz... Doliczyl 3 minuty a Mozdzen strzelil w...96! Karny tez naciagany

xzibit, 15.03.2014 07:09:59 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Do Pawel ..
chyba Tobie na komunie dali zegar słoneczny jak tam byla 96 minuta :)u Ciebie

kibic, 15.03.2014 07:26:09 - *.opera-mini.net

To już sobie mecz zobaczyłem ... Transmitujcie więcej męczy na polsat sport extra bo przez każdy ma ...

(L)uu, 15.03.2014 08:44:54 - *.centertel.pl

Chrzanic innych liczy sie dzisiaj zwyciestwo, nie patrzymy na innych tylko na siebie.

ja, 15.03.2014 09:46:35 - *.dynamic.chello.pl

To jest bardzo ważny mecz tzn. mecz o 6 punktów czyli o 3 punkty (po podziale) - hehehehe

Tak serio to ważny mecz.
Wygrajmy to!

falafel, 15.03.2014 09:53:40 - *.warszawa.vectranet.pl

Amika dostałą wczoraj 3 punkty od sędziego. Karnego nie było, w podobnej sytuacji powinien podyktować karnego dla Podbeskidzia. Amika jak zwykle mistrz przy zielonym stoliku - taka już posrańska tradycja.

Zosiu jest Staaaaach?, 15.03.2014 10:32:56 - *.skybroadband.com

.....ale że Dudka na mundial nie wzieli?

(L), 15.03.2014 16:02:17 - *.dynamic.chello.pl

Lyczmański , czy tego pajaca trzeba komuś jeszcze przedstawiać ?

\, 15.03.2014 19:10:53 - *.42

Gadanie z drukowaniem meczy. Kuźwa, jak się drukuje to się drukuje w bezpiecznym czasie, a nie w 95.minucie. Sędzia SŁUSZNIE doliczył dodatkowe 2 minuty za frajerskie symulowanie gracza Podbeskidzia kontuzji. Bardzo dobrze górolom i wszystkim innym klubom, które tak frajersko się zachowują. A jest to u nas normalne w KAŻDYM meczu jak drużyna na korzystny wynik. Tak powinni zachowywać się sedziowie w każdym meczu!!! Dobry wynik, końcówka meczu i już byle dotknięcie przeciwnika i już leżą na murawie jakby ich pociąg przejechał.

Lordv75, 16.03.2014 14:58:51 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To jest k.....uuuur...waaaa tragedia co oni sobą prezentują !!!!!!!!!!!!!!!!

1916/1977, 16.03.2014 15:05:43 - *.play-internet.pl

i mamy przygotowanie druzyny Berga do rundy,gra w chodzonego w drugiej polowie,jak mozna bylo stracic dwie bramki z przewaga zawodnika prawie przez caly mecz,wstyd .Jodłowiec,Brzyski,Rzeźniczaczak co oni robili jeden Stilic robil z nimi co chcial,panowie czy wy wogole trenowaliscie w okresie zimowym.reszta tez nie lepiej ,jak tak dalej bedzie mistrz to bedzie ale nie u nas ,mozna sie zalamac.

mm, 16.03.2014 15:07:48 - *.adsl.inetia.pl

Chcieliście większej ilość Polaków w składzie,to i macie.Wstyd 2:0 i zremisować.

swój, 16.03.2014 15:16:49 - *.64

Czego zabrakło Legii do zwycięstwa???? - Żylety!!!!

77/82, 16.03.2014 15:27:22 - *.aonet.pl

Ciekawe ile tym szmaciarzom zapłacili w przerwie, bo nie wierzę, że można tak frajersko przegrać mecz prowadząc 2:0 i grając w przewadze! Kolejny wałek i tyle. Ile wam dali kur**?????

Marco_X, 16.03.2014 15:33:59 - *.dynamic.chello.pl

51′ O, Stilić gra w Wiśle. Tzn. jest.

Lajkonik, 16.03.2014 15:46:35 - *.internetia.net.pl

Bez napinki: zaskakujący dla wszystkich wynik. Kibiców obu drużyn, komentatorów. Zresztą komentujący mecz panowie z C+ rozpływali się w pierwszej połowie na temat Berga. Jaki wspaniały, jaki wprowadził nowy styl w Legii, ech i ach: "widać różnicę pomiędzy grą Berga i Urbana". Jednak druga polowa obnażyła mizerię trenera i raczej nie o taki styl chodziło kibicom ze stolicy. To nie Legia grała przez pierwsze 45 minut, tylko Wisła była zdezorientowana. Otrząsnęli się w kolejnej połowie.
Ale ogólnie prawda jest taka, że nasza liga to jest "śmiech na sali". Kopacze z wielu drużyn nie powinni kasy dostawać, za swoje występy. Amatorszczyzna i niestety Wasi piłkarze tylko to dzisiaj potwierdzili. Pozdrawiam "normalnych" w stolicy.

Wiślak, 16.03.2014 16:50:26 - *.centertel.pl

Dzięki za mecz Panowie. Szkoda,że nie było najważniejszego czyli nas...kibiców. Co by nie mówić...czy mistrzem będzie Legia czy my czy Amika...ta liga jest śmieszna.

Matigol, 16.03.2014 20:44:10 - *.adsl.inetia.pl

Co można więcej powiedzieć po takim meczu....chyba wielu przeżywało deja vu (pewne mecze z przeszłości).
Z taką grą - nawet w tak słabej lidze - o mistrza może być trudno.
Zgadzam się z powyższymi Krakusami - ten mecz bez nas nie miał tego smaczku który zawsze jest kiedy ze sobą gramy. Fajnie że odwiedzając tą stronę potraficie (jako nieliczni) bez napinki i na odpowiednim poziomie wypowiedzieć się nie będąc stronniczym - duży pozytyw i również pzdr.
I tak na koniec - Dwaliszwili powinien sam poprosić o rozwiązanie kontraktu bo to co miał w końcówce (nie pierwszy już zresztą raz) i czego nie wykorzystał to nic innego jak sabotaż, kryminał i dramat w jednym.

dexter morgan, 16.03.2014 20:46:32 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Zenujaca liga, ruch pewnie zmeczony liga mistrzów w tygodniu ;) nie podołał w mega trudnym meczy z ...piastem,gdyby nie paralityczni gracze L na dzis powinno byc 4pkt wiecej i spokojna przewaga nad grupa poscigowa...Warto dodac ze ten sam ruch opykał tydzien temu wisle z ktore teraz remisujemy,cos mi sie wydaje ze wracaja stare czasy i sporo graczy siedzi u buków,remisy sa dobrze płatne a ostatnio jest ich wiele

AAA, 17.03.2014 06:58:06 - *.226

Dwaliszwili sabotażysta!

mays, 17.03.2014 20:55:05 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Czy LEGIA jest przygotowana do gry na pelne 90 minut?

mays, 17.03.2014 20:58:50 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

W grupie mistrzowskiej z taka gra o MISTRZA bedzie ciezko !

piłkarski poker, 17.03.2014 21:19:02 - *.dynamic.mm.pl

jeszcze będą niespodzianki

mays, 17.03.2014 21:25:14 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

MIstrz w sezonie zasadniczym , w grupie mistrzowskiej zobaczymy!

mays, 17.03.2014 21:32:47 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Jak mozna nie wygrac meczu prowadzac 2-0 i grajac w przewadze !

do mays, 17.03.2014 22:24:13 - *.42

Zapytaj Lecha Poznań po Widzewie. Wtopy będą i to jeszcze wiele. Ale już widać, że MP przypadnie Legii, Wiśle lub Lechowi. Inni go nie chcą gdyż to są zbyt duże koszty, a stadionów brak.

dev, 18.03.2014 08:25:58 - *.neoplus.adsl.tpnet.pl

To co piłkarze odstawili z Wisłą, to się w pałach nie mieści. Żenada i tragedia. Nawet nie chodzi o żenujący wynik, a o grę w drugiej połowie! Oglądać to, to był koszmar dla oczu!